ГоловнаЕзотерика і магія5 ознак наведеного негативу: як розпізнати псування та пристріт

5 ознак наведеного негативу: як розпізнати псування та пристріт

Інколи в житті бувають складні часи, а інколи – здається, що в нас довгий відрізок часу – все це складний період. І можемо не здогадуватися, що ми підпали під магічний вплив. Фахівці назвали 5 важливих ознак наведеного негативу і пояснили як розпізнати ці ознаки – було наведено псування та пристріт. Також фахівці порадили ритуали на очищення від псування і пристріту, які можна провести самостійно

Постійно переслідують хвороби – одна з 5 ознак наведеного негативу

Деякі люди кажуть, що вони постійно хворіють. І не обов’язково, що вони вигадують. Здається звичайна нежить, а тягнеться і тягнеться і кінця краю цьому немає. Фахівці вважають, що, якщо хвороба не має під собою медичного пояснення, т оді це може бути пристріт чи псування. І чим сильніший наведений негатив, тим складніше вилікуватися. У разі, якщо ні лікарі нічого не можуть виявити або ж ліки ніяк не допомагають тривалий час, варто задуматися і над цим аспектом. В таких ситуація езотерики вважають, що це не просто псування, а велика ймовірність, що тривала хвороба, яка не лікується, вказує  на прокляття. Такі потужні магічні впливи можливі тільки при проведенні темного ритуалу. Якщо у вас виникли підозри, треба звернутися до цілителя або езетерика, які знаються на таких випадках, щоб отримати допомогу.

Невдачі – ще одна ознака наведеного негативу

Пороблено на невдачу може бути у будь-якій сфері життя людини. Наприклад, ви давно самотня людина і ніяк не можете знайти другу половинку. Чи ситуація, що ви розсталися з однією людиною, з іншою спілкування вийшло токсичним, тому що вами маніпулювали, третя особа взагалі зникла без будь-яких пояснень…

Схожа ситуація може бути й на роботі, коли ви довго не можете працювати на одному місці. Або ваш бізнес весь час потерпає або взагалі був зруйнований. А іноді, і це найскладніше, коли багато негативного відбувається у всіх сферах життя одночасно.

При цьому, ви впевнені, що робите все, щоб мати успіх, докладаєте зусилля, знання і навички. Тоді, на думку езотериків, це ознака того, що булу наведено негатив – псування і порча.

Псування (порча) на роботу: ознаки, що її навели і ритуал для зняття цієї порчі

Постійні сварки вдома – третя з 5 ознак, що було наведено псування і пристріт

Негаразди в сім’ї, постійні скандали і непорозуміння між рідними – це ще одна з 5 ознак наведеного негативу і тому важливо знати, як розпізнати псування та пристріт.  Якщо спілкування з членами родини проходить на підвищених тонах без особливих для цього причин, як то кажуть «на рівному місці», слід задуматися – чи не побажав хтось зла вам і вашій родині?

Порча на сім’ю: які її ознаки та як зняти наведений негатив

5 ознак наведеного негативу: апатія, лінь, меланхолія

Коли людина впадає в меланхолічний стан, це може бути ознакою психологічного розладу. Але апатія і лінь – можуть бути однією з ознак, що наведено псування чи пристріт. Після такого негативного впливу у людини взагалі зникає бажання щось робити, намагатися боротися за своє щастя, місце під сонцем. Взагалі, в людини зникає жага до життя і це дуже велика проблема.

Тому, якщо ви або дорога вам людина не в змозі подолати свій внутрішній стан спустошення, потрібно звернутися до фахівця, щоб провести ритуал енергетичного очищення. Тому що самостійно таку порчу зняти вкрай не просто. Це може бути як результат сильного прокляття, так і наслідки спілкування з людиною, яка вас дуже ненавидить і заздрить вам.

Ознаки наведеного негативу: шкідливі звички

Якщо людина не може позбутися шкідливих звичок, або вони раптово повернулися, потрібно пильно придивитися. Адже ці шкідливі звички можуть принести погане самопочуття або через них можна втратити гроші, здоров’я або згаяти важливий час. Так, це може бути провиною людини, але бувають дуже сильні псування на «зв’язування рук», коли недоброзичливець насилає прокляття, яке робить так, що людина може тільки розважатися і займатися саморуйнуванням. Головна небезпека такого прокляття в тому, що зі сторони це здається простим зривом, раптовою та безпричинною слабкістю людини. Сильна сторона такого прокляття також у тому, що жертва рідко усвідомлює, що з нею відбувається. Якщо близькі люди кажуть вам, що ви змінилися і стали на шлях саморуйнування, слід серйозно задуматися про це.

Разом з тим, езотерики звертають увагу на ситуацію, коли ви самі можете навести на себе негатив – самовроки. Це може стати дуже серйозною проблемою, адже побачити себе зі сторони і зрозуміти правильність чи неправильність власних вчинків, досить складно. Негативні думки і песимізм роблять нас нещасними. Результати самовроків такі ж, як і від пристріту та псування, і вони можуть бути просто нищівними для людини.

Самовроки і пристріт, наведений самому собі, мають певні ознаки і методи, щоб їх позбутися

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст