ГоловнаЕзотерика і магіяЕнергія та магія Вашого імені

Енергія та магія Вашого імені

Нумерологія допоможе дізнатися енергію, яку може нести Ваше ім’я. Магія імені відбивається на Вашій долі і сприяє тим чи іншим подіям у житті.

Для того, щоб з’ясувати енергетику імені, Вам достатньо просто порахувати кількість літер у Вашому імені. Нумерологи вважають, що саме від цього залежить доля і характер людини.

Імена з двох літер (наприклад, Ія)

Такі короткі імена у нумерологи вважаються не захищеними. Люди, котрі носять такі імена, дуже вразливі по життю. На їх долю випадає багато іспитів, тому Вам важливо укріплювати свою енергетику.

Імена з трьох літер (наприклад, Лія, Яна, Лев)

Носії таких імен являються людиною, повною протиріч. Таким людям, зазвичай, складно знайти своє призвання у житті. Вони легковажні і непостійні. Часто їх захоплює спочатку одне, потім набридає і цікавить вже зовсім інше.

Імена з чотирьох літер (наприклад, Анна, Віра, Ніна, Юрій, Олег)

Люди з 4 літерами в імені – відриті  та розкуті. Такі люди не вміють тримати щось у секреті і часто поводяться зухвало. Незважаючи на це, вони цінують стабільність в особистому житті і у кар’єрі.

Імена з п’яти літер (наприклад, Ірина, Олеся, Марія, Денис, Артем)

На думку нумерологів, люди з ім’ям у 5 літер – це люди-лідери. Вони організовані, вміють знаходити спільну мову з навколишніми людьми, завжди намагаються бути першими. І все ж, незважаючи на такі якості, вони часто роблять нелогічні і спонтанні вчинки.

Імена з шести літер (наприклад, Тетяна, Лариса, Поліна, Марина, Микита, Руслан, Віктор)

Такі люди гармонійні. Їх задовольняє те, що в них є, але вони прагнуть більшого. Ці люди велике значення надають коханню

Імена з семи літер (наприклад, Євгенія, Наталія, Віталій, Ярослав)

Люди з такими іменами дуже талановиті. Однак свої таланти вони рідко використовують у житті, бо не мають сильного характеру і волі. Носії таких імен, як правило, завжди у всьому сумніваються, хоча ззовні вони здаються зібраними і впевненими у собі.

Імена з восьми літер (наприклад, Світлана, Вероніка, Анжеліка)

Такі люди прагнуть мати незалежність і свободу. Це реформатори і революціонери. Однак їх доля непроста, через їх складний характер. Носії імен цієї групи не можуть знайти спільну мову з людьми, які їм не до вподоби.

Імена з дев’яти літер (наприклад, Маргарита, Олександр, Володимир, Костянтин)

У таких людей дуже розвинута інтуїція. Однак вони не завжди користуються нею. Ці люди загадкові і непередбачувані. Часто вони мріють про краще життя, але не прикладають для цього ніяких зусиль.

Імена з десяти літер (наприклад, Олександра, Варфоломій)

У людей, які носять ім’я з 10 літер, дуже цікаве і насичене життя. У першій половині свого життя з ними часто відбуваються  незрозумілі речі. Дуже часто, у молодому віці вони втрачають близьких і стають жертвами нещасних випадків. Але як би не складалися обставинами, такі люди завжди знаходять вихід. У другій половині життя вони добиваються кар’єрних висот і соціального статусу і створюють щасливу родину.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст