ГоловнаЕзотерика і магіяПсування (порча) на роботу: ознаки, що її навели і ритуал для зняття...

Що таке порча? Порча –  це енергетичний вплив, який спеціально зроблено, щоб нашкодити людині. Дуже часто заздрісники і недоброзичливці, які нам агаються нашкодити вам. Псування (порча) на роботу має певні ознаки, які допомагають зрозуміти, що її навели і існує ритуал для зняття порчі, щоб покращити своє життя

Псування на роботу: хто і чому наводить порчу

Всі люди час від часу стикаються з труднощами на роботі – таке життя. Проте проблеми, які викликає порча, не вирішуються. Є люди, яких дратує чужий успіх, проте деякі не зупиняються на думках, а намагаються нашкодити і наводять порчу. На жаль, часто такі люди шкодять не стільки через матеріальні блага, а щоб зіпсувати і ускладнити життя більш успішній людині. Мета наведення порчі – наслати прокляття, зламати і знищити людину.

До порчі на роботу вдаються майже так часто, як і до порчі на кохання, тому що робота – це величезна частина нашого життя. Робота – це і гроші, і самореалізація, і статус. Проблеми на роботі, як наслідок, провокують складнощі в усіх сферах життя. До такого страшного чаклунства, як порча, звертаються злі люди, заздрісники,Ю недоброзичливці, ті, хто сам не вміє працювати, а лише заздрить іншим.

Ознаки псування (порчі) дають зрозуміти, що її навели

Щоб зрозуміти, чи наведена порча, або це просто тимчасові життєві труднощі, потрібно проаналізувати свій стан. Існує перелік основних ознак, які вказують на наведену порчу.

Основні ознаки наведення псування на роботу:

 • несподіване звільнення з роботи;
 • під час пошуків нового місця роботи, Вам постійно відмовляють без якихось причин;
 • часта зміна роботи – Ви ніде не можете надовго затриматися;
 • робота, до якої не лежить душа і ходити на неї – як ходити у пекло;
 • на роботі постійні проблеми: догани, штрафи, сварки, затримка зарплатні тощо;
 • людину переслідують перепади настрою, з’являється постійна злість, безсоння, меланхолія, а потім – депресія;
 • погіршення стану здоров’я – виснаження або проблеми із зайвою вагою, випадання волосся, болі в м’язах і суглобах;
 • близькі люди перестають підтримувати Вас, хоча раніше завжди це робили;
 • гроші зникають із гаманця блискавично;
 • Ви стали постійно конфліктувати;
 • Вас переслідує постійний стрес, який неможливо зняти.

Крім цих ознак, про наявність порчі, можуть свідчити дивні, сторонні предмети

 1. Голки, шпильки, які вколоті у робочий стіл (у малодоступному місці), в одвірки, у плінтуси.
 2. Шматки іржавого заліза.
 3. Клубки волосся, ниток, вовни.
 4. Купки землі або піску біля порогів або біля столу.
 5. Інші підозрілі предмети, які Ви або ваші колеги раніше не помічали.

Псування (порча) на роботу: ритуал для зняття порчі

Якщо Ви помітили всі, або більшість перерахованих ознак, існує висока ймовірність, що була наведена порча. Тому варто убезпечити своє життя і провести ритуали на зняття порчі. Адже багато з них дуже прості і не потребують спеціальних навичок.

Як зняти порчу на роботу

Як вже зазначалося, порча – це негативна енергетика, тому її можна придушити або знешкодити, маючи запас внутрішньої сили. А Ваша сила – це позитив, віра у добро і енергетика любові. Фахівці рекомендують замість того, щоб слати прокльони, треба пробачити своєму кривднику, тому що за законами Всесвіту – будь-яке зло, зроблене людині, завжди повертається. Тому побажайте заздріснику щастя і відпустіть з миром, провівши ритуал на зняття порчі.

Для зняття порчі потрібно підготувати крупну (кам’яну) білу сіль. Буде достатньо невеликої жменьки. Зважте, щоб під час проведення ритуалу на зняття порчі, нікого не було поряд, щоб ніхто не потурбував.

Ритуал, щоб псування на роботу було знято

Потрібно взяти сіль, покласти її на тарілочку і проговорити змову:

«Вибачте всі, кого випадково я образив (ла), кому насолив (ла), кого зневажив (ла). Вибачення прошу я (ваше ім’я) і у себе. Магічна сіль, забери все погане з життя мого, освяти його і очисти мене. Сказано – зроблено”.

Після того, як змову було прочитано, сіль з тарілки потрібно змити проточною водою. Ритуал на зняття порчі на роботу необхідно проводити протягом місяця кожні три дні. Але іноді достатньо і кількох раз, щоб позбутися негативної енергетики і дати поштовх до залучення позитивних змін у своє життя.

Ви не можете копіювати текст