ГоловнаЕзотерика і магіяЯкщо пороблено на самотність, фотографії колишніх коханих можуть нашкодити

Якщо пороблено на самотність, фотографії колишніх коханих можуть нашкодити

Розстаючись з людиною, яку кохали, ми намагаємося залишити собі щось на згадку про неї. Часто це бувають фотографії колишніх коханих. Езотерики застерігають, якщо Вам було пороблено на самотність, ці фото можуть Вам нашкодити. Їх думку підтримують і психологи. Якщо було пороблено на самотність, потрібно з’ясувати, яку саме порчу наведено. Існують кілька методів зрозуміти, чи була наведено порча, чи ні – читати ТУТ

Ритуали допоможуть дізнатися, чи було пороблено – читати ТУТ

Якщо пороблено на самотність, чим небезпечні фотографії колишніх коханих

Кожна фотографія зберігає в собі енергетику людей і це може бути небезпечним. Фотографії колишніх коханих можуть стати причиною тривалої самотності. В серці ще міцно тримається згадка про минулі щасливі дні і таке відчуття не дає можливості рухатися далі і радіти життю. Кожен раз, коли людина дивиться на фото колишнього коханого, вона зменшує свою захисну ауру, що відчиняє маленькі дірочки для різних вроків і пристріту. Так, не розуміючи того, іноді людина може сама собі наврочити. Це блокує залучення нового кохання у життя.

Кожна фотографія, на якій зображено колишню кохану людину, може стати причиною пристріту і самовроків. Саме вони можуть призвести до самотності у майбутньому.

Енергетика зображень блокує приплив позитивних емоцій, раз за разом занурюючи у смуток, повторюючи біль втрати і розлуки. Емоційна залежність від минулого ставить під загрозу майбутні стосунки. А коли людина накручує себе, тоді вона програмує себе на невдачі.

Ще один важливий фактор ризику від фотографій з колишніми коханими. Існує можливість, що Вам буде пороблено теперішнім партнером Вашого колишнього коханого. Фахівці зазначають, що через фото досить просто навести порчу і пристріт, а фото буде виступати як енергетичний провідник.

Фотографії колишніх коханих небезпечні ще й тим, що заважають жити сьогодні і не дають залучати нові позитивні емоції, блокують появу щирих і взаємних почуттів. Саме тому від минулих страждань і згадки про колишні стосунки, потрібно викинути із свого життя, щоб знайти справжнє кохання.

Якщо пороблено на самотність, як правильно позбутися фотографій колишніх коханих

Щоб минуле не створювало проблеми зараз і у майбутньому, необхідно позбутися того, що залучає негатив – фотографії колишніх коханих. Тому з цими фото треба розпрощатися назавжди. Фахівці рекомендують три перевірені способи, завдяки яким легше переносити розставання і знайти сили рухатися далі і бути щасливою людиною.

Спосіб 1

У сучасному житті ми звикли зберігати фото на гаджетах: на комп’ютері, телефонах, смартфонах, планшетах. Їх потрібно видалити, тому що зберігати немає ніякого сенсу. Коли фото видаляються, треба читати змову: «Нитка долі розплітається, дороги більше не перетинаються. Все, що було, вже загуло, нехай за спиною залишиться, біль вщухне, щастя прийде, суджений мій до мене дорогу знайде. Фотографії видаляю, з себе весь негатив знімаю ».

Потім прийшов час до віддрукованих фото, яких також багато зберігається після розставання. Їх треба спалювати і промовляти: «Не себе спалюю, не колишньому шкоди завдаю. З минулим розстаюся, у щасливе майбутнє направляюся. Вогонь очищає, звільнення дає, щастя несе ». Потім попіл треба розвіяти за вітром. Це допоможе поставити крапку після розставання і більше не програмувати себе на біль, страждання і самотність.

Спосіб 2

Цей спосіб для друкованих фотографій з колишньою коханою людиною. Їх треба зібрати і покласти у конверт чорного кольору. Потім цей конверт треба закопати подалі від дому. Перед тим, поклавши конверт у ямку, присипати його сіллю і прикопати. Закопоючи треба читати змову: «Назавжди минуле запечатую, сіллю від будь-якої порчі і вроків закриваюсь, з себе негатив знімаю».

Спосіб 3

Даний спосіб вбереже від наведення порчі і пристріту. Всі фотографії потрібно порізати на дрібні шматки (порвати досить складно, але можна і рвати) та присипати четверговою сіллю. Якщо немає четвергової солі, тоді можна обкласти шматки фото полином – це допоможе зняти можливі негативні програми і влив сторонніх людей. Розрізані фотографії колишнього коханого, які присипанні четверговою сіллю або полином, треба залишити у ємності на кілька годин. Потім їх виносять подалі від дому, але попередньо їх треба зібрати у непрозорий пакет чи скласти у темну тканину. Викинути треба подалі і в таке місце, де їх ніхто не знайде.

Корисні поради для залучення нового кохання у своє життя

Коли позбулися тяжкого тягаря нагадування про колишнього, можна скористатися афірмаціями. Вони допоможуть залучити позитив і відкрити для себе нове кохання

  1. Афірмації від самотності на кохання з прикладами текстів Луїзи Хей
  2. Тексти афірмації на залучення кохання

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст