ГоловнаЕзотерика і магіяЯк залучити позитивну енергію в домівку за допомогою кімнатних рослин

Як залучити позитивну енергію в домівку за допомогою кімнатних рослин

багатьох філософських та езотеричних вченнях, які прийшли до нас з давніх часів, вважається, що рослини володіють власною енергетикою. Деякі з них є чудовими помічниками і захисниками людини або того місця, де вони ростуть і слугують засобами для чродійства. Домашні представники рослинного світу також здатні створювати позитивну ауру в нашій оселі. Тому варто посадити магічні рослини, які приносять в домівку позитивну енергію, що, безумовно, добре впливатиме на сім’ю, яка там проживає.

Магічні рослини, які приносять в домівку позитивну енергію: алое

Магічні рослини, які приносять в домівку позитивну енергію
Алое має магічні властивості залучати позитивну енергію в домівку

Алое можна назвати фантастичною рослиною за її величезну кількість позитивних властивостей. Ця рослина допомагає як швидка допомога в побутових травмах і має цілющі властивості. Це чудовий компонент по домашньому косметологічному догляду. А ще – це одна з рослин, яка володіє позитивною енергетикою.

Алое поглинає негативну енергію, тому його часто ставлять в передпокої або в зоні прийому гостей. Очищаючи простір, алое дозволяє позитивній і сприятливій енергії панувати у домівці. Іноді горщик з алое розміщують біля ліжка хворого. Вважається, що це сприяє швидкому одужанню.

Магічні рослини, які приносять в домівку позитивну енергію: розмарин

Магічні рослини, які приносять в домівку позитивну енергію

Ця рослина позитивно впливає на фізичну і психологічну обстановку в житлі. Його приємний запах здатний швидко підняти настрій, зменшити втому, яка накопичилася за день, зміцнити пам’ять, привнести спокій і достаток в оселю.

Якщо у людини є проблеми зі сном, йому потрібно поставити розмарин біля ліжка. При головному болю листочки цієї рослини додають в чай. Для залучення в квартиру позитивної енергії необхідно кілька гілочок висушеного розмарину розмістити в різних куточках будинку.

Магічні рослини, які приносять в домівку позитивну енергію: лаванда

Магічні рослини, які приносять в домівку позитивну енергію
Лаванда може слугувати оберегом для домівки

Лаванду часто вирощують на присадибних ділянках. Але ця рослина чудово може рости і в домівці у горщику. Неймовірно запашний аромат лаванди значно підвищує концентрацію уваги і збільшує працездатність організму. При необхідності швидкого відновлення після напруженого трудового дня можна використовувати масло цієї рослини.

Щоб сон був міцним і спокійним, суху гілочку лаванди кладуть в шафу з постільною білизною або поміщають між матрацом і простирадлом, або іноді навіть під подушку.

Лаванда має дивовижною магічною силою. Вона використовується для відлякування темних сил у багатьох ритуалах. Також, в подрібненому вигляді, її додають у різні талісмани і обереги. Оберегами для домівки можуть бути і фіранки на вікнах. Часто ця квітка застосовується в любовної магії. Лаванду вирощують для залучення кохання і достатку в домівку. Такі квіти будуть не просто прикрасою житла, а й добрим, надійним помічником для виконання різних бажань.

Магічні рослини, які приносять в домівку позитивну енергію: м’ята

Магічні рослини, які приносять в домівку позитивну енергію
М’ята допоможе побачити віщій сон

Сильним магічним рослиною вважається м’ята. З її допомогою можна дізнатися про своє майбутнє, залучити удачу і вилікуватися від безлічі хвороб. При бажанні побачити віщий сон, п’ють чай з м’ятою на ніч, а під подушку кладуть кілька листочків цієї рослини. Поліпшити пам’ять і зняти стрес з організму допоможе чай з м’яти.

Навіть її запах діє позитивно на нервову систему людини. Для того, щоб зачарувати вподобаного чоловіка, дівчата брали з собою на побачення гілочку м’яти. При проблемах у сімейному житті в кімнаті тримали горщик з цією рослиною. За повір’ям китайців, в кожній оселі повинен перебувати хоч один горщик з м’ятою, тому що це сприяє надходженню позитивної енергії в будинок.

Магічні рослини, які приносять в домівку позитивну енергію: бамбук

Магічні рослини, які приносять в домівку позитивну енергію
Бамбук приносить своїм володарям здоров’я, удачу і довголіття

Досить екзотична рослина для наших теренів – бамбук, відрізняється унікальною формою стебла. Вважається, що бамбук приносить своїм володарям здоров’я, удачу і довголіття. За допомогою цієї рослини можна приманити успіх і прискорити виконання заповітних бажань.

Бамбук допоможе вирішити складні проблеми в житті людини або підкаже, як обернути несприятливі обставини на свою користь. У дитячій кімнаті бамбук ставлять для підвищення імунітету і моральних якостей дитини.

Якщо терміново потрібно стимулювати початок зростання в професійній сфері або підвищення доходів сім’ї, езотерики радять посадити бамбук.

Магічні рослини, які приносять в домівку позитивну енергію: жасмин

Магічні рослини, які приносять в домівку позитивну енергію
Жасмин використовують для магічних ритуалів

Така рослина часто використовується знахарями, чаклунами та екстрасенсами при проведенні сеансів нетрадиційної медицини або магічних обрядів. За допомогою жасмину можна розвинути екстрасенсорні здібності, зберегти гармонію в будинку або підвищити добробут сім’ї.

Аромат білих квітів жасмину допоможе очистити свідомість, розвинути творче мислення, підвищити чутливість. Володарі квартир, в яких є ця рослина, стають незабаром комунікабельними та життєрадісними.

Для підвищення удачі, благополуччя, достатку, квітка розташовують в південній частині приміщення. Позитивна енергія незабаром змінить життя всіх мешканців будинку.

Магічні рослини, які приносять в домівку позитивну енергію: роза

Магічні рослини, які приносять в домівку позитивну енергію
Від кольору декоративної рози залежить її магічне призначення

У домівці часто вирощують декоративні троянди, які відмінно справляються з функцією прикраси приміщення і регулювання енергетики. Ця квітка активує комунікативні риси характеру, допомагає стати душею компанії, підвищує авторитет власника житла в очах інших людей. Роза сприятливо діє на фізичний стан людини і збільшує його активність.

Важливу роль при виборі такого помічника грає колір квіток рослини:

  • червоні троянди будуть корисні для збереження сімейних стосункыв;
  • рожеві – допоможуть мати дітей;
  • жовті троянди – підсилюють розумову діяльність і розвивають інтелект.

Якщо Ви не вірите у магічну властивість цих рослин, то їх краса, ніжний аромат і корисні властивості, стануть вагомою причиною, щоб посадити у домівці.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст