ГоловнаЕзотерика і магіяПрикмети про речі, які не можна передавати з рук в руки

Існує багато прикмет, які мають під собою реальне підґрунті, або ж – вони були актуальні в більш давні часи. Є прикмети про речі, які не можна передавати з рук в руки, тому що це може притягувати негатив. Цим прикметам слідували наші пращури у своєму повсякденному житті

Гроші не можна передавати напряму

Багато людей вірять, що гроші не можна передавати з рук в руки, тому що їх може стати менше. Наші предки намагалися передавати гроші продавцям тільки через дерево. Наприклад, поклавши їх на прилавок, стіл або на лавку. У сучасному світі так вчиняти складніше. Але, якщо Ви вірите у таку прикмету, тоді можна при розрахунку в магазині класти гроші у спеціальну пластикову підставку для них. І так само забирати з неї решту. Таким чином прямого контакту з руками продавця (касира) у Вас не буде.

Прикмети про амулети і магічні речі, які не можна передавати з рук в руки

Езотерики постійно нагадують, що магічні речі, амулети, вбирають в себе енергетику людини, яка проводила з ними магічні ритуали чи ворожбу. Вважається, що енергетика, неважливо яка – позитивна чи негативна – може переходити на іншу людину разом з амулетом, що може створювати небезпеку. Тому фахівці рекомендують отримувати амулети, наприклад, у чохлах чи шкатулках. Або ж, на крайній випадок, магічна річ, яку передає Вам чаклун або маг, повинна бути загорнута у просту тканину.

Прикмети про речі, які не можна передавати з рук в руки – зброя

Наші предки з великою повагою ставилися до зброї. Мечі, кинджали, бойові сокири не можна було брати до рук ні жінкам, ні дітям. Вважалося, що у матері, яка передає дитині з рук в руки зброю, почнуть проблеми зі здоров’ям. А на дитину можуть «напасти» різні життєві негаразди.

Ви не можете копіювати текст