ГоловнаЕзотерика і магіяМагія кілець: як правильно носити каблучку, щоб вас супроводжувала удача

Вплив дорогоцінних прикрас на долю жінки відомі з давніх часів. Магія кілець може суттжво впливати на формування деяких подій, якщо знати, як правильно носити каблучку, щоб вас супроводжувала удача. Кільце може впливати на долю жінки в залежності від того, з якого матеріалу воно виконано і на який палець правої чи лівої руки надіто.

Магія кілець: значення руки, на яку надіто каблучку

чарівні властивості обручок
Вплив каблучки залежить від того, на яку руку вона надіта – праву чи ліву

Права рука – діяльна, енергетична. Відповідно і кільця, котрі жінка надіває на пальці правої руки, допомагають активізувати ті чи інші сфери її життя.

Ліва рука – пасив. Прикраси на пальцях лівої руки захищають жінку від негативних ситуацій та поганої енергетики.

Як носити каблучку на великому пальці

Як носити каблучку на великому пальці
Великий палець являється проекцією голови

Великий палець – проекція голови. Цей палець відповідає за логіку людини, за її розумні рішення. Якщо жінка хоче посилити своє логічне мислення, езотерики радять носити золоте кільце на великому пальці з червоним, помаранчевим чи жовтим каменем.

Якщо Ви маєте прагматичний характер, і хочете пом’якшити його вплив, тоді Вам потрібно носити срібне кільце на великому пальці. Срібне кільце допоможе зробити характер більш лагідним, підсилить інтуїцію, допоможе розкрити Ваш духовний потенціал.

Магія кілець: вказівний палець

Магія кілець: як правильно носити каблучки
Вказівний палець зв’язує нас з Всесвітом

Вказівний палець – це втілення сили з потужною енергетикою. Саме тому деякі люди відчувають дискомфорт, коли на них вказують пальцем. Адже енергетика вказівного пальця настільки велика, що направляючи його на людину, можна пробити його ауру.

В етиці також вважається поганим тоном вказувати пальцем на людей чи предмети, а підґрунтя цього правила, як вважають езотерики, – у великій енергетиці цього пальця.

Срібне кільце допоможе емоційним жінками убезпечити себе та оточуючих від бурхливого прояву емоцій – їх допоможе приборкувати срібне кільце на вказівному пальці.

Якщо на вказівний палець лівої руки надіти кільце, воно буде захищати Вас від негативної енергії.

Езотерики вважають, що на вказівному пальці не потрібно носити золоті прикраси через те, що він поєднує нас з вищими силами. Тому, якщо Вам потрібно прийняти важливе рішення, потрібно звільнити вказівний палець від прикрас, підняти його вгору і задати питання Всесвіту. В такому випадку Ви маєте всі шанси отримати підказку Всесвіту, як краще розібратися в ситуації.

Каблучка на середній палець, яка магія?

Каблучка на середній палець, яка магія?
Карма людини активізується через кільце на середньому пальці

Середній палець активізує карму. Кільце на цьому пальці може сильно впливати на долю жінки і це може принести несподівані сюрпризи, котрі можуть зламати слабку натуру. А сильну жінку кільце на середньому пальці тільки підсилить. Якщо Ви відчуваєте невпевненість в собі, краще не ризикуйте носити прикрасу на середньому пальці.

Срібна прикраса на середньому пальці допоможе пом’якшити чи навіть відтермінувати відпрацювання карми.

Магія кілець: підмізинний (безіменний) палець

обручка на безіменний палець
Для активізації кохання, самореалізації, каблучку треба носити на підмізинному пальці правої руки

Безіменний палець відповідає за кохання, родину, самореалізацію і успіх. Для активізації цих сфер життя, необхідно носити золоті прикраси на безіменному пальці правої руки. Саме тому обмін кільцями у молодят і носіння їх на безіменному пальці правої руки має сакральний зміст. І, звичайно, для зміцнення сім’ї, посилення любові і взаєморозуміння, краще обирати золоті обручки.

Якщо стосунки не склалися і було розлучення, потрібно повернути кільце колишньому партнеру. Ще один варіант – перенести каблучку на ліву руку, інакше можуть виникнути складнощі в подальшому житті. Якщо Ви залишити кільце після розлучення у себе, воно буде енергетично підтримувати вже розірваний шлюб і не дасть будувати нові стосунки. Надіте на підмізинний палець лівої руки кільце буде гасити енергію минулого шлюбу.

Срібні каблучки роблять подружжя пасивними у стосунках, а це згубно вливає на сім’ю і не дає створити справжній міцний союз.

Магія кілець, якщо носити на мізинці

магічні властивості обручок
Обручка на мізинці підсилює інтуїцію

Цей палець, мізинець, уособлює інтуїцію, товариськість і практичність. Якщо жінка носить на мізинці правої руки золоту прикрасу з яскравим червоним каменем, то це допомагає їй розвивати свої комерційні здібності, укладати вигідні угоди та досягати успіху.

У разі, коли ділова жінка хоче зробити перепочинок і відпочити від бурхливої діяльності, можна надіти на правий мізинчик срібний перстень.

Існує ще середній варіант: золоте або позолочене срібне кільце з каменем зеленого кольору, надіте на мізинець правої руки, дасть можливість його господині вести активну діяльність з перепочинками.

Чому темніє срібло, яке Ви носите?

Ви не можете копіювати текст