ГоловнаЕзотерика і магіяЗмови від псування (вроків) і як захиститися від пристріту

Змови від псування (вроків) і як захиститися від пристріту

Сучасний світ приніс технології і нові знання, але ніхто не застрахований від псування (вроків) і пристріту, який часто за допомогою магії наводять заздрісники і недоброзичливці. Прості змови допоможуть захиститися від енергетичного нападу. Знання, як протистояти пристріту, допоможуть відвести біду від себе і своїх близьких людей.

Як з’ясувати чи наведено псування і чи є пристріт

Існують певні критерії, які свідчать про негативний магічний вплив. Ось на що слід звернути увагу

 • різке погіршення стану здоров’я, незрозуміла хвороба;
 • черга неприємностей по роботі;
 • часті сварки в родині;
 • зросла тяга до алкоголю;
 • напади паніки, безпричинного страху;
 • запаморочення, непритомність;
 • погіршення пам’яті;
 • дезорієнтація;
 • безсоння.

Чим більше подібних симптомів було помічено, тим вища ймовірність наведення псування і пристріту.

Змови на воду від псування (вроків)

Вода має магічні властивості і являється нейтралізатором негативної енергії, вона очищує простір навколо себе від наведеного негативу. Щоб провести ритуал від псування, потрібно у ємність набрати води, додати дрібку солі, а потім прочитати наступну змову:

«Водою вроки з себе змию, тіло і душу заспокою. Згинь, лиха-біда, на пень та колоду, в сиру воду, на старий цвинтар. І не заподіє мені зла ні бабка-ворожка, ні старий чаклун, ні відьма дівчина. Ключем замок відкриваю, змову розбиваю. Так виповниться по слову моєму! Амінь».

Після цього потрібно цією водою вмитися, набравши три пригорщі. Решту води треба вилити подалі від домівки, якщо приватний будинок або в каналізацію у квартирі.

Захист від пристріту

На відміну від псування, пристріт не є цілеспрямованим магічним впливом. Іноді досить позаздрити людині, щоб зурочити. Але людині не легше, що випадково потрапив під негатив – вона може втратити здоров’я або удачу. І значно гірше, якщо наврочили навмисно.

Для захисту від пристріту існують різноманітні методи. Ось деякі з них, які просто виконувати

 1. Слід носити при собі металевий оберіг. Це може бути шпилька. Корисно дізнатися, як правильно вибрати шпильку-оберіг. Також можуть бути й інші обереги, особливо ефективні талісмани з благородних металів – золота або срібла.
 2. Якщо в якійсь ситуації з’явиться відчуття, що хтось за вами спостерігає чи на вас пильно дивиться незнайома людина, тоді треба прочитати коротеньку змову від пристріту: «Дивись на мене, а бач не мене». Також можна уявити, що між вами і цією людиною знаходиться дзеркало, яке власне дзеркальною поверхнею повернена до недоброзичливця і таким чином відбиває все, що він замислив проти вас.
 3. Інколи ми потрапляємо у ситуації, коли нас чи дорогих нам людей вихваляють, роблять безліч компліментів, що з’являється відчуття нещирості. Езотерики вважають, що надмірні лестощі можуть свідчити про недобрі думки стосовно вас. Тому, щоб захистити себе від вроків в цей момент, потрібно непомітно скрутити дулю і про себе промовити: «Все своє залишаю себе».

Можливо не всім відомо, але цей жест здавна вважається захисним оберегом від вроків, навіювання, пристріту.

Ось такі нескладні змови і прості ритуали допоможуть у захисті від негативу себе і своїх близьких.

Вода в магії та її енергетичний вплив на людину

Порча: що це таке і як зрозуміти чи є вона 

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст