ГоловнаЕзотерика і магіяОберіг від пристріту і порчі – шпилька (булавка)

Оберіг від пристріту і порчі – шпилька (булавка)

Булавка (шпилька) здавна вважається сильним оберегом від пристріту і псування (порчі). Ця річ може стати універсальним оберегом, який захищає від негативної енергії і магічного впливу. Існують різні обереги від пристріту, шпилька – один із таких. Але потрібно знати, як правильно вибрати шпильку-оберіг, активувати, носити і доглядати, щоб цей захист від псування (порчі) й злого ока справді захищав.

Як правильно вибрати шпильку-оберіг

Езотерики стверджують, що срібна шпилька найкраще підійде в якості оберегу, особливо якщо Ви часто відчуваєте погану енергетику і заздрість оточуючих. Однак і звичайну металеву шпильку можна посилити підручними засобами до належного рівня.

Оберіг від пристріту і порчі – шпилька (булавка)
Колір намистини має своє значення для захисту

Важливу роль має бісер або намистини, які треба прикріпити у голівки шпильки. Колір намистини має велике значення, адже від кольору залежить, кого саме і від чого, оберег-булавка повинен захищати:

  • зелений бісер – для захисту дітей і майбутніх мам;
  • жовтий – для збереження дружби і захисту близької людини;
  • червона намистина – відганяє псування (порчу) від коханого / коханої, збереже любов;
  • синя – для захисту членів сім’ї та домівки.

Намистини відповідного кольору, які прикріпляються до булавки, допоможуть сконцентрувати сили оберега на конкретній людині або ситуації. Але в якості оберега, можна брати звичайну шпильку без всіляких прикрас, головне – активувати оберіг.

Як активувати оберіг-шпильку (булавку) від пристріту і псування (порчі)

Оберіг від пристріту і порчі – шпилька (булавка)
Шпилька стає справжнім оберегом після ритуалу активації

Купувати булавку, яку потім Ви зробите оберегом від пристріту, потрібно в п’ятницю, бажано ближче до вечора. Ритуали активізації оберега кращого всього проводити в період висхідного Місяця (коли Місяць зростає).

Ритуал з вогнем

Потрібно запалити церковну свічку і сильно нагріти шпильку над її полум’ям. Потім три рази капнути віск на вушко булавки, промовляючи такі слова: «Ангел-Хранитель, приставлений до мене Богом, захисти своєю рукою від пристріту, псування, чаклунства». Віск, який залишиться на шпильці не видаляйте, з часом він розпадеться сам.

Ритуал з водою

Налийте джерельну, а найкраще святу, воду в невелику ємність. На дно покладіть свій оберіг. Проговорити кілька разів слова змови: «Вістря твоє захистить мене від диявольських втручань і зла, що твориться людьми». Залиште шпильку в воді рівно на добу.

Ритуал з червоною ниткою

Найкраще знайти вовняну нитку червоного кольору. Необхідно зробити на нитці 12 вузлів від початку до заснування булавки. Зав’язуючи вузол, потрібно промовляти: «Вузли міцні відведуть нещастя, ворожнечу, злість, біди. Від чорної магії врятують ». Червона-нитка оберіг бере свій початок ще зі стародавньої магії.

Оберіг від пристріту і псування (порчі) – шпилька (булавка), як правильно носити

  1. Власний оберіг зі шпильки, який Ви самі активізували за допомогою ритуалу, ні в якому разі не можна нікому давати. Він повинен належати лише Вам і завжди бути приколотим до одягу. Деякі маги радять на ніч цей оберіг знімати, залишаючи в закритому вигляді під подушкою.
  2. Яскрава шпилька (з кольоровими бусинками) обов’язково повинна бути на видноті. Тоді Ваш персональний захисник буде вбирати в себе більше негативного впливу і поганих поглядів.
  3. Приколювати оберег-булавку слід вертикально, вушком вниз.
  4. Допускаються випадки, коли оберіг ховають під одягом, захищаючи особисте щастя і любов коханої людини.

Оберіг від пристріту і порчі – шпилька (булавка), як правильно доглядати

Магічні предмети – амулети, обереги з часом потребують оновлення, підзарядки, чистки, адже приймають на себе удар негативного впливу на свого володаря. Тому потрібно слідкувати за своїми магічними речами – кожні 2-3 місяці замінювати оберег, або ж чистити від негативної енергії.

Погнута шпилька означає, що на Вашу енергетику неодноразово нападали. Не виключено, що ви страждаєте від впливу енергетичних вампірів, порчі чи іншого чаклунства. Від оберегу, що постраждав від нападу злих сил, слід негайно позбутися, навіть якщо він золотий або срібний. Стару шпильку, переповнену негативною енергетикою, слід закопати в землю якомога далі від будинку.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст