ГоловнаЕзотерика і магіяОрхідея: цікаві прикмети і забобони

Орхідея: цікаві прикмети і забобони

Ця квітка несе в собі загадку і витончену красу. Орхідея – це найдавніша і дуже красива квітка. Про цю примхливу кімнатну рослину ходять суперечливі прикмети і забобони, змушуючи господинь кілька разів подумати, перш ніж поселити орхідею вдома. Для багатьох людей прикмети і забобони дуже важливі. Серед любителів квітів існує багато суперечок про те, чи можна вирощувати орхідею в домашніх умовах.

Орхідея: негативні цікаві прикмети і забобони

Орхідея: цікаві прикмети і забобони
Деякі люди вважають орхідею енергетичним вампіром

Квітку орхідею іноді вважають енергетичним вампіром, бо існує думка, що орхідея забирає всю енергію, чим знижує працездатність і активність у тих, хто проживає на одній території з нею.

Також вважається, що орхідея поглинає чоловічу енергетику, виганяючи представників сильної статі з дому. Але це не зовсім так. Орхідея дійсно являється жіночим квіткою і вона надає дівчатам більше жіночності і краси. На чоловіків ця квітка і справді впливає негативно: орхідея робить чоловіка надто м’яким і ніжним.

Негативні прикмети про орхідеї лякають, але це не означає, що квітку не можна вирощувати вдома. Деякі біонергетики вважають, як вампір, орхідея активна тільки в нічний час доби, тому по можливості краще не ставити їх в тій кімнаті, де Ви спите. Крім цього, захистіть чоловіків від контакту з даними квіткою.

Орхідея: цікаві позитивні прикмети і забобони

Орхідея: цікаві прикмети і забобони
Орхідея може захищати домівку від негативної енергії

Ця дивовижна квітка безпечна, просто орхідея потребує досить багато часу і сил по догляду за собою. Якщо приділяти їй час і доглядати згідно відповідних правил, то ця квітку подарує благополуччя, щастя і гармонізує мікроклімат у сім’ї.

Орхідея може бути талісманом для жінки

Якщо Ви постійно контактуєте з цією красунею-квіткою, то можете знайти у себе приховані таланти, незвичайні і неочікувані для Вас здібності. Багатьох жінок це може надихнути навіть кардинально змінити своє життя і стати більш успішною. Також орхідея піднімає настрій.

Щоб орхідея допомагала, ні в якому разі не можна допускати хвороби орхідеї, щоб вона зів’яла.

Орхідея може очистити від негативної енергії

Тендітна орхідея може допомогти позбутися негативної енергії у домівці. При цьому орхідеї різних кольорів мають певний характер, у кожної свій.

Ця красива квітка може послужити в якості захисника в домівці.

Якщо у вас в гостях людина, яка не бажає Вам добра, орхідея зробить все, щоб недруг пішов з Вашого будинку, а іноді – і з Вашого життя.

Орхідея викликає погане фізичне самопочуття у ваших ворогів, які опинилися у Вашому житлі. Це може проявлятися у болю в голові, поганому душевному стані і у підвищенні температури. Орхідея захистить від негативної енергії, недоброзичливців і зла.

Орхідея: цікаві і незвичайні прикмети і забобони про орхідею

Орхідея і негативні прикмети
Колір орхідеї впливає на її магічні властивості

Фахівці вважають, що орхідея впливає на кожну людину по-різному. Це залежить від догляду за рослиною і від іі кольору.

Орхідеї червоного і пурпурного кольору

Квіти такого забарвлення допомагають впоратися з лінню. Вони чудово підійдуть представницям жіночої статі, які сидять на дієті. Також вони допомагають кинути палити і почати займатися спортом.

Орхідеї жовтого кольору

Квіти з таким забарвленням допоможуть підвищити матеріальний статок, домогтися успіху в кар’єрі. Це відноситься і до помаранчевих кольорів. Вони сприяють активному способу життя. Квіти такого кольору прекрасно підходять для творчих людей, пробуджуючи в них натхнення.

Орхідея білого і рожевого відтінку

Квіти цих ніжних відтінків сприяють набуттю внутрішньої гармонії. Рослини в таких тонах підходять для людей депресивних. Рожеві квіти допоможуть відчути себе привабливою і чарівною.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст