ГоловнаЕзотерика і магіяПорча (псування) і пристріт: як захиститися простими способами

Порча (псування) і пристріт: як захиститися простими способами

Негативна енергія, яка викликана навіюванням заздрісників, спричиняє чимало прикрощів людині. Порча (псування) і пристріт – частіше за все наврочені знайомими, які вам заздрять, тому важливо знати, як захиститися простими способами в щоденному житті. Ці прості поради стануть гарною підтримкою, щоб очистити себе і своє оточення від негативу

Червона нитка на зап’ястку, допоможе захистися від негативу

Багато людей носять на зап’ястку червону нитку, але не всі знають, що це захист від пристріту (сглазу). Оберіг з червоної нитки може добре захищати людину у повсякденному житті. Адже червона нитка на зап’ястку постійно на руці і таким чином оберігає людину скрізь – по дорозі на  роботу, на робочому місці, в транспорті, в магазині тощо. Такий оберег краще за все робити з натурального волокна – шерсті, шовку, льону. Цей оберег можна робити, додаючи елементи, які мають такий самий колір, або ж – з вузлами.

Як зробити оберег з червоної нитки для захисту від негативних програм.

Як захиститися булавкою (шпилькою) від порчі (псування) і пристріту

Існують різня способи, як захиститися за допомогою булавки (шпильки) від негативу. Деякі з них передаються в родинах з давніх часів.

Здавна шпилька вважалась дуже ефективним захистом від порчі, пристріту і прокльонів. Щоб булавка (шпилька) працювала як оберіг і захищала, її отрібно правильно намовити (прочитати замовляння).

Найпростіший спосіб зробити шпильку оберегом, прочитати змову, коли прикріплюєте її до одягу:

«Не дай мене образити, не дай мені захворіти. Не дай удачі відвернутися від мене і охолонути до мене»

Це найпростіший обряд, тому. Щоб у шпильки були захисні сили, вдома на ніч її треба знімати, а вранці повторити обряд і начитувати змову.

Як вибрати, зробити і активувати оберіг-шпильку (булавку) від пристріту і порчі

Порча (псування) і пристріт: як захиститися простими способами за допомогою солі

Вважається, що сіль – потужний бар’єр для негативу, тому її часто використовують в магічних ритуалах. Особливу силу має Четвергова сіль.

Здавна в народі Четвергова сіль використовувалася, як оберег для захисту домівки, очищення від негативу і зняття пристріту і псування. Щоб позбутися всього негативу, проводилися ритуали, де присутня Четвергова сіль.

  • Щоб в домівці був достаток і злагода, в центрі столу завжди ставили ємність з Четверговою сіллю. Як правило, її додавали в страву ті люди, хто потребував захисту чи підтримки.
  • Якщо між чоловіком і дружиною були сварки, тоді Четвергову сіль зав’язували у маленький вузлик і клали у подружнє ліжко. Цей оберіг допомагав порозумінню і примиренню.
  • Коли в родині є немовля, щоб воно росло сильним і здоровим, під час купання у воду додають дрібку Четвергової солі. Якщо дитинка постійно плакала і не могла заспокоїтися, мама клали під язичок 1-2 крупинки Четвергової солі. Вважалося, що вона заспокоїть малюка і віджене все, що лякає.
  • Четвергова сіль використовувалася дівчатами під час вимивання. Вони кидали дрібку солі у воду і читали змову на красу та вмивалися цією водою.
  • Якщо людина збиралася у подорож, то кілька крупинок Четвергової солі клали у кишеню. Або мішечок з сіллю пришивали до одягу. В народі вважається що такий оберег з Четверговою сіллю вбереже в дорозі і зробить шлях безпечним і легким.

Існує правило: в селі дрібки Чорної солі розкладають по кутам хліву, щоб худоба не хворіла і давала гарний приплід.

Як захистити себе від порчі (псування) і пристріту сіллю

Всім зрозуміло, що з собою сіль треба носити в якісь ємності. Езотерики рекомендують для цієї цілі використовувати полотняні мішечки (з натуральної тканини). В такий мішечок достатньо покласти чайну ложку солі, ідеально, якщо є четвергова і покласти де потрібно, наприклад, в сумку, з якою ви ходите, або в авто. А можна зроиити кілька мішечків окремо – для сумки, покласти в кишеню одягу, для сумки. Носити такий оберіг можна щодня.

На відміну від деяких інших магічних речей, такий оберіг – мішечок з сіллю, не буде конфліктувати з якимись прикрасами або талісманами.

Натільний хрест захищає від порчі (псування) і пристріту

Священнослужителі кажуть про те, що хрестик врятує людину від будь-якого зла. Навіть якщо людина невіруюча, хрестик йому нічого поганого не зробить. Головне – пам’ятати, що це не проста прикраса, а справжня сакральна і дуже особиста річ.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст