ГоловнаЕзотерика і магіяРитуал очищення домівки від негативної енергії

Ритуал очищення домівки від негативної енергії

Існують різні способи і ритуал на очищення від негативної енергії домівки. За допомогою цих ритуалів, Ви можете позбутися негативної карми у приміщенні і створити місце, куди хочеться завжди повертатися.

Ритуал очищення від негативної енергії домівки за допомогою трав

Цей ритуал базується на аромотерапії. Очищення відбувається завдяки набору спеціальних сухих трав. Також це допоможе отримати певний запас нових необхідних життєвих сил, яких вистачить досить на довгий час. Набір сухих гімалайських трав доступний у будь-якій точці країни. Також, можна скористатися ароматичними паличками.

Для проведення самого ритуалу необхідно підпали трави (або ароматичну паличку), сісти максимально зручно, розслабитися і повністю зосередитися на своєму диханні. Коли вдихаємо, подумки стараємося залучити життєву енергію, а коли видихаємо, то ніби пропускаємо цю енергію через себе, направляючи її хвилі у приміщення.

Завдяки саме пахощам цілющого збору або ароматичної палички, відбувається залучення потужної енергії. Й, до речі, буде очищатися не лише приміщення, а й власна аура.

Ритуал очищення від негативної енергії домівки за допомогою апельсинів

  1. Для проведення ритуалу за цією методикою, треба взяти 9 апельсинів, та стопку будь-якого алкоголю: горілку, коньяк або спирт. Але, якщо Ви не сприймаєте алкоголь, то можна провести ритуал і без нього. Також, потрібно зібрати квіти у саду чи придбати букет свіжих квітів.
  2. Перед початком проведення ритуалу на очищення домівки від негативної енергії, потрібно добре помити руки і умитися, прочитати молитву або мантру – кому що ближче до серця.
  3. Беремо велику ємність і чистимо апельсини, складаючи туди апельсинову шкірку. Потім заливаємо водою, щоб вона покрила всі апельсинові скоринки.
  4. Очистка домівки, якщо він надто забруднений, розпочинається від вхідних дверей проти годинникової стрілки.
  5. Якщо Ви недавно проводили ритуал очищення житла, наприклад, сіллю, то тоді навпаки – ритуал проводимо ЗА годинниковою стрілкою. Важливо бути зосередженим під час ритуалу і сконцентруватися на бажаному для Вас результаті.
  6. Обходимо нашу домівку по периметру, читаючи молитву або мантру, розкидаючи шкірки апельсинів і бризкаючи водою. Потрібно обійти абсолютно всі куточки, які є у домівці, не забувши ванну кімнату і туалет. Зверніть увагу на плиту на кухні – також треба обприскати водою.
  7. Коли Ви завершите обхід дому і, замикаючи коло, підійдете знову до вхідних дверей, то опишіть вісімку – як символ безкінечності і проговоріть: «На благо! Хай прибуде достаток в мій будинок!». Потім потрібно стати спиною до дверей і спробуйте уявити, що Ви наповнюєте світлом, яке повільно збільшується, стаючи при цьому все більше і ширше, охоплюючи все Ваше житло. Таким чином домівка буде під захистом Вашої аури навіть тоді, коли Вас не буде вдома.
  8. Після закінчення ритуалу, відкрийте вікна, впускаючи разом з повітрям в будинок все тільки найкраще. Тепер потрібно поставити підготовлений заздалегідь букет квітів в тому місці, яке для Вас являється значущим.
  9. Через день можна прибрати всю шкірку від апельсинів, а коли листя на букеті з квітами почнуть в’янути, то його необхідно змінити. Коли і наступний букет почне в’янути – поміняйте його знову на свіжий.
  10. Після всього потрібно прийняти ванну з ароматичними солями, щоб змити з себе негатив, який міг потрапити на Вас під час ритуалу.

Що робити після того, як проведено ритуал очищення від негативної енергії домівки

Щоб ритуали працювали і мали довгу дію, езотерики радять слідкувати за своїми діями і судженнями. Вважається, що домівка відображає своїх хазяїв, їх відношення до життя, світу і до оточуючих людей. Тому проведіть і внутрішнє прибирання, щоб і в душі, і в домівці панувала гармонії і тоді негативна енергетика не зможе потрапити до Вас і нашкодити.

нагадаємо, що існують певні ознаки того, що у Вашій домівці присутня негативна енергетика. Якщо Ви їх помітили, необхідно провести ритуали на очищення, наприклад, сіллю. Також, можна скоритися ритуалом на очищення домівки від негативної енергії за допомогою трав та апельсинів.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст