ГоловнаАстрологіяФази Місяця для магічних ритуалів і обрядів

Фази Місяця для магічних ритуалів і обрядів

Проведення магічних ритуалів і обрядів , заклинань потрібно проводити у відповідні фази Місяця, щоб ефективність цих магічних дій була максимально ефективною. Адже місячна енергія додасть енергії всім ритуалам, якщо проводити їх у відповідну місячну фазу

Вплив місячних фаз на довкілля і що значить Місяць в астрології

Езотерики зазначають, щоб ритуали і заклинання були більш потужними та ефективними, потрібно звертати увагу на фази Місяця, щоб максимально використати його енергію. Щоб ефективність була максимальною, потрібно знати в яку місячну фазу які ритуали будуть найдієвішими.

Вплив Місяця на Землю та на природний та людський світ більш ніж визнаний. Кожній місячній фазі відповідає певний тип енергії, яку людина може використати собі на користь.

У чарівному Всесвіті, в якому ми живемо, близькість до Місяця — це зв’язок, якого ми не можемо ігнорувати. Місяць впливає на весь природний світ і на плодючість людини та тварин. Його 28-денний цикл впливає на океани, наприклад, припливи зазвичай відбуваються в повний місяць. Також саме на цій стадії Місяця народжується більше дітей. Але щоразу, коли змінюються фази Місяця, змінюються і емоції, і настрої, і імпульси. Дії та поведінка змінюються та акцентуються.

Місяць в астрології

В астрології Місяць асоціюється з емоціями, інтуїцією та творчістю. Кожна фаза Місяця має своє значення та вплив по-різному для кожного із знаків Зодіаку. Ваш місячний знак описує ваше внутрішнє «я», тоді як ваш сонячний знак відображає те, як ви демонструєте себе іншим і як вони будуть ставитись до вас. Знак Місяця показує, як ви взаємодієте з іншими, тип відносин, які ви розвиваєте, настрій, найпотаємніші потреби та почуття.

Фази Місяця для проведення магічних ритуалів і обрядів

Проходячи через різні фази, Місяць створює циклічні рухи, тобто створює постійну динамічну енергію, що впливає на те, як ми поводимося та реагуємо на багато зовнішніх подразників. Ми можемо використовувати енергію, яка відчувається на даний момент. Таким чином, узгоджуючи свої зусилля із силами природи, людина посилюєте свої бажання та емоції.

Проводячи ритуали і обряди, можна отримати найкращі результати, якщо проводити ці магічні дії у найсприятливіші фази Місяця. При проведенні ритуалів слід особливу увагу приділяти Повному Місяцю, спадаючому та серповидному чвертям.

Кожна фаза Місяця має певну енергію, яка може посилити магію ритуалу і обряду

Ритуали і обряди на МолодикаМолодик

Ця фаза Місяця сприяє починанням, всьому новому. Шукаєте нове кохання? Нову робота? Чи готові ви зробити новий крок у своєму житті та щось змінити? Це найкращий етап, щоб почати щось робити. По мірі того, як Місяць стає більшим і яскравішим — це сила, яка дасть вам те, що ви собі уявляли.

Перша чвертьПерша чверть

Ця фаза Місяця сприяє зростанню та розширенню. Бажаєте отримати більше процвітання? Зміцнити стосунки? Заробляти більше та збільшувати прибуток? Отримати підвищення на роботі? Скористайтеся цією фазою місяця, щоби провести ритуали на залучення.

Повня (повний Місяць), які обряди і ритуали проводитиПовня (повний Місяць)

Ця місячна фаза ідеальна для знаку кульмінації чогось чи чогось. Дозволяє побачити результати того, що вже було розпочато. Те, що було «посіяно» на Молодика, тепер починає проявлятися. Бажаєте успішно завершити проект? Привернути увагу когось особливого? Хтось винний вам гроші і хоче їх повернути? Ви хочете отримати визнання за ваші зусилля у вашій компанії? Бажаєте вирішити непорозуміння з кимось? Це найкращий час, щоб творити цю магію.

Спадаючий Місяць (Старий Місяць), які обряди і ритуали проводитиСпадаючий Місяць (Старий Місяць)

Ця фаза Місяця сприяє втратам. Ви хочете, щоб хтось пішов із вашого життя? Потрібно скоротити витрати? Розірвати стосунки, які приносять вам лише лихо? Худнути? Використовуйте своє заклинання, коли Місяць зменшується. Енергія цієї місячної фази допоможе витіснити небажане з вашого життя та зменшити вплив негативних емоцій та енергій, які заважають вам. Тому в цю фазу Місяця потрібно проводити відповідні обряди і ритуали.

Темний місяць

Коли два Молодики припадають на один і той же місяць, другий називається Темним Місяцем. Це найсильніший Місяць з усіх, тому симпатія або ритуал, що проводиться в цей час, може проявитися швидше. У 2022 році Темний Місяць випадає на квітень

Блакитний місяць

Це явище схоже на попереднє, але в цьому випадку в один і той же місяць припадають дві Повні. Друга Повня протягом одного календарного місяця називається Блакитний Місяць. Ця місячна фаза може бути особливо освіжаючою. Результати ваших ритуалів і обрядів можуть бути більшими і кращими, ніж на інших етапах. Ви також можете відчувати себе більш енергійними та життєрадісними в ці періоди.

Тепер, коли ви знаєте силу фази Місяця, можна проводити ритуали, зважаючи на те, чого ви хочете досягти.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!