ГоловнаЕзотерика і магіяВода в магії та її енергетичний вплив на людину

Вода в магії та її енергетичний вплив на людину

Ще здавна вода використовувалась практично у всіх видах магії і вона вважалась потужним носієм енергії. Вода в магії та її енергетичний вплив на людину залежать від того, звідки вона взята, яке її джерело.

Дощова вода

Це вода, безумовно з позитивною енергетикою. Вона змиває з людини і духовний, і фізичний бруд. Езотерики наполегливо радять за першої можливості прогулюватися під теплим дощем, особливо босоніж. Магічна дощова вода дасть Вам енергію та наповнить життєвими силами природи.

Річкова вода

Ця вода як магічний чинник може допомогти при душевних муках та суму. Здавна річкову воду наші предки використовували для гадання, яке передбачає майбутнє. Особливо дієвим ритул гадання був на особисте життя та стосунки.

Вода озер в магії

Спокійна вода з озера, як правило, символізує стабільність і гармонію в житті людини. Вона використовуються для відновлення нервової системи, ефективна проти безсоння і перевтоми. Езотерики наполягають, щоб вода була чистою, так як в болотистих місцевостях концентруються темні сили.

Який енергетичний вплив в магії має Морська вода

Вода в магії та її енергетичний вплив на людину
Магія морскьої води

Морська вода, як губка, вбирає негативну енергію і емоції. Вона неймовірно корисна для очистки амулетів, талісманів, прикрас і оберегів від негативу, яким вони наповнені після тривалої магічної роботи. Морська вода також дуже добре підходить для проведення обрядів самоочищення.

Вода водоспадів

Вода, котра падає з висоти – вода водоспадів, дуже добре зможе допомогти людям з фінансовими проблемами. Існує думка езотериків, що вода водоспаду бореться з деякими хворобами і особливо корисна при безплідді. Маги і чаклуни, по-можливості, використовують воду водоспада для настоїв та еліксирів, щоб посилити їх дію.

Колодязна вода в магії

Така вода вважається джерелом мудрості. Її використовують для деяких видів ворожіння. Ця вода може дати відповідь на питання, що цікавлять або розкрити таємницю майбутнього.

Ранкова роса

Ранкову росу використовують для проведення обрядів, націлених на підтримку і збереження краси та молодості. Обтирання та вмивання росою допоможуть надати шкірі молодого та сяючого вигляду.

Свята вода

Віруючі християни шанують святу воду і вважають її еліксиром життя, який приносить духовне і фізичне здоров’я. Її необхідно пити щодня вранці, читаючи при цьому молитву.

Як бачимо, вода в магії має велике значення. А її магічний вплив змінюється в залежності від джерела водойми.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст