ГоловнаЕзотерика і магіяНоворічний ритуал з ялинковою іграшкою для залучення щастя і удачі

Новорічний ритуал з ялинковою іграшкою для залучення щастя і удачі

Багато людей вірить, що Новий рік принесе гарні зміни у житті. Існують різні ритуали і заговори, які особливо дієві у передноворічні дні. Новорічний ритуал з ялинковою іграшкою допоможе залучити у життя щастя, здоров’я, удачу на роботі і процвітання.

Для проведення новорічного ритуалу, потрібно підготувати новорічну іграшку – обов’язково у вигляді кульки. Новорічний ритуал потребує, щоб для його проведення придбали нову ялинкову іграшку. Така іграшка має святковий вигляд і буде гармонійно виглядати на прикрашеній до свята ялинці.

Новорічний ритуал з ялинковою іграшкою: як обрати колір

Колір ялинкової кульки має значення – від кольору залежить, що саме Ви будете залучати у своє життя. Проте, у будь-якому випадку, ялинкова іграшка, яку перетворено у талісман, незалежно від кольору, буде залучати позитив у Вашу домівку.

Що означає колір кульки для іграшки-талісману:

  • зелений колір кульки – буде акцентувати енергетичні потоки на залучення здоров’я і на удачу у фінансовій сфері;
  • червона кулька – сприятиме успіху в коханні і в кар’єрі;
  • жовта або помаранчева кулька – такий талісман покращує стосунки з людьми, позитивно впливає на життєвий тонус людини;
  • синій колір і його відтінки – такий новорічний талісман залучає в життя пригоди, розвиток талантів і вміння пізнавати світ, тобто впливає на духовну складову людського життя.

Тому, обирайте той колір новорічної кульки, який Вам найбільше потрібен. Можна зробити кілька талісманів різного кольору.

Новорічний ритуал з ялинковою іграшкою для залучення щастя і удачі
Колір ялинкової іграшки для створення талісману відповідає за певну сферу життя

Проведення новорічного ритуалу з ялинковою іграшкою для залучення щастя і удачі

Придбавши новорічну іграшку, вдома ще потрібно над нею попрацювати – додати щось, зроблене самостійно. Наприклад, прикріпити стрічку або якийсь декор, нанести невеликі смужки на скло кульки. Хто вміє, можна намалювати на зеленій кульці скриню з золотим скарбом, а на синій кульці – книгу.

Ваша новорічна іграшка повинна символізувати те, що Ви жадаєте найбільше у житті. Якщо Ви не вмієте малювати чи майструвати, то можна просто зробити напис на іграшці. Для цього краще скористатися блискучим клеєм або красивим маркером, тільки не можна обирати для написання чорний колір. Не потрібно писати великий текст, достатньо указати, наприклад: «На щастя і гроші», або «На удачу і міцне кохання».

Останній, дуже важливий крок ритуалу. Коли все буде готово, потримайте Вашу ялинкову кульку щастя в руках. Закрийте очі і уявіть, як він наповнюється світлом зсередини і як теплішає у Ваших долонях. Після того, як Ви сконцентрувалися і передали іграшці-талісману частину своєї енергії, прикрасьте нею гілку ялинки. Важливо зробити це так, щоб кулька знаходився трохи вище голови. Якщо у Вас маленька ялинка, то новорічний талісман-кульку можна розмістити на новорічній композиції – на гілочках ялинки, що прикріплені до стіни. Тут також діє важливо правило – новорічна іграшка талісман на удачу і щастя, повинна знаходитися вище Вас.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст