ГоловнаЕзотерика і магіяЕнергетичні вампіри можуть зашкодити біополю людини

Енергетичні вампіри можуть зашкодити біополю людини

Енергетичні вампіри, як їх ще називають, біовампіри, зовсім не відрізняються  від звичайних людей. Але найнеприємніше, що ними можуть бути і Ваші родичі чи друзі. Тому важливо знати і розуміти, що енергетичні вампіри можуть зашкодити, яким чином та корисною буде інформація, як вберегтися від сторонніх зазіхань

Енергетичні вампіри бувають двох типів, якы можуть зашкодиити быополю людини

Зазвичай, після зустрічі з біовампіром, людина може негативно почувати себе не тільки на психоемоційному рівні, але й може погіршитися і фізичний стан.
Енергетичні вампіри, які свідомо крадуть чужі сили, велика рідкість. Зазвичай, такі люди на підсвідомому рівні живляться за рахунок інших.
В природі існує 2 типи енергетичних вампірів: агресори і прилипали. Відповідно до назви:
Агресивний енергетичний  біовампір
відбирає сили у оточуючих під час конфліктів, сварок, коли вирують сильні негативні емоції.
Прилипала
Цей тип енергетичного вампіру живе за рахунок співчуття та моральної підтримки. Прилипали постійно жаліються на своє життя, зображуючи жертва і отримують від інших потрібно їм енергію.

Енергетичні вампіри, ефективні методи, що допоможуть вберегтися від сторонніх зазіхань

Найкращий і дієвий метод не потрапити у тенета енергетичних вампірів – не спілкуватися з ними. Але, на жаль, не завжди це можливо. Тому прості методи будуть ефективними для збереження свого простору та енергії від посягань енергетичних вампірів:

  • при спілкуванні з такими людьми потрібно повністю абстрагуватися від тої інформації, яка Вам надходить від такої людини, не проявляйте емоції та не піддавайтесь на провокації. Включить уяву і уявіть стіну чи дзеркало і поставте між собою та співрозмовником;
  • якщо спілкування проходить сидячі, то Вам необхідно схрестити ноги  і руки, щоб н випускати енергію. Також закритися можна за допомогою амулетів чи оберегів, які виготовляють професіонали;
  • свічка, яка стоїть запалена на столі, також може перекрити енергетичну крадіжку і очистити емоційний стан;
  • зберегти енергетичний баланс достатньо легко за допомогою води – прийміть контрастний душ чи ванну зранку чи ввечері.

Крім енергетичного вампіризму, існують ще більш серйозні проблеми негативного впливу – пристріт, порча чи інші види магічного впливу.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст