Порча на сім’ю: які її ознаки та як зняти наведений негатив

Проблеми в сім’ї бувають через наведену порчу. Щоб з’ясувати чи було пороблено на сім’ю, треба знати її ознаки. Фахівці розповіли про ритуал, за допомогою якого можна зняти наведений на сім’ю негатив.

Порча на сім’ю: які її ознаки

Сім’я може розпадатися з різних причин. Іноді люди навіть і не підозрюють, що всі біди в родинні відбуваються через стороннє втручання. Коли наводять порчу, хочуть, щоб всім було погано. Коли пороблено на сім’ю, то страждають від наведеного негативу всі члени родини.

Існують ознаки, які свідчать, що на сім’ю булла наведена порча, що цілій родині було пороблено. Ось основні ознаки порчі на сім’ю

Несподівані хвороби

У складних ситуаціях першими під удар потрапляють найслабші і вразливі: маленькі діти і старші люди похилого віку. Вони можуть раптово захворіти і мова йде не про звичайну застуду, а про більш серйозні речі. Якщо на сім’ю раптово нападають складні хвороби, треба насторожитися, тому що можливо що родині було пороблено.

Негаразди і нещастя

Якщо на сім’ю наведено порчу, то досить скоро в родині виникнуть негаразди, ставатимуться нещастя і з’являться проблеми. Хтось із членів родини може постраждати в аварії, станеться пожежа чи інше лихо. Фахівці зазначають, що, якщо вчасно порча не була знята, в родині можуть не народжуватися діти через безпліддя.

Погіршення стосунків у сім’ї

Коли пороблено на родину, стосунки між її членами погіршуються. Спочатку виникає відсторонення, потім з’являється напруження у відносинах. Через короткий час дрібні непорозуміння переростають у сварки і скандали. Замість підтримки один одного, члени родини починають з’ясовувати стосунки і звинувачують один одного в уявних, і дійсних гріхах.

Бідність

Наведена порча на сім’ю провокує погіршення матеріального стану. Різке зменшення сімейного бюджету без видимих об’єктивних причин – одна з ознак, яка повинна викликати занепокоєння. Якщо на сім’ю навели порчу, то поступово члени родини будуть втрачати гроші, когось можуть звільнити. Тобто, замість того, щоб благополуччя зростало, в сім’ю прийде бідність.

Порча на сім’ю: як зняти наведений негатив молитвами

Віруючі люди можуть зняти наведений негатив за допомогою очищаючих молитов. Можна читати будь-яку молитву, яка звернена до Бога, але мати чисте серце і віру.

Прийнято, що жінка в родинні спочатку очищає себе, а потім і всіх членів своєї сім’ї завдяки спільним молитвам. Обов’язково треба читати молитви каяття і не забути помолитися за померлих родичів. Протягом місяця вся родина повинна постувати.

Порча на сім’ю: як зняти наведений негатив за допомогою ритуалу

Основний тягар позбавлення сім’ї від порчі покладається на жінок. Наведений ритуал – дуже сильний і дієвий, його виконують жінки. Чим більше жінок з членів родини присутні під час ритуалу, тим сильніше він подіє.

Для проведення ритуалу для зняття порчі з сім’ї потрібно:

  • скринька, яка зачиняється на замок (можна використати невеликі скриньки для прикрас);
  • свічка з церкви для кожного члена родини;
  • особисті речі чоловіка і дружини (можна взяти щось невелике).

Ритуал, щоб зняти наведений негатив на сім’ю, краще проводити на спадаючий Місяць. Тоді результат настане швидше.

  1. Коли Місяць перебуває у спадаючій фазі, найстарша жінка в родині повинна запалати всі свічки.
  2. Особисті речі подружжя ця жінка повинна покласти у скриньку.
  3. Потім всі жінки хором читають змову: «Заздрісники навколо ходили, порчу на сім’ю наводили. Злість за заздрість чорну виганяємо, за нещастя прощаємо. Скриньку на ключ закриваємо, своє щастя від зла і недоброзичливців охороняємо ».
  4. Після промовляння потрібно дочекатися, поки всі свічки прогорять.
  5. Після згоряння свічок, наймолодша жінка повинна закрити на ключ цю скриньку.
  6. Скриньку, замкнену на замок, потрібно закопати біля найближчої церкви.

Після ритуалу бажано сходити в церкву і щиро помолитися.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст