ГоловнаАстрологіяЗнак зодіаку Лев сумісність зі знаком Близнюки в коханні, сімейних відносинах і...

Знак зодіаку Лев сумісність зі знаком Близнюки в коханні, сімейних відносинах і в діловій сфері

Знак зодіаку Лев і яка його сумісність зі знаком зодіаку Близнюки в різних сферах життя? На це питання відповіли астрологи і розповіли можливості цих людей діяти спільно в коханні, сімейних відносинах і в діловій сфері, а також фахівці дали поради щодо інтимного життя цих знаків зодіаку

що спільного у Левів і БлизнюківЛев і Близнюки, що спільного у цих знаків зодіаку

Люди знаку Лева і Близнюків можуть скласти вдалий союз, тому що їх елементи прекрасно поєднуються один з одним. Ці знаки сприймають і стихію вогню і стихію повітря.

Вогняна стихія, представником якої виступає Лев, може своїм полум’ям зігрівати повітряні маси, а кисень – складова стихії повітря Близнюків, в свою чергу, здатний викликати велику пожежу з маленької іскри.

Дружелюбність стихій визначає гармонійні відносини Лева і Близнюків.

І Лев, і Близнюки – великі авантюристи, які люблять пригоди. Вони легковажні, мають безмежну енергією і природну чарівність. Обидва знаки зодіаку черпають заряд сили і енергії від спілкування з людьми, тому навколо них завжди багато людей.

Їх тандем примітний тим, що Лев і Близнюки вигідно доповнюють один одного якостями, яких немає у партнера.

  • Близнюки дуже розумні і креативні. Їх творче, неземне мислення приваблює безліч знаків, в тому числі і Лева.
  • Лев, у свою чергу, має потужну волю, сильний характер і володіє прекрасними організаторськими здібностями.

Все це Близнюки обов’язково оцінять. Стихія повітря часто буває легковажною та безвідповідальною, тому її приваблюють сильні партнери, на яких Близнюки можуть перекласти частину своєї відповідальності.

Гороскоп сумісності Лев і БлизнюкиГороскоп сумісності Лев і Близнюки

Лев – підопічний Сонця, яке наділяє його безмежною енергією, яскравістю і незвичайними даними. Представники Лева успадковують харизму, прагнення до влади і щедрість по відношенню до слабших. Вогняний знак не може жити без любові, тому він оточує себе великою кількістю людей, які ним захоплюються. В якійсь мірі Лев залежить від думки оточуючих, тому тут можна сказати, що «короля грає свита».

Близнюки будуть захоплюватися харизмою і силою партнера і навіть пишатися тим, що пов’язані з ним.

Ці два знаки зодіаку гармонійно поєднуються один з одним. Висока сумісність Лева і Близнюків може бути затьмарена тільки прагненням до першості кожного з них.

Астрологічний гороскоп сумісності Лева з Близнюками обіцяє їм цікаві відносини

Стосунки представників Лева і Близнюків будуть більш ніж наповнені враженнями та емоціями від спільних пригод, яких шукають обидва знаки зодіаку. Обидва знаки зодіаку потребують періодичної зміни декорацій, особливо повітряні Близнюки. Ними править Меркурій – планета, одна сторона якої покрита вічною мерзлотою, а інша завжди гаряча. Ця двоїстість відображена в характері підопічного Меркурія – знак зодіаку Близнюки. Настрій, бажання, прагнення Близнюків можуть змінюватися дуже часто, тому він завжди знаходиться в активному пошуку чогось нового.

Гороскоп сумісності Левів зі БлизнюкамиЗнак зодіаку Лев сумісність зі знаком Близнюки в діловій сфері

Сумісність Лева і Близнюків в діловій сфері буде не дуже вдалою. Мало хто вміє працювати з вогняним знаком Лева. Він завжди ставить себе на позицію лідера: любить командувати, не вміючи визнавати свої помилки і прорахунки. Близнюки не переносять відкритої критики, тому швидко вийдуть з ділового партнерства з Левом.

Більш-менш вони можуть працювати разом в комбінації начальник-підлеглий, де Лев, звичайно ж,  начальник. Для Близнюків головна умова продуктивної роботи – особиста зацікавленість в ній.

Дружба Лева і Близнюків

Сумісність Лева з Близнюками в дружбі може бути цілком вдалою. Обидва знаки енергійні, а значить, нудьгувати їм не доведеться. Люблять галасливі компанії і активний відпочинок. Тертя між ними можуть бути через егоїзм Лева. В свою чергу Лева буде дратувати в Близнюках непостійність у своїх відношеннях, судженнях, вподобаннях.

Ці неприємні моменти Лев і Близнюки можуть залагодити шляхом переговорів. В іншому дружба між ними досить міцна і може тривати все життя.

Знак зодіаку Лев сумісність зі знаком Близнюки в коханніЗнак зодіаку Лев сумісність зі знаком Близнюки в коханні

Любовна сумісність закоханих Лева і Близнюків знаходиться на високому рівні: партнери цікаві один одному з першої хвилини знайомства. Вогняний знак підкорює своїм шармом, красою і блиском. Гідна постава, хода і манери – кожному хочеться доторкнутися до королівської особи, і Близнюки не виняток. Вони дуже цікаві і завжди прагнуть вирушити туди, де є щось незвичайне. І Лев дійсно виділяється серед інших. Близнюки ж підкорюють знак вогню своєю легкістю, відкритістю і оптимістичним настроєм.  Обидва знаки вітають чесність у відносинах, хоча Близнюки часто не брешуть, але хитрують, не говорять якісь моменти, тим самим залишаючи собі лазівку для зворотного.

І Лев, і Близнюки – жахливі базіки: вони можуть розмовляти цілими днями, що вони і роблять в перший період знайомства. Цей факт може зіграти проти них трохи пізніше. Вогняний знак образиться на партнера за те, що Близнюки мало уваги приділяють його персоні в розмові. І повітряна стихія не в захваті від постійного самовихваляння Лева. І, тим не менше,

сумісність Лева з Близнюками в коханні залишається високою

Відкритість, яка притаманна і Леву, і Близнюкам, дозволяє вирішувати всі виникаючі питання і проблеми і не тягнути їх далі. Дуже часто їх знайомство переростає в законний шлюб.

Інтимне життя Левів і БлизнюківСексуальна сумісність Лев і Близнюки

Сексуальне життя цих двох знаків зодіаку – приклад, якому можна позаздрити і наслідувати. Обидва мають чимало енергії і тому готові займатися любовними втіхами часто і довго. Сумісність Лева із Близнюками в ліжку висока через їх обопільного прагнення до фізичного задоволення. Креативні Близнюки кожен раз вносять в ліжко цікаві ідеї, які з радістю підхоплює пристрасний Лев. Цікаво, що їх взаємний потяг не слабшає навіть після досить тривалого співіснування.

Інтимне життя задовольняє обох партнерів, позитивно впливає на їхні стосунки поза спальнею

У зв’язку з цим зрада і погляди «на сторону» не загрожують тандему Лев і Близнюки. Знак зодіаку Близнюки іноді люблять фліртувати з протилежною статтю, але Лев занадто впевнений в собі, щоб ревнувати партнера до тих, кого вважає нижче.

Знак зодіаку Лев сумісність зі знаком Близнюки в сімейних відносинахЗнак зодіаку Лев сумісність зі знаком Близнюки в сімейних відносинах

Астрологи вважають, що сумісність Лева і Близнюків в шлюбі стабільна і з кожним роком тільки міцніє. Розподіл ролей між подружжям часто відбувається цікавим чином: ззовні чітко простежується домінування Лева. Але варто придивитися до їх взаємодії, тоді можна побачити, що Близнюки тільки вдають, що підкоряються партнеру, вміло створюють цю ілюзію, адже Леву це дуже потрібно. Але насправді парад очолюють хитрі Близнюки, направляючи погляд гордого партнера в потрібне русло.

Сімейне життя для Лева і Близнюків досить веселе: вони часто подорожують, відвідують різні заходи з великою кількістю людей

У них багато друзів, які часто бувають в їхній домівці. Обидва люблять спілкуватися і ніколи не залишаться вдома у вихідний. Їх постійно кудись тягнуть і в цьому вони повністю підтримують один одного.

Лев і Близнюки заводять дітей вже в зрілому віці, так як хочуть більше часу приділяти одне одному і добре гуляти.  Сімейна пара цих знаків зодіаку стає зразковими і люблячими батьками. Хоча їм нічого не варто раптово перерватися і відправитися в подорож всією сім’єю. Таким чином, вдала сумісність Лева із Близнюками в сімейному житті добре позначається на їхніх стосунках: їх шлюб міцний і стабільний.

Сумісність Лев і знак зодіаку

Овен

Телець

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій 

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст