ГоловнаЕзотерика і магіяЗахист від безсоння: обереги з каменю і трав допоможуть повернути здоровий сон

Захист від безсоння: обереги з каменю і трав допоможуть повернути здоровий сон

Гарний сон – це запорука здоров’я і, якщо людина не може нормально виспатися, важливо терміново виправляти ситуацію. Медики діагностують і пропонують лікування. Зі свого боку, езотерики пропонують захист від безсоння, як використовувати з цією метою обереги з каменю в трав.

Захист від безсоння: обереги з каменю

Камені-обереги можуть допомогти краще спати. Є деякі мінерали, які мають сильну заспокійливу властивість.

Аквамарин

Цей мінерал відноситься до каменів стихії Води. Він добре заспокоює нерви і допомагає людині засинати і бачити приємні сни. Аквамарин потрібно класти поруч з ліжком.

Опал

Як захист від безсоння може бути корисним опал. Цей камінь слід тримати перед сном у руці. Достатньо робити це близько п’яти хвилин. Опал відноситься до каменів стихії Землі, він швидко вбирає весь негатив. Схожими властивостями має також обсидіан.

Місячний камінь

Всі знають вигляд цього каменю. Але не всі знають, що місячний камінь може виступати, як захист від безсоння, завдяки тому, що він допомагає стабілізувати енергетичні потоки в несприятливі дні. В такі як п’ятниця 13, Повня, затемнення і так далі. Подібний вплив має білий кварц. Тому ці камені слід мати при собі саме в такі дні. Не зайвим мати їх і в небезпечні дні місяця, наприклад, як в жовтні 2022

Захист від безсоння: обереги з трав допоможуть повернути здоровий сон

Захист від безсоння: обереги з трав допоможуть повернути здоровий сон

В народі з давніх часів багато хвороб лікувалося травами, у тому числі й енергетичні проблеми, до яких відносять поганий сон.

Рослини та трави-обереги

М’ята

Ця рослина розповсюджена по нашій землі і має різноманітне застосування. М’яту можна вирощувати на ділянці, в горщику горщику, а можна висушити і покласти на підвіконня в спальні. Це потужний оберіг від проблем, що приходять у наше життя ззовні. Якщо є проблеми із сном, м’ята допоможе їх вирішити.

Папороть   

Цю рослину-оберіг можна вирощувати в вазоні та ставити в спальні. Папороть допомагає чистити енергетику, тому людина, яка приходить до приміщення, в якому стоїть жива папороть, повільно занурюється в ауру спокою та позитиву.

Листя кропиви

Кропива – це чарівна трава. Листя кропиви потрібно покласти біля ліжка, під подушку, на підлогу. У такому разі погані думки і сни підуть геть, давши людині можливість нормально виспатися в будь-який, навіть найскладніший і найнеприємніший день.

Безсоння, кошмари та хропіння говорять про наявність енергетичних блоків. Людина, енергетика якої не підвладна негативу, завжди має здоровий сон. Езотерики рекомендують слідкувати за своєю енергетикою, своїм оточенням та думками, щоб не допускати появи нових блоків.

Причини безсоння у знаків Зодіаку

Науковці і медики про сон і безсоння

Безсоння може свідчити про певні проблеми зі здоров’ям

Як побороти безсоння за допомогою вправ на розтяжку

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст