ГоловнаЕзотерика і магіяЧому хворіють кімнатні рослини? Прикмети пояснять причину

Чому хворіють кімнатні рослини? Прикмети пояснять причину

Прикмети про кімнатні рослини можуть описувати справжню причину негараздів, тому що наші зелені друзі реагують на будь-які зміни в енергетиці домашніх і в домівці взагалі.фахівці розповіли, які прикмети вказують на причини, чому хворіють кімнатні рослини.

Фен-шуй: прикмети про хвороби кімнатних рослин

Згідно давнього східного фен-шуй, рослини чітко показують нам те, яка енергетика переважає в домівці – темна «Ша» чи світла «Ці». Східні прикмети говорять, що, якщо у кімнатних рослин в’яне листя, то це означає, що між світлими і темними енергіями точиться боротьба за територію в домівці. Якщо квіти починають гинути, це вказує на те, що темна енергія отримує перемогу.

При цьому фахівці зазначають, що рослина реагує не на загальну енергетику в домівці, а на потоки, що проходять виключно через те місце, де ця рослина стоїть.

Щоб виправити ситуацію, слід переставити рослину в інше місце і спостерігати – чи достатньо світла, чи відповідний полив і підживлення. Якщо ці фактори враховано, значить треба очистити місце. Наприклад, по-перше, навести порядок в цьому місці (як і по всій квартирі), потім можна розмістити там картину або дзеркало, або інший талісман, який відверне негативну енергію.

Прикмети пояснюють, чому інколи бувають проблеми з кімнатними рослинами

Фахівці рекомендують, якщо рослини хворіють, треба проаналізувати ситуацію вдома, а саме – які стосунки панують між рідними. Було помічено, що кімнатні рослини починають хворіти, а інколи й гинуть через те, що близькі люди сваряться, ображають одне одного, брешуть і зраджують. Прикмети показують, що кімнатні рослини стають лакмусом, який говорить про рівень довіри і позитиву в домівці. Побачивши в домівці зів’ялі рослини, скоріше за все, в цій сім’ї є проблеми.

Якщо в домівці панує лад і взаєморозуміння, квіти це відчувають. Тоді кімнатні рослини мають гарний і здоровий вигляд.

Чому хворіють кімнатні рослини? Прикмети говорять, що це може бути псування чи пристріт

Наведені псування і пристріт можуть бути як на комусь з членів родини, так і на всій сім’ї одразу. Не виключено, що хтось один отримав негатив, який потім «розносить» по домівці серед всіх рідних. Якщо, наприклад, в спальні, зав’яла якась одна квітка, то скоріше за все, вона прийняла на себе головний удар негативної енергії і увібрала його в себе. В такому разі цю квітку потрібно винести за межі присадибної ділянки і закопати в землю.

Також слід провести ритуал очищення домівки від негативної енергії. Також важливо захистити себе і близьких людей від пристріту і псування.

Якщо після проведення очищуючих ритуалів, при правильному догляді, кімнатні рослини будуть хворіти і гинути, слід перевірити домівку на підклад.

Прикмети про хвороби рослин і людей

Між хворобою людини і хворобою кімнатних рослин може бути зв’язок. Вважається, що квіти можуть брати на себе деякі хвороби людини, рослина може частково забирати на себе негатив, поганий настрій. Не дарма наші прабабусі говорили, що з поганим настроєм не варто поливати рослини, а тим більше підживлювати чи пересаджувати. Якщо на душі погано, то рослини відчувають це. і в такому випадку, скільки не доглядай за квіткою, вона все одно буде хворіти і потім загине.

Прикмети про вже загиблі рослини

У випадку, якщо кімнатні рослини хворіли і в кінці кінців загинули, слід правильно їх позбутися. Це важливо, тому що прикмети вказують, що рослина ввібрала в себе максимум негативу і тому її треба терміново винести з вашого житла. Інакше, всю накопичену негативну енергетику вона поступово почне віддавати назад.

Ще одне важливе правило: якщо рослина почала хворіти, її краще поставити окремо від здорових квіток. Крім матеріалістичного значення – якщо захворювання викликано шкідниками, то вони не перекинуться на інші рослини, є й інше значення – езотеричне. Тобто, якщо кімнатні рослини хворіють через негатив, то він не перейде до інших, здорових рослин і потім не буде виходити з них по всіх кімнатах будинку.

Прикмети про кактус

Орхідея: цікаві прикмети і забобони

Кімнатні рослини приносять гармонію в домівку: квітка і на що вона впливає

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!