Червона нитка на руці може стати оберегом при певних умовах

На сьогоднішній день нікого не можна здивувати червоною ниткою на зап’ястку. Правда, кожний має на увазі під нею різне. Хтось носить її, як оберіг, хтось, як амулет для притягування багатства, а хтось взагалі використовує її, як звичайну прикрасу, не знаючи, для чого вона призначена.

Червона нитка на руці може стати оберегом при певних умовах: звідки пішла традиція носити червону нитку на зап’ястку.

Послідовники вчення Каббали приділяли багато уваги вивченню нумерології і священих іудейських книг. Вони вважають, що кожна цифра має своє значення і впливає на долю людини. Каббалісти вважають сімку найкращою цифрою. Адже число 7 відображає перетворення і духовність.

Червона нитка на руці може стати оберегом при певних умовах: значення 7 вузлів

Червона нитка на руці може стати оберегом при певних умовах
Згідно вченню каббалістів, червона нитка повинна мати 7 вузлів

Каббалісти вважають, що як оберіг червона нитка буде діяти лише при наявності на ній 7 вузлів. Бо саме число 7 являєтсья каналом вічності і тому червона нитка з цими вузлами на зап’ястку, буде захищати людину від негативного впливу.

Дуже часто люди роблять велику помилку, неправильно розцінюючи число 7. Досить часто під час ритуалу замість зав’язування вузлів, загадують 7 бажань. Як вважають фахівці, це не тільки не виконає бажання, але ще і зменшить захист нитки.

Можна, звичайно ж, зробити простіше і купити вже готову нитку, адже більшість магазинів, які спеціалізуються на аксесуарах, мають такий виріб. Більш того, зараз вони прикрашені різними намистинками або кулонами, що робить їх не просто оберегом, а ще й модним аксесуаром.

Каббалісти запевняють, що довіряти свій оберіг чужим людям не варто, тому ліпше зробити його самому, своїми власними руками. Так само, вони впевнені, що зав’язувати червону нитку повинна тільки дуже близька людина і тільки на лівій руці.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст