Головна Езотерика і магія Прикмети про прикраси – ланцюжки

Прикмети про прикраси – ланцюжки

Прикраси, які людина носить, з часом накопичують у собі величезну кількість інформації про цю людину, тому що взаємодіють з її біополем. Здавна чаклуни і ворожки збирали прикмети про прикраси, які вказують на певні ситуації. Прикмети про ланцюжки можуть сигналізувати про можливий негатив, що накопичується. Також, деякі прикмети вкажуть як не варто вчиняти.

Прикмети про ланцюжки

Тьмяний ланцюжок

Якщо ланцюжок потьмянів і потемнів, це перший сигнал, який подає Ваш організм. Якщо ланцюжок змінює колір, це може вказувати на внутрішні проблеми, але не виключено, що існує пристріт.

Прикмети про розірваний ланцюжок

Коли у заміжньої жінки рветься ланцюжок, то прикмета говорить, що це – до сварки з чоловіком. Якщо ланцюжок розірвався у самотньої людини, то це вказує на наявність негативної енергії, що поступає ззовні. Часто ланцюжок рветься, коли він не здатен більше захищати людину від негативної енергії, з якою вона стикаєтеся.

Загублений ланцюжок

Якщо було загублено ланцюжок, то прикмети про прикраси вказують на те, що припущена помилка, людина обрала не той шлях. Тому, у разі втрати ланцюжка, езотерики радять зробити паузу у житті і переосмислити свої плани на майбутнє, щоб Всесвіт не відвернувся від Вас.

Прикмети про знайдені ланцюжки

Не можна підбирати ланцюжки на дорозі. Старі прикмети про прикраси стверджують, що якщо підібрати ланцюжок, то це принесе Вам нещастя і негаразди. Кимось загублений ланцюжок може стати джерелом порчі і може звести на Вас невдачу і самотність.

Ланцюжок у подарунок

Прикмети про прикраси навчають, що дарувати ланцюжки можуть тільки близькі родичі. Якщо стороння людина дарує Вам ланцюжок, то ймовірно, що вона хоче керувати Вами. В результаті такого подарунку, Ви можете залежати від чужої волі.

Натільні прикраси мають своє значення і призначення. Як правильно їх носити, як доглядати за прикрасами і чи варто взагалі їх мати, важливі знання, які убезпечують людину від негативу.

На якому пальці носиться каблучка, має своє магічне і ментальне значення.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами