ГоловнаАстрологіяЗнаки зодіаку Стрілець і Риби: сумісність в коханні, сім’ї, роботі і в...

Знаки зодіаку Стрілець і Риби: сумісність в коханні, сім’ї, роботі і в дружбі

Представники цих знаків зодіаку поєднують терпимість Стрільця зі співчуттям Риб. Пасивність Риб може сильно дратувати Стрільця і спричиняти розбіжності. Міцні відносини між цими двома можливі лише в тому випадку, якщо обидва виявляють велику взаємну терпимість та розуміння одне одного. Отже, яку знаки зодіаку Стрілець і Риби мають сумісність в коханні, сім’ї, роботі і як може дружити знак Стрільця і Риб, розповідає гороскоп сумісності

Гороскоп сумісності Стрільця і РибГороскоп сумісності Стрільця і Риб

Сумісність Стрільця і ​​Риб дуже хитка, незважаючи на те, що вони знаходяться під впливом однієї і тієї ж планети – Юпітера. Це небесне тіло наділяє своїх підопічних філософським мисленням, тягою до всього нового і дарує їм надзвичайну удачу. Але у водяного знаку зодіаку – Риб, є і друга планета-покровитель – Нептун. Це сприяє тому, що Риби часто фантазують, наповнюють свій простір ілюзіями та періодично розчаровуються у своїх нереалістичних очікуваннях від людей та світу загалом. Стрілець більше спирається на наукові знання та ідеї, тому раціональніший і більш рішучий.

Знак зодіаку Риби, представник водної стихії, більше звик плисти за течією: жорсткіший партнер допоможе йому відчути землю під ногами. А його партнер по цьому тандему – Стрілець, може навчитися у Риб плавності реакцій.

Гороскоп сумісності Стрільця та Риб має всі шанси піти на користь обом.

Для цього знаки зодіаку Стрілець і Риби повинні щиро хотіти стати один для одного вчителями та учнями в одній людині. Представники цих знаків зодіаку з великими особистими амбіціями, а також не зацікавлені у взаємовигідному партнерстві, навряд чи зможуть створити міцний тандем.

Знаки зодіаку Стрілець та Риби: ділова сумісністьЗнаки зодіаку Стрілець та Риби: ділова сумісність

Сумісність Стрільця і Риб у роботі буде високою лише в тому випадку, якщо вони працюватимуть у сфері благодійності, якщо їх рухає альтруїстичне прагнення творити добро.

Примусове співробітництво ні до чого доброго не призведе: Стрілець надто активний. Захопивши відразу кілька проектів, він наробить багато помилок, на півдорозі відмовиться від своїх планів. А партнер – знак зодіаку Риби, схильний випадати з реальності, впадаючи у лінощі. Спільний бізнес або не піде з місця, або дуже повільно розвиватиметься.

Чи можуть дружити Стрілець і РибиЧи можуть дружити Стрілець і Риби

Сумісність Стрільця і Риб в дружбі може бути гарною: це залежить від їхніх особистих гороскопів. Якщо ці знаки зодіаку зможуть знайти спільні інтереси, то цілком здатні стати один для одного надійними друзями.

Активний Стрілець вкотре розбурхає обережних Риб і спонукає їх до нових звершень. Підопічний Нептуна, у свою чергу, подарує другу-Стрільцю відчуття турботи, вислухає всі його проблеми та щиро поспівчуває.

Отже,

гороскоп сумісності вважає, що дружба між Стрільцем і Рибами можлива.

Гороскоп любовних відносин - як Стрільця і Риб у спільному коханні?Сумісність Стрільця і Риб в коханні

На самому початку відносин любовна сумісність Стрільця і ​​Риб досить висока, оскільки вони притягують одне одного фізично. Двоє романтиків насолоджуються взаємними подарунками і діями, вони хочуть завоювати прихильність своєї симпатії. Активний та товариський Стрілець звертається до партнера: разом їм цікаво та весело. Вогняний знак тягнеться до знаку Риб, тому що відчуває глибину їхнього внутрішнього світу і намагається його пізнати. Філософські бесіди до ранку вперше стануть їхнім улюбленим заняттям.

З часом ситуація почне змінюватися: хоча гормони ще вирують в організмі, інтерес Стрільця почне згасати, що спричинить його віддаленість і відчуженість. А, оскільки партнер співпереживає і тонко відчуває настрій оточуючих, його страждання в цьому плані неминучі, адже Риби потребують уваги та турботи коханої людини.

Сумісність Стрільця і Риб у відносинах різко знизиться і від них залежить, чи зможуть вони зберегти свій любовний союз.

Якщо обидва знаки зодіаку мають сильні почуття, то їх шанси звикнути та побудувати комфортні стосунки різко зростають. Інакше вони неминуче лише зламаються.

Знаки зодіаку Стрілець і Риби, їх сумісність в інтимному життіЗнаки зодіаку Стрілець і Риби, їх сумісність в інтимному житті

Гороскоп сумісності вважає, шо мабуть, найуспішнішою є сексуальна сумісність Стрільця і Риб. Заходячи в спальню вони швидко знаходять порозуміння.

До речі,

завдяки гарному сексу пара Стрілець і Риби може довго залишатися разом.

Для Стрільця ця сфера дуже значуща: йому важливо, щоб партнер відповідав усім вимогам та очікуванням, інакше він не залишиться у стосунках. Вогняний знак уособлює темпераментну і майстерну коханку, що любить різноманітність у ліжку і домагається цього за допомогою розвиненої еротичної уяви та сексуальних експериментів.

Знак зодіаку Риби в ліжку не поводяться так нав’язливо, але їхній великий плюс для партнера в тому, що вони з радістю погоджуються на всі пропозиції Стрільця. І на це вони мають дві причини: величезне бажання принести задоволення своєму коханому і власна зацікавленість в отриманні нових сексуальних переживань. Причому, чим глибше почуття Риб по відношенню до коханого, тим більше вони намагатимуться, щоб йому було добре. Для представника дванадцятого знаку зодіаку дуже важливою є духовна близькість і щирість почуттів.

Сімейні відносини стрільця і РибСімейна сумісність знаку зодіаку Стрілець і знаку Риб

Сумісність Стрільця і Риб у шлюбі неоднозначна і тому досить хитка. Справа в тому, що кожен із цих знаків дивиться на таке партнерство тільки зі свого боку. Мрійливі Риби хочуть близькості, відданості та клятв вічного кохання. А для Стрільця не такі важливі любовні переживання: насамперед в партнері вони шукають друга, співрозмовника та однодумця. Адже вогняний знак розумний і чудово розуміє, що почуття і пристрасті минають, а спільні інтереси і цілі здатні об’єднувати людей на все життя.

Щоб почуватися комфортно, подружжю Стрільця і Риб необхідно дійти загальної системи цінностей, якщо це взагалі можливо. Риби – більш матеріальний та приземлений знак зодіаку, який часто переслідує меркантильні цілі, у порівнянні зі своїм ідеологічним партнером.,

Для Стрільця на першому місці духовні цінності: йому не важливо, в яких він кросівках, якщо в цей час він стоїть серед незвичайного міста, що викликає трепет і захоплення у його душі.

Сумісність Стрільця і Риб у сімейному житті невисока через їх різні вподобання щодо дозвілля та способу життя.

Перший дуже активний, йому як повітря потрібні люди, бо саме за їх допомогою він дізнається про щось корисне і нове. Риб цілком влаштують нечасті зустрічі з близькими друзями. Більшість часу Риби проводять вдома за переглядом цікавих фільмів.

Знак зодіаку Стрілець і Риби цураються відповідальності –це притаманно обом знакам, і це грає не на користь сімейному життю. Представник Нептуна цим грішить більше. Стрілець може взяти на себе лідерство в такому союзі.

Знак зодіаку Стрілець і його сумісність зі знаком зодіакуЗнак зодіаку Стрілець і його сумісність зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст