ГоловнаЕзотерика і магіяВідчуття, які не можна ігнорувати, бо то подає сигнали інтуїція

Відчуття, які не можна ігнорувати, бо то подає сигнали інтуїція

Інтуїція, передчуття, шосте відчуття – все це, на думку багатьох психологів, працює наша підсвідомість. Закладені в людині інстинкти і відчуття постійно подають знаки, які попереджають про щось важливе. Описані в даній статті відчуття, не можна ігнорувати, бо то подає сигнали інтуїція. Підказок Всесвіту багато і важливо помічати їх і намагатися зрозуміти. Навіть сни можуть нести підказки долі, вказувати на ймовірні майбутні події. Потрібно бути уважними, особливо, якщо з’являться нижчеописані передчуття.

Безпідставний страх, який не можна ігнорувати

Такий страх часто з’являється несподівано. Якщо людина не схильна до панічних атак, не виключено, що то до Вас достукається інтуїція і намагається про щось попередити. У такому випадку, не варто її ігнорувати – треба віднестися до цього передчуття дуже серйозно. Потрібно оцінити ризики і небезпеки і потім постаратися змінити ситуацію на свою користь – це може допомогти,  іноді – навіть урятувати життя.

Відчуття натхнення, яке може бути корисним та своєчасним

Багато людей живуть у пастці чужих очікувань. Тому робота над собою, над своїм внутрішнім світом є запорукою звільнитися або взагалі не потрапляти у ці тенета. Знайти свій шлях у житті допоможе інтуїція. Для цього важливо звертати увагу на відчуття натхнення.

Коли Вас окрилює радість від гарної роботи чи від незрівнянного світанку – тобто Ви відчуєте щастя і натхнення, треба насолоджуватися цим відчуттям окрилення. Якщо існують речі, які надихають, треба займатися ними, адже це інтуїція підштовхує нас в потрібний бік.

Хвилювання з приводу здоров’я не можна ігнорувати, бо то подає сигнали інтуїція

У кожної людини періодично, а іноді – і часто, з’являється хвилювання з приводу свого здоров’я. Якщо у Вас не має маніакального занепокоєння з цього приводу, то не можна ігнорувати такі передчуття. Це допоможе уникнути великих проблем у майбутньому. Важливо знати і пам’ятати, що наше тіло знає набагато більше, ніж наш розум, тому при таких хвилюваннях, краще одразу пройти медичне обстеження.

Сильний інтерес до людини, до якого треба прислухатись

Почуття, які іноді, навіть і несподівано, викликають деякі люди, заслуговують на увагу. Це може бути та закоханість, а може сигнал інтуїції. Скоріше за все, Ваша підсвідомість розуміє, що людина, яка викликала інтерес, може допомогти на життєвому шляху. Ця людина може стати вірним другом, надійним партнером або просто цікавим співрозмовником. Тому, якщо виникає сильний інтерес до якоїсь людини, не стримуйте себе, розпочніть спілкування і подивіться до чого це приведе.

Відчуття впевненості у собі може бути підказкою інтуїції

Не можна піддавати сумніву свої рішення і впевненість у собі. Навіть, якщо весь світ стверджує зворотне. Багато успішних людей досягли вершини завдяки впевненості у собі та у правильності своїх рішень. Ваша душа і серце відчувають правильний шлях швидше, ніж розум встигає логічним шляхом обробити інформацію.

Відчуття хвилювання перед важливою справою це теж привід прислухатись до себе

Якщо Ви стали чутливі та часто хвилюєтеся, потрібно намагатися зрозуміти причину цього. Астрологи вважають, що хвилювання виникає тому, що людина починає відчувати та сприймати вібрації Всесвіту. Людина стає сильнішою і тепер може допомогти не тільки собі, а й оточенню. Головне – не панікувати, вірити в себе і тримати себе в руках.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст