Сумісність Лев і Терези в коханні, дружбі, роботі, сімейному житті і в інтимній сфері

Якщо ви живете у парі знаків зодіаку Лев і Терези, тоді вам цікаво буде дізнатися, яка сумісність між цими знаками в коханні, дружбі, роботі, сімейному житті і в інтимній сфері. Астрологи розповіли, яка співпраця можлива представників Лева і Терезів у цих сферах життя. Фахівці підготували цю інформацію, враховуючи риси характеру цих знаків зодіаку, які притаманні більшості з людей цього знаку.

Гороскоп сумісності Лева і Терезів

Гороскоп сумісності Лева і Терезів

В астрологічному світі сумісність Лева і Терезів вважається гармонійною і перспективною в різних сферах життя. Це пов’язано з тим, що спосіб життя обох знаків і їх світогляд дуже схожі. Їх партнерство відноситься до типу «старших і молодших братів», де знак вогню грає роль старшого. Цікаво, що його негативні риси, такі як егоїзм, гордість і нарцисизм в союзі з Терезами, виражені не так чітко і сильно, як у поєднанні з іншими знаками. Повітряна стихія – Терези, побачить в партнері все найкраще: щедрість, підтримку і теплоту. Повітряний знак від природи дуже м’який, і поруч з ним навіть грізний Лев показує гарне виховання.

Знак зодіаку Терези знаходиться під опікою Венери – планети кохання, краси і грошей. Вона наділяє своїх підопічних такими рисами характеру, як

  • співчуття;
  • доброта;
  • прагнення до миру в усьому світі.

При цьому у Терезів є вроджена хитрість і вони вміють справлятися з надмірною силою вогняного знаку Лева, який хоче керувати відносинами самостійно.

Гороскоп сумісності вважає, що знаки зодіаку Лев і Терези підходять один одному практично ідеально.

Обидва люблять спілкування, миролюбні і натхненні. Стихія повітря – джерело натхнення для партнера. Лев, в свою чергу, надає Терезам впевненість в собі і рішучість.

Сумісність Лев і Терези в діловій сфері і в роботі

Сумісність Лев і Терези в діловій сфері і в роботі

Обидва знаки зодіаку прагнуть до високих досягнень і взаємно підтримують один одного в цьому. Повітряний знак має творчий характер і завжди несе в собі кілька продуктивних ідей. Лев – чудовий організатор і менеджер: найчастіше він бере на себе роль лідера в цій парі. Терези теж хочуть керувати, але в партнерстві з таким сильним знаком без проблем віддадуть йому правління.

Ділова сумісність Лева і Терезів досить висока

Не виключена можливість їх успішної взаємодії в якості ділових партнерів. Коли ці двоє – Лев і Терези, почнуть дивитися в одному напрямку, керуючись спільною метою та інтересами, вони обов’язково зможуть домогтися ефективних результатів у спільній роботі.

Дружба представників знаків зодіаку Лев і Терези

Дружба представників знаків зодіаку Лев і Терези

Сумісність Лева з Терезами в дружбі також сприятлива: вони легко і безтурботно можуть дружити все життя, не потрапляючи у великі скандали.

Як правило, у них багато спільних інтересів і цікавих занять – в компанії один одного нудьгувати не доведеться.

В обох знаків зодіаку багато енергії, яку вони із задоволенням витрачають, ведучи активний спосіб життя. І Лев, і Терези люблять свободу і тому поважають особистий простір один одного.

Сумісність Лев і Терези в коханні

гороскоп кохання для знаку зодіаку Лев і знаку зодіаку Терези

Любовна сумісність Лева і Терезів обіцяє їм яскраві перспективи. Часто романтичний союз між ними закінчується шлюбом. Терези легкі у спілкуванні і дипломатичні, а рішучий Лев потребує саме такого партнера.

Леву і Терезам буде весело і цікаво разом: як на початку відносин, так і після тривалого часу.

Терези інтелектуально розвинені, а тому вони завжди знайдуть, про що поговорити зі знаком вогню. Лев привносить в цей роман пристрасть, а повітряна стихія створює романтичний настрій.

Вогняний знак звик оточувати себе всім найкращим і якісним. Повітряна стихія не може жити без краси і всього, що викликає почуття прекрасного. У зв’язку з цим Лев і Терези не рахують гроші і підносять один одному ексклюзивні подарунки та сюрпризи.

Сумісність Лева і Терезів в стосунках вигідна: у їх пари буде багато яскравих емоцій і вражень, які партнери створять разом. Повітряний знак, завдяки своїй хитрості, відверто лестить марнославному Леву, а він, у свою чергу, готовий виконати будь-які забаганки партнера заради його захоплення. Таким чином, знак вогню задовольняє в цих відносинах свою головну потребу в житті – бути найголовнішим, коханим і значущим.

Сексуальна сумісність знаків зодіаку Лева і Терезів

Сумісність Лева з Терезами в інтимних стосунках, на думку астрологів, дуже висока:

суміш пристрасті і романтики робить інтимне життя Лева і Терезів гармонійним і задовольняє обох

Терези, завдяки вмінню тонко відчувати, знають, чого саме хоче партнер, а головне, як подарувати йому незабутні враження. Лев же – неймовірно витривалий і палкий коханець. Він завжди намагається бути кращим, і ліжко – не виняток. Обидва знаки зодіаку люблять експерименти, тому їх сексуальне життя дуже різноманітне і навряд чи вони занудьгують. Найчастіше пропонують Терези, а Лев підхоплює ідею і втілює її в кращому вигляді.

Лев і Терези сумісність в сімейному житті

Лев і Терези сумісність в сімейному житті

Сімейна сумісність Лева і Терезів в шлюбі дуже висока: часто такі пари живуть разом до старості. Завдяки вмінню будувати плани і бути активними в їх реалізації, спільне життя пари Лев і Терези буде наповнене цікавими подіями. Вони люблять відвідувати гучні заходи і бути в центрі уваги. Навколо них завжди багато людей, найближчі з яких – часті гості в їхній домівці.

Астрологи вважають, що сімейний союз Лева і Терезів дуже вдалий і приємний для обох партнерів

Подружжя знаків зодіаку Лева і Терезів багато подорожує, плідно працює. Обидва люблять гарний одяг, якісну їжу і повноцінний відпочинок. Тому, як правило, обидва добре заробляють – будують успішну кар’єру або розвивають власний бізнес.

Діти в їхній родині з’являються не скоро після весілля, тому що обидва партнери хочуть більше часу приділяти собі і коханій людині. Дитина для них – зважене і відповідальне рішення, яке вони приймають разом.

Багато хто може позаздрити рівню сумісності Лева з Терезами в сімейному житті. Зі сторони вони завжди виглядають красивою щасливою парою. Їх стосунки побудовані на взаємній підтримці та повазі. Боязка повітряна стихія згодом стає більш впевненою в собі, відчуває себе в безпеці поряд з войовничим партнером і завдяки цьому досягає великих успіхів в роботі та громадському житті. Лев, в свою чергу, прислухається до мудрих порад свого партнера, зменшуючи кількість помилок, які вони здійснюють через самовпевненість або бажання добитися всього одразу.

Сумісність Лев і знак зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій 

Риби

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст