Підклад з голкою – що означає і як позбутися

Наведення порчі буває на людину, на домівку, це магічне зазіхання на Ваше щастя. Підклади бувають різних видів. Існують різні способи, як позбутися підкладу. Щоб не зашкодити собі, важливо знати, що означає підклад з голкою і як його позбутися. У цьому допоможуть поради фахівців.

Підклад з голкою – що означає

Магія голки притягує і проводить енергію космос. Вушко голки створює вихрові, подібно смерчам, потоки, що закручуються навколо основи голки. У свою чергу – магія зосереджена на кінчику голки. Чуттєвість голки у багато разів сильніше сталевої проволоки такого ж розміру. Вушко голки – дуже чутливий приймач, який через себе пропускає потоки, які направляються до кінчика голки. Саме з кінчика голки зривається енергія, яку потім поглинають оточуючі предмети.

Сила голки двояка: вона може бути, як позитивною, так і негативною; ця сила може нести біль і нещастя, або ж стати оберегом. Все залежить від мети, для чого використовують магію голки.

Підклад з голки використовують для наведення порчі, щоб нашкодити.

Крихітні голки в стіні, шпалерах, двері, віткнуті в плінтус – можуть роками отруювати чуже життя, підриваючи здоров’я, сімейне щастя і добробут. Але, якщо підклад знайдуть і знешкодять, дія з багаторазовою силою повернеться до того, хто зробив підклад і мав злі наміри. Все що потрібно зробити жертві – кинути знахідку у вогонь. Діставати заговорений магічний предмет, необхідно в рукавичках ножицями або плоскогубцями. Ні в якому разі не торкаючись руками.

Підклад з голкою, основні методи, як його позбутися

Фахівці дають прості поради, як позбутися підкладу з голки або булавки, простими способами самостійно. Більш складними випадками повинні займатися маги.

Перший спосіб позбутися підкладу – кинути у вогонь.

Другий спосіб – закопати у безлюдному місці.

Третій спосіб – провести спеціальний ритуал, щоб позбутися підкладу з голки. Для цього потрібно прочитати наговір, витягти голку (ні в якому разі – не голими руками), зламати її і залишити на перехресті. Текст наговору:  «Від вугілля травичка не росте, від кремнію блискавка не б’є. Місяць вдень не світить, від цього підкладали мені, рабі / рабу Божому (ім’я) псування не буває. В ім’я Отця, Сина і Святого Духа. Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. ». Ламаючи голку, треба промовляти: « Як не торкаються мої руки голки, так і не торкнеться біда моєї долі. Як ламається голка, так йде біда. Слова мої перед Тобою не скасувати, як цю голку не поєднати. Хай буде так!». Після чого знешкоджений підклад з голки треба залишити на перехресті, і піти, не обертаючись і не спілкуючись з людьми, яких можете зустріти.

Підклад з голкою в одязі

Якщо Ви знайшли в одязі голку або булавку, потрібно запитати у близьких – можливо вони щось підшивали, а можливо – хтось з родичів зробив оберіг для Вашого захисту. Якщо відповідь негативна, будьте певні – хтось зробив підклад, щоб навести на Вас порчу.

В одяг встромляють голки для привороту. Так намагаються «пришити» до людини, яку не кохають, нав’язуючи почуття, яких немає.

Щоб позбутися від цього привороту, потрібно провести ритуал. 

  1. Голку або шпильку потрібно витягти, попередньо надягнувши рукавички.
  2. Знахідку загортають у білий аркуш паперу.
  3. Згорток закопують на перехресті.
  4. Одяг полощуть в річці, струмку або калюжі, якщо у Вас квартира – під проточною водою з крану.
  5. Потім потрібно обприскати одяг святою водою, яка знімає залишки негативу.

Ритуал проводиться в повному мовчанні до наступного ранку. Якщо речі, в яких проводився ритуал не шкода, спаліть їх в безлюдному місці, але так, щоб дим від багаття не йшов у бік житла.

Підклад з голкою на полу, у вікні або в плінтусі

Дрібні підклади, які зроблено у кутку стіни, у вікні чи за плінтусом або у шпалерах, дуже важко помітити. Іноді підклади знаходять прямо на долівці. Це означає, що у недоброзичливця не було багато часу, щоб сховати цей підклад. Часто такі речі ми можемо сприймати, що випадково упустила і піднімаємо голку і кладемо її до своїх предметів для шиття. Користуючись голкою підкладу, можна нанести непоправиму шкоду собі і близьким людям.

З такими підкладами потрібно працювати дуже обережно. Потрібно провести ритуал. Для цього знадобляться:

  • свята вода;
  • церковна свічка;
  • сіль (бажано четвергова).

Голку, за допомогою щипців або ножиць, прожарюють над полум’ям свічки, після кидають в ємність з водою. Туди ж насипають стільки солі, щоб вона повністю покрила шкідливе виріб. Склянку з голкою залишають до ранку. По завершенні очищення всі атрибути ритуалу закопують на перехресті.

Квартиру, в якій виявлено підклад, також необхідно почистити від негативу – вимити підлогу, вікна, меблі, кути сольовим розчином. Існують кілька способів очистити житло від негативу.

Підклад з голкою в автомобілі

Дуже сильним сигналом ненависті до Вас може свідчити знайдена голка або шпилька у Вашому автомобілі. Це означає, що хтось хоче поробити Ви потрапили у аварію, яка може закінчитися травмами і, навіть, загибеллю.

Для знешкодження підкладу, голку беруть щипцями, тримають під проточною водою і проговорюють такі слова сім разів: «Що приніс – забери собі!». Фахівці кажуть, що, якщо хтось із знайомих найближчим часом потрапить в ДТП, то це і є ворог, який отримав назад негатив «методом бумерангу».

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст