Підклад в домі: як знайти і потім позбутися цього негативу

Підклад – це різновид наведення порчі як на людину, так і на домівку. Порча відноситься до енергетичного впливу на людину і її життя. Часто порчу заздрісники наводять через підклад, який досить складно знайти в помешканні. Підклад в домі складно знайти, якщо цього не робили раніше. Поради, як знайти і потім позбутися цього негативу, допоможуть убезпечити своє життя і життя своїх близьких.

Підклад в домі: як зрозуміти, що він є в помешканні

Езотерики вважають, що все починається в середині нас. Ознаки наведеної порчі все більше впливають на наш стан, змінюючи думки і настрій, характер і манеру поведінки.

Перед тим, як почати шукати підклад, фахівці радять провести діагностику приміщення на наявність порчі за допомогою церковної свічки. Це не дуже складний ритуал, але потрібна повна концентрація для його проведення. Під час проведення ритуалу діагностики від негативу в приміщені, потрібно, щоб нікого не було поряд, тільки Ви.

 1. Потрібно придбати церковну свічку, вона повинна бути тільки новою.
 2. Запаліть її і дайте їй прогоріти хоча б з хвилину.
 3. Зверніть увагу на те, як горить свічка: якщо вона сильно тріщить і димить ще до діагностики будинку, її слід замінити. Тому запасіться заздалегідь невеликою кількістю свічок, бажано з різних церковних лавок.
 4. Якщо полум’я свічки горить прямо, Ви можете приступати до пошуків підкладу.

Як шукати підклад в домі за допомогою церковної свічки

Підклад в домі: як знайти і потім позбутися цього негативу
Церковна свічка допоможе проводити діагностику домівки на негатив

Пройдіться з запаленою свічкою по всіх куточках вашого будинку, заглядаючи навіть в важкодоступні місця. Найчастіше недоброзичливці залишають свої «подарунки» в дверних отворах, віконних одвірках або на стику двох стін. Ретельно перевірте всі ці місця. У

місцях підвищеного скупчення негативу свічка почне тріщати, диміти, полум’я буде сильно колихатися. Густий чорний дим вкаже Вам, де саме захований підклад. Будьте уважні – їм може бути практично будь-яка річ. Небезпечну знахідку категорично не можна брати в руки, розглядати, і вже тим більше залишати в будинку.

Підклад в домі: як знайти

Перше, що треба зробити – генеральне прибирання. Якщо підкладу нема, то воно допоможе очистити домівку від негативної енергії, адже чистота в домівці – запорука щасливого життя родини.

Частіше за все, недоброзичливці, колдуни і відьми підкидають речі, заражені негативом

 • одвірок вхідних дверей;
 • килимок перед вхідними дверима;
 • поріг будинку;
 • віконні рами і балконні двері;
 • фіранки;
 • горщики з квітами;
 • біля стін, особливо за великими меблями (дивани, шафи, крісла).

Це основні місця, на які в першу чергу потрібно звернути увагу під час пошуку підкладу. В процесі пошуку, треба бути вкрай обережними. Адже ті підклади, які знаходяться безпосередньо у приміщенні, як це не сумно, могли принести тільки ті люди, які бувають у Вас вдома – знайомі, друзі, родичі. Бо зазвичай, сторонніх людей далі порога не пускають. Тому ті підклади, що ззовні домівки – від сторонніх людей.

Підклад в домі: як знайти і потім позбутися цього негативу

Як показує досвід, ті, хто навмисно бажає зла, найчастіше залишаються в тіні. Але є і виключення з правил. Пильно вивчіть дверний отвір, двері і все навколо них. Тут найчастіше можна виявити голки, шпильки, мішечки.

Не забудьте подивитися і під дверним килимком – туди зазвичай підкладають який-небудь плаский предмет, який неможливо відразу помітити. Будьте уважні, часом можна наштовхнутися на могильну землю біля порога. Це говорить про те, що хтось яро бажає Вам не тільки зла, а й смерті.

Зайдіть в квартиру і огляньте всі дверні проходи, за лиштвами вже безпосередньо в будинку. Адже не можна бути до кінця впевненим, що підклад вам не залишив хтось із близьких друзів або родичів.

Потрібно перевірити стіни – в них зазвичай встромлюють голки. Будьте обережні, не забувайте, що чужорідні предмети не можна чіпати руками. Пройдіться по плінтусах – в нових квартирах вони знімаються в один дотик, а значить, зростають шанси, що підклад лежить саме там.

Небезпечні зони в вашому домі – ванна і туалет. У цих кімнатах кожна людина може усамітнитися на довгий час. Там потрібно все детально перевірити, не упускаючи ні одну дрібницю. Потім перейдіть до огляду віконних рам, балконних дверей, батарей, підвіконь, фіранок, квіткових горщиків. І звичайно, подивіться за меблями: найчастіше сторонні предмети ховають саме там. Відсуньте диван, ліжко, крісла, переберіть всі речі в шафах. Ви відразу зрозумієте, що перед вами підклад, і ось тут потрібно бути вкрай обережними, щоб його позбутися.

Підклад в домі: як його позбутися

Всі фахівці попереджають – ні в якому разі не можна торкатися небезпечної знахідки голими руками, бо можна весь негативний, який криється в підкладі, перетягти на себе. Також не можна переступати чи наступати на сторонній предмет в домі. Езотерики рекомендують не панікувати і зберігати спокій. Адже такі речі можуть провокувати на сплеск емоцій, якими живляться енергетичні вампіри.

Позбутися підкладу можна підручними засобами. Для цього потрібно взяти ношені речі, які потім потрібно буде викинути. Також знадобляться віник, губки для миття посуду – з їх допомогою Ви можете прибрати підклад. Замість совка, можна взяти газету, картонний листок або пакет. Після того, як за допомогою описаних засобів Ви змели підклад, його необхідно спалити.  Спалювати треба і ті речі, в яких і якими Ви збирали підклад.

Вогнище для спалюванні підкладу і речей потрібно розпалити подалі від домівки і сторонніх очей. Розпаливши багаття і кинувши в нього речі, потрібно відійти далі, щоб на Вас не потрапляв дим. Під час згорання, потрібно читати молитву «Отче наш». Коли багаття прогорить і вогонь погасне, не оглядаючись повертайтеся додому.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст