ГоловнаАстрологіяСумісність знаків зодіаку Лев і Овен

Сумісність знаків зодіаку Лев і Овен

Астрологи розповіли про сумісність знаків зодіаку Лев і Овен в різних сферах життя. Фахівці розповіли, які стосунки у людей цих знаків в діловій сфері, в коханні, в інтимних стосунках. Маючи таку інформацію, знаючи свій знак і знак зодіаку партнера, буде легше будувати відносини і, можливо, й спільне життя

Сумісність знаків зодіаку Лев і Овен: що об’єднує людей цих знаківСумісність знаків зодіаку Лев і Овен: що об’єднує людей цих знаків

Лев і Овен стануть прекрасними партнерами в будь-якій сфері життя. У них одна стихія на двох – вогонь, а значить, вони сильні, впевнені в собі особистості. Їх натури, життєві цінності і темпераменти багато в чому схожі, тому їм буде легко зрозуміти один одного.

Овен – підопічний Марса – войовничої планети. Вона наділяє його сильною, чоловічий енергією, запалом, пристрасним характером і високою активністю. Він чесний, прямолінійний і завжди йде до мети. Овен – кардинальний знак і тому, якщо він чогось хоче, обов’язково цього доб’ється. Вроджена впертість дозволяє йому досягати немислимих висот.

Лев належить до фіксованих знаків зодіаку, він також наполегливий у своїх прагненнях і завжди доводить розпочату справу до кінця. Ним керує Сонце, тому у нього такий же яскравий і гарячий темперамент. Лев не може жити без похвали і визнання: як істинний король, навколо нього завжди багато людей, які грають роль його свити. Любить похвалу і захоплення як з боку родичів, так і з боку випадкових знайомих. Він добрий і великодушний, часто проявляє щедрість до слабших людей. Як і Овен, у Лева багато агресивної вогненної енергії.

Обидва знаки інтуїтивно відчувають стійкість і міць один одного, тому проявляють взаємну повагу і належне захоплення.

Гороскоп сумісності Лев і ОвенГороскоп сумісності Лев і Овен

Сумісність Лева і Овна знаходиться на високому рівні: у них багато спільного, і разом вони здатні перепливати океани і перевернути гори. Правда, обидва знаки природжені лідери, і в разі змагання – можуть вийти на стежку війни, тобто не виключені конфлікти. Це особливо актуально для ділового сектору. Але також часто буває, що трохи посварившись, вони обидва розуміють цінність один одного як сильного союзника, тому стають однодумцями, які дивляться в одному напрямку.

В цій парі Лев грає роль мудрого вчителя, а безрозсудний Овен – учня. Останній часто може звернутися до «старшого» партнера за порадою або з проханням про допомогу, чому старший друг буде тільки радий.

Стосунки Лева і Овна в будь-якій сфері будуть пристрасними і палкими. Союз вогняних знаків подібний вулкану: такий же киплячий, гарячий і може вибухнути в найнесподіваніший момент. Їх взаємодія схоже на сюжет з мексиканського серіалу: вони люблять, дружать і працюють в яскраво емоційній атмосфері. Їм точно не доведеться нудьгувати.

У відносинах обом потрібно навчитися уникати конкуренції один з одним, і тоді обидва тільки виграють.

Астрологічний гороскоп сумісності Лева з Овном обіцяє їм цікаві і тривалі відносини, наповнені серйозними пристрастями і цікавими подіями. Іноді прямолінійний марсіанин може занадто різко говорити про Лева, ображаючи його гордість і гідність. А підопічного Сонця може дратувати бажання партнера всюди бути першим.

Ділова сумісність Лев і ОвенДілова сумісність Лев і Овен

Прекрасна сумісність Лева і Овна в роботі і бізнесі сприяє отриманню ними високих результатів і гарного прибутку. Разом вони утворюють успішну, високоорганізовану і ефективну команду: ці двоє можуть робити все, тому їм не потрібна допомога. Вони вміють ставити цілі і досягати їх. Правда, Овен іноді може погарячкувати у важливий момент, але більш спокійний Лев завжди попередить партнера і вбереже його від помилок, допущених через емоції.

Овен відрізняється креативністю в підходах до складних проблем, а підопічний Сонця відрізняється гарною організованістю і ефективними управлінськими навичками. Якщо дивитися в одному напрямку і працювати на загальне благо, вогняні знаки можуть досягати будь-якого горизонту.

Сумісність знаків зодіаку Лев і Овен в дружбіСумісність знаків зодіаку Лев і Овен в дружбі

Подібна енергія і життєвий ритм визначають як високу сумісність Лева з Овном в дружбі.

Їм цікаво проводити час разом, у них багато спільних захоплень і цілей. Вони підштовхують один одного вперед і підтримують один одного в складних життєвих ситуаціях. Відпочинок у них різноманітний: вони можуть як базікати разом всю ніч, так і увірватися в гучну вечірку.

Часто Лев і Овен настільки захоплюються один одним, що дружба змішується з пристрастю взаємного потягу, що призводить до початку яскравої любовної історії.

Іноді змагання один з одним грає в їх житті позитивну роль: дивлячись на успіхи свого партнера, ці знаки прагнуть до більш високих досягнень.

Любовна сумісність Левів і ОвнівЛюбовна сумісність Лева і Овна

Обидва знаки зодіаку мають палкий темперамент і при зустрічі між ними починається пристрасний танець двох вогнів. Спочатку їхні стосунки наповнені романтикою, сюрпризами і оригінальними вчинками. Лев красується з усіх боків, показуючи красу своєї гриви в профіль і анфас. Овен не може не захоплюватися таким яскравим і харизматичним партнером, в якійсь мірі йому лестить такий зв’язок. Лев, в свою чергу, відчуває силу Овна і теж радий отримати схвалення від настільки важливого партнера.

Сумісність в коханні Лева з Овном в чому залежить від них самих

Коли гормональний фон заспокоїться, і знаки почнуть мислити більш тверезо, обидва побачать перед собою сильну і владну людину, яка самостійно хоче правити своїм кораблем кохання. Для успішного продовження роману і руху до чогось більш серйозного Лев і Овен повинні або заявити про рівність між собою. Або ж Овна доведеться прийняти вищість Лева, тому що царська натура Лева навряд чи зможе опуститися до рангу підлеглого. Результат ситуації залежить від особистих гороскопів конкретних людей, які представляють ці знаки зодіаку, а також їх натальних карт. Їх стосунки в більшості випадків закінчуються офіційною реєстрацією шлюбу. Це говорить про гарну сумісність закоханих Лева і Овна.

Сексуальна сумісність знаків зодіаку Левів і ОвнівСексуальна сумісність знаків зодіаку Лев і Овен

Обидва знаки наділені великою кількістю потужної енергії, яка періодично переповнює їх. І де це найкраще робити, як не в спальні? Сумісність Лева з Овном в ліжку практично ідеальна через схожість сексуальних темпераментів. Обидва люблять пристрасний секс: перед фізичним контактом їм не потрібна вся ця «теляча ніжність», романтичні вечері та створення особливої ​​атмосфери. Тому обидва беруться за справу, як тільки в спальні гасне світло, іноді навіть не чекаючи його виключення.

У них особливі відносини з сексом: і Лев, і Овен сповнені тваринної пристрасті, тому обидва вважають за краще часто займатися коханням. Треба сказати, що їх бурхливе інтимне життя самим позитивним чином позначається на відносинах поза спальнею, підтримуючи загострення пристрастей між ними. Адже повністю задоволені партнери абсолютно не думають, щоб «стрибати в гречку» і що забезпечує стабільну вірність в парі.

Сімейна сумісність знаків зодіаку Лев і Овен

Сумісність Лева і Овна в шлюбі висока і з часом стає ще більшою. Спочатку партнери можуть жити ілюзією, що можуть перевиховати один одного. Більш зрілі представники цих знаків зодіаку розуміють, що їм воювати один з одним невигідно. Тільки об’єднавшись, вони можуть перетворити свій союз в міцний, вигідний і успішний, який принесе як багато задоволення, так і користь.

Подружжя Лева і Овна домагаються хороших результатів тільки тоді, коли стають однодумцями і повертаються один до одного обличчям. Як правило, така сім’я відрізняється хорошим достатком, взаємною довірою і повним взаєморозумінням.

Обидва партнери люблять комфортне життя: красиві речі і смачну їжу. Поява нащадків тільки зблизить їх союз. Їх діти, як правило, виростають настільки сильними, розумними і багатообіцяючими, наскільки це можливо. Вогненні знаки – відповідальні і люблячі батьки, суворі, але справедливі.

Іноді конфлікти між ними можуть зароджуватися через егоїзм, властивого їм обом, але з роками рівень гордості кожного з них буде знижуватися, що також буде сприяти зближенню і підвищенню рівня сумісності Лева з Овном в сімейному житті.

Сумісність Лев і знак зодіаку

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій 

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст