ГоловнаАстрологіяЛев і Рак сумісність в коханні, сім’ї, роботі і в інтимних стосунках

Лев і Рак сумісність в коханні, сім’ї, роботі і в інтимних стосунках

Знаки зодіаку Лев і Рак – діаметрально протилежні натури і тому їх сумісність в різних сферах життя – в коханні, сім’ї, роботі і в інтимних стосунках під великим питанням. Астрологи вважають, що союз знаку зодіаку Лева і Рака досить рідко буває успішним.

Лев і Рак: чому сумісність в житті майже неможлива

Лев і Рак: чому сумісність в житті майже неможлива

Як вже зазначалося, у Лева і Рака діаметрально протилежні натури: у них мало спільного, а тому такий союз в житті трапляється досить рідко. Їх елементи також знаходяться в суперечності. Лев належить до стихії вогню, а Рак – до водної стихії. Ці два природних елементи руйнують одне одного. Велика кількість води напевно погасив пожежу. А сильні язики полум’я, в свою чергу, здатні випаровувати вологу до останньої краплі. З іншого боку, стихія води не дає невеликому вогню перетворитися в жахливу пожежа, а вогонь підтримує воду в комфортному теплому стані, не даючи їй замерзнути і перетворитися в лід. Якщо ці знаки зодіаку навчаться зберігати баланс у відносинах, враховуючи свої і чужі особливості, вони зможуть побудувати вигідний тандем.

Левом управляє Сонце, яке наділяє його такими якостями, як: харизма, енергія, гордість і щедрість. Леву, як істинному королю, потрібні люди, які відіграють роль його підлеглої свити. Люди цього знаку зодіаку залежать від похвали і схвалення оточення. Життєва потреба Лева – бути найрозумнішим, найкрасивішим і авторитетним в будь-якій компанії, щоб все це підтверджувалося словами інших. Лев сильний, хоробрий і дуже рішучий. Знак вогню звик домінувати і командувати, і щиро дивується, якщо хтось не визнає в ньому лідера. Його величний образ зазвичай видно здалеку. Рак теж не може його не помітити.

Знак води, Рак, це підопічний Місяця, який відповідає за емоції в астрології. Саме через вплив Місяця, знак зодіаку Рак наділений глибокою чуйністю і чутливістю, природно реагує на найменші зміни навколишнього середовища і почуття оточуючих його людей. Його настрій може змінюватися настільки часто, що навіть сама людина-Рак іноді не розуміє, що з ним відбувається. Рак схильний впадати в меланхолію, любить плач про несправедливість цього світу, а іноді і просто так – для душі. У такі моменти він замикається в собі, відгороджуючись від усього світу. Також Рак змушений ховатися в своїй шкаралупі через життєві труднощі, ситуації невпевненості або безсилля. Раку потрібен сильний партнер, який додасть йому впевненості і допоможе подолати труднощі.

Чи можливий союз Лева і Рака?

Чи можливий союз знаків зодіаку Лева і Рака?

Пріоритет Лева – його амбіції, прагнення до влади і задоволення его, що вимагає загального визнання. Тільки в таких умовах він зможе відчувати себе щасливим. А для цього йому потрібні родичі і друзі. Раку теж потрібно оточення, але тільки таке, з яким він буде відчувати близькість, комфорт і безпеку.

Насправді обидва турбуються про себе: вогненний знак живить їх гордість, а стихія води шукає підтримки і почуття захищеності. Гороскоп сумісності Лева і Рака обіцяє їм успішні відносини, якщо вони зможуть задовольнити основні потреби один одного. І у них є всі шанси на це, тому що Рак любить піклуватися і дарувати тепло тим, хто поруч з ним. І Леву неодмінно сподобається опинитися в центрі цієї турботи.

Лев і Рак сумісність в роботі

Лев і Рак сумісність в роботі

Вогняний знак завжди прагне до лідерства, навіть в рівноправному партнерстві він тягне на себе ковдру, всіляко придушуючи партнера. Рак може працювати на будь-який з посад, головне для людей цього знаку зодіаку, щоб робота була творчою і приносила моральне задоволення.

Хороша сумісність Лева і Рака в діловій сфері, в роботі можлива тільки в тому випадку, якщо Лев в цій парі – начальник, а Рак – підлеглий.

У Лева і Рака різні життєві ритми: водяний знак повільний і любить все робити в глибокій задумі. Невизначеність змушує Рака десять разів перевірити свою роботу, що також вимагає багато часу і зусиль. Леви націлені йти вперед, і якщо вони зроблять помилку, ніколи не визнають цього: винен буде хто, але тільки не він. Тому рівноправне партнерство викличе у них багато непорозуміння і велике роздратування.

Лев і Рак сумісність в дружбі

знак зодіаку Лев і Рак - сумісність в дружбі

Сумісності Лева з Раком в дружбі теж не викличе заздрості. Вони можуть бути ввічливими сусідами, хорошими товаришами, але ніколи не стануть кращими друзями через різницю характерів

  • Лева постійно тягне до людей – туди, де він може отримати ще одну порцію захоплених поглядів і завести корисні знайомства, які допоможуть йому отримати деяку користь в майбутньому.
  • Раки ж – в основному тихі і скромні люди, які люблять сидіти вдома і дивитися цікавий фільм або, в крайньому випадку, збиратися в тісному колі близьких.

Тільки сама Доля може об’єднати такі різні типи темпераментів.

Любовна сумісність Лев і Рак

Кохання між Левом і Раком

Знаки кардинально різні за своїм життєвим пріоритетам і цінностям. Але саме цей факт посприяє гарній сумісності в сфері кохання Лева і Рака. Їх можуть приваблювати один в одному саме ті якості, яких їм самим не вистачає. Рак орієнтований на довірчі, довгострокові відносини, які з часом переростуть в шлюб. Люди цього знаку зодіаку дбають про партнера, створюють затишну атмосферу, яка дуже симпатична гордовитому Леву. Лев, в свою чергу, приваблює водну стихію своїм честолюбством, силою і вольовим характером. З таким партнером Рак відчуває себе розслабленим і захищеним.

Захоплення один одним і непідробний інтерес на початку відносин визначає сумісність Лева з Раком у відносинах, як вигідну. Далі їм потрібно дотримуватися балансу, інакше станеться те, що було сказано вище: вогонь випарує вологу або вода погасить полум’я.

Лев любить свободу і завжди буде прагнути привернути увагу ззовні, тому Рак повинен послабити контроль і перестати обмежувати його в діях. В цьому випадку водна стихія перестане перегріватися через переживання з приводу можливої ​​зради і по краплині втрачати свою силу

Тоді партнер залишиться поруч, і не стане планувати план втечі від нудного, люблячого повчати Рака.

Сексуальна сумісність Лев і Рак

Сумісність Лева і Рака в ліжку може стати практично ідеальною. У них різний сексуальний темперамент, але вони добре доповнюють один одного. Рак завдяки своїй тонкій душевній організації глибоко відчуває партнера, а творчі здібності допомагають йому постійно придумувати щось нове, наділяючи заняття любов’ю завидною різноманітністю. Що ще потрібно Раку? Піклуватися про кохану людину і подбати про нього. Що потрібно Леву? Бути в центрі уваги і отримуйте турботу –

Ідеальне поєднання, щоб обидва партнери були щасливі і задоволені

Лев, зі свого боку, готовий внести в інтимні стосунки з Раком пристрасть і енергію. Він бере на себе роль господаря і з радістю погоджується на все, що пропонує партнер. І Рак зовсім не проти передати кермо влади в руки більш активному партнеру. Такий стан справ в їх союзі може чудово працювати довгі роки, навряд чи вони захочуть міняти те, що підходить їм обом!

Лев і Рак сумісність в сім’ї

Сімейне життя Левів і Раків

Сумісність Лева і Рака в шлюбі не така райдужна, як в інтимній сфері. Відносини, побудовані лише на почуттях, – це одне. Узаконюючи їх, партнери набувають взаємні зобов’язання, які іноді вимагають від них жертв і поневірянь на користь сім’ї і партнера. А це зовсім інший розклад. Чи зможе Лев відмовитися від звичного богемного життя і стати зразковим сім’янином? Зменшити роздуте его і більше думати про почуття партнера? А чи зможе Рак, в свою чергу, дати Леву більше свободи, а не тримати його в смертельній хватці кігтів на руках?

Щоб спільне сімейне життя Лева з Раком було на гідному рівні, на якому обом буде комфортно, їм потрібен час, а головне – обопільне бажання зберегти свій незвичайний союз

Якщо між Левом і Раком виникнуть глибокі, справжні почуття, то не виключено, що вони зможуть стати більш гнучкими, навчаться поступатися, йти на компроміси і думати не тільки про себе, а й в інтересах сім’ї. В цьому випадку їх шлюб перетвориться в фортецю, де Рак відповідає за затишок, тепло і комфорт. А Лев – відважний захисник і годувальник.

Сумісність Лев і знак зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій 

Риби

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст