ГоловнаАстрологіяЛев і Діва, сумісність знаків зодіаку

Лев і Діва, сумісність знаків зодіаку

Астрологи розповіли, яка сумісність знаків зодіаку Лев і Діва і різних сферах життя. Мається на увазі, що фахівці розповіли, чи можливе співробітництво між Левом і Дівою в коханні і інтимних стосунках, в діловій сфері, в сімейних відносинах

Гороскоп сумісності Лев і ДіваГороскоп сумісності Лев і Діва

Сприятливого спілкування Лева і Діви можна домогтися, але на це потрібен час. Спочатку партнери бачать один в одному тільки одні недоліки. Вогняний знак здається Діві занадто марнославним і зарозумілим, а його самолюбування і егоїзм викликає у неї роздратування і бажання розірвати контакт. Лев сприймає Діву як занадто поверхневу, нудну і навіть неприємну людину. Якщо якимось чарівним чином вони залишаться разом протягом якогось часу, вони зможуть побачити і позитивні моменти одне в одному, і навіть дечому навчитися. Лева анітрохи не образять розсудливість і стриманість, властиві знаку землі. А Діва зможе навчитися у партнера його безпосередності, вмінню щиро веселитися і радіти життю.

Таким чином, гороскоп сумісності Лева з Дівою може стати дуже успішним, якщо вони зуміють врахувати позитивні риси характеру один одного

Лев – фіксований знак. Це означає, що він вміє ставити цілі і досягати їх. Інша справа, що його бажання часто імпульсивні і часто змінюються, а рішення приймаються на емоціях. Діва на відміну від Лева, ретельно продумує кожен крок, скрупульозно працює над кожним починанням.

Діва – мінливий знак, тобто легко може адаптуватися до самих різних обставин і партнерів в тому числі. Якщо розважлива Діва побачить можливість отримати від партнерства щось вигідне, то, переслідуючи свої цілі, зможе поки закривати очі на будь-які недоліки союзника.

співробітництва Левів і Дів в діловій сферіЛев і Діва, сумісність знаків зодіаку в діловій сфері

Ідеальна співпраця Лева і Діви в діловій сфері буде у парі: начальник-підлеглий, де перший керує, а другий – підпорядковується. Знак вогню – природжений лідер, в його жилах тече бажання панувати і командувати. Тому в ролі начальника Лев так само гарний, як і всюди. Діва в свою чергу – ефективна виконавиця. Вона просто не вміє працювати недбало. Вона швидко і якісно виконає будь-яке доручення, зробить навіть більше, ніж від неї вимагається. Будь-який керівник буде дуже задоволений такого відповідального співробітника.

Чи можлива дружба між Левом і знаком ДівоюЧи можлива дружба між знаком зодіаку Лев і знаком Діви?

Сумісність Лева з Дівою в дружбі не найвдаліша. Різний світогляд не залишають їм шансів знайти спільні інтереси і захоплення. Вогняний знак віддає перевагу активному відпочинку, що межує з екстремальним. Його приваблюють галасливі компанії і елітні вечірки, де він може продемонструвати весь свій блискучий образ і отримати схвалення оточуючих. Зазвичай Діва не любить бути в центрі уваги, вважає за краще більш спокійний і корисний відпочинок. До того ж вона дуже критична – сміливо висловить все, що думає. Марнославний Лев не потерпить такого свавілля від Діви.

Лев і Діва, сумісність знаків зодіаку в коханніЛев і Діва, сумісність знаків зодіаку в коханні

На думку астрологів, любовна сумісність Лева і Діви не надто перспективна. Такі пари утворюються нечасто через різний ритм життя і середовища проживання кожного з партнерів. Щоб сталося знайомство і спалахнуло кохання, зіркам потрібно дуже багато попрацювати. Це може статися випадково: в магазині або на вулиці, але не там, де постійно проводять час люди цих знаків зодіаку.

Спочатку інтерес між ними дуже високий. Лев, який отримує підтримку  Сонця, що випромінює потужну енергію, привертає до себе оточуючих. Діва відразу помічає такого яскравого партнера і прораховує можливі бонуси від зустрічі з ним. Діва, в свою чергу, привертає Лева своєю врівноваженістю, серйозністю і романтизмом.

Але, як часто буває, швидко проходить перший період пізнання, і починається фаза притирання персонажів.

Сумісність Лева з Дівою в стосунках вже буде залежати від їх особистих гороскопів і натальних карт партнерів

Може виявитися, що Лев, відчуваючи ніжні почуття до партнера, буде поблажливо ставитися до його критики і формалізму. А Діва, в свою чергу, теж закриє очі на егоїзм вогняного знаку заради бонусів від партнерства з ним. З іншого боку, знак землі може прийняти Лева за бовдура, запитати і просто пройти повз. І сили вогню не захочуть терпіти нудних і різких заяв на свою адресу.

Сексуальна сумісність Лева і ДівиСексуальна сумісність Лев і Діва

Низька сумісність Лева з Дівою в ліжку практично не дає позитивних перспектив їхнім стосункам. Причина в тому, що

ці представники зодіакального кола по-різному ставляться до сексу

Енергійний Лев готовий займатися цим цілодобово, тим більше, що його нескінченна енергія дозволяє це. Плотські задоволення для нього – ще один спосіб довести свою неповторність, отримати похвалу і отримати оплески. Йому не потрібні прелюдії і довгі залицяння. Секс для вогняного знаку не пов’язаний з духовною близькістю, це інстинкт, який необхідно задовольнити.

З Дівою все інакше. І справа навіть не в тому, що їй хотілося б в сексі чогось іншого. Насправді він їй зовсім не важливий! Ні, звичайно, вона це зробить і навіть із задоволенням, але для неї набагато важливіше те, що відбувається за дверима спальні, ніж в ній самій. Її холодність не дозволяє їй розкрити чуттєвість і отримати моральне задоволення. Близькість для Діви – це простий фізичний акт. Леву доведеться дуже постаратися, щоб розморозити її приховану сексуальність. Якщо цього не станеться, то Лев швидко втратить інтерес до Діви і піде.

Лев і Діва, сумісність знаків зодіаку в сімейних відносинахЛев і Діва, сумісність знаків зодіаку в сімейних відносинах

Рівень сумісності Лева і Діви в шлюбі, знову ж таки, залежить від них самих. Відверто кажучи, їм доведеться багато попрацювати, щоб підтримувати хороші відносини на довгий час. Особливо це стосується Лева.

Представник вогняної стихії любить простір і свободу. Діва, в свою чергу, звикла контролювати все і близьких людей, в тому числі. Їй це буде складно зробити, через різні темпераменти. Швидше за все, партнери будуть багато часу проводити окремо. Лев не може жити без спілкування, людей, веселих компаній і тому часто тікатиме на посиденьки з друзями і інші заходи. Діві належить вирішити: адаптуватися до його ритму життя і супроводжувати його всюди, або вільний час проводити так, як їй подобається. А ще Діві більше подобаються тихі, затишні вечори вдома.

Найчастіше подружжя об’єднує не духовна близькість, життєві цінності і пріоритети.

Шлюб Лева і Діви, швидше за все, буде заснований на спільних цілях, розрахунках і взаємній вигоді

Якщо у пари цих знаків зодіаку буде спільний бізнес, то спільна діяльність їх ще більше об’єднає. Таким чином, гарна сумісність Лева і Діви в сімейному житті не передбачає наявності глибоких взаємних почуттів. Більш того, відносини, побудовані тільки на любові, породжують безліч протиріч і конфліктів.

Сумісність Лев і знак зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій 

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст