Порча: що це таке і як зрозуміти чи є вона у Вас і Ваших близьких

Як зрозуміти чи є порча у Вас і Ваших близьких? Що таке порча і як її позбутися? Такі питання виникають у людей, коли в їх житті багато чого, чи майже все, летить шкереберть. Тому фахівці поділилися основними ознаками цього навіту та порадили, що можна зробити, коли наведено порчу. Якщо порча не наведена магами, то порчі можна позбутися самостійно, керуючись правилами і порадами фахівців.

Що таке порча

Порча: що це таке і як зрозуміти чи є вона у Вас і Ваших близьких
Порча діє на наше біополе, знесилюючи та забираючи всю енергію

Якщо без видимих причин у людини різко погіршується самопочуття і,  навіть, з’являються хвороби, справи занепадають, а особисте життя перетворюється на жахіття чи сплетіння непорозуміння і сварок. Якщо такі симптоми Ви помітили у себе чи у своїх близьких, ймовірно, що у Вас порча.

Вплив на людину (його тонке тіло) біополе або ауру через певні магічні ритуали чи прокльони вважають порчею. При порчі в біополі людини селиться енергетичний «паразит, який починає впливати на життя людини, змінюючи і її саму людину в гіршу сторону. Порча викликає хвороби, родинні розбрати, зубожіння, проблеми на роботі.

Порча – це згусток негативної енергії, яка проникає у біополе конкретної людини з метою руйнувати її тонке тіло. Поступово це проникнення починає впливати на людину зсередини, пригнічуючи і травмуючи людину.

При порчі може бути відчуття, що нібито все йде майже як завжди, проте щось незрозуміле не дає вільно дихати, справи, ніби йдуть як зазвичай, але відчувається якесь пригнічення. Спочатку це ледь помітно, але з часом це «щось» буде виснажувати Вас. Негативна сутність, яка через порчу оселилася у Вашому біополі, буде жити там, як паразит, викачуючи Вашу енергію. І це триватиме доти, поки порча не зруйнує Вас і Ваше життя або поки Ви не позбудетеся порчі.

Які ознаки порчі, зведеної на людину і на сім’ю

У повсякденних клопотах ми звикли відмахуватися від інтуїції, передчуттів і від незрозумілих відчуттів, що щось не так. Але це докорінно невірно, бо, якщо щось пішло не так, треба проаналізувати, щоб знайти причину. Однією з таких причин, може бути порча на Вас або на Вашу родину. Тому, якщо Ви побачили такі ознаки, скоріше за все, на Вас наведена порча. Особливу увагу приділіть таким симптомам:

  • безпричинна апатія і втрата життєвих сил;
  • несподівані захворювання, особливо, якщо важко встановити діагноз;
  • сварки з близькими і друзями;
  • проблеми на роботі, що навіть призводять до звільнення;
  • агресія домашніх тварин або їх незвична поведінка;
  • страхи та фобії, які не можна пояснити і на які немає причин;
  • нічні кошмари.

Як уникнути порчі

Порча: що це таке і як зрозуміти чи є вона у Вас і Ваших близьких
Порчі можна уникнути, ведучи праведне життя

Фахівці вважають, що в першу чергу захистом від порчі буде моральне та духовне життя, розвиток душі. Щоб жити праведним життям, доводиться докладати багато зусиль. Проте складні порчі, які наведені на людину магами, наприклад, як порча на смерть, семилітня порча, без допомоги фахівців зняти не можна.

Езотерики радять, як профілактику від наведення на Вас порчі, щоденно молитися за ворогів і недоброзичливців. Молитва від порчі: «Молюся за проклинаючи нас і благословляю тих, що ненавидять». Така порада на перший погляд може здатися парадоксальною. Проте це дієвий захист, адже побажанням добра своїм ворогам, Ви ставите ментальний щит проти порчі. Звичайно, це дуже складно – молитися за ворогів. Але і Біблія, і езотерики вважають це одним з найдієвіших способів уникнути наведення порчі.

Існують декілька методів, як позбутися порчі самостійно, деякі з них уже викладені для ознаймолення.

Фахівці з магії та біоенергетики радять слідкувати, щоб Ви і Ваше житло не накопичували негативну енергію – ознаки негативної енергії в приміщенні можна побачити самостійно. Якщо ж таке сталося, варто скористатися порадами, як очистити житло від негативу за допмогою ритуалу з сіллю.

Можна провести ритуали на очищення помешкання від негативної енергетики за допомогою ритуалів з травами чи апельсинами.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст