ГоловнаАстрологіяЛев і Водолій: сумісність знаків зодіаку в різних сферах життя

Лев і Водолій: сумісність знаків зодіаку в різних сферах життя

Астрологи розповіли, яка сумісність знаків зодіаку Лев і Водолій в різних сферах життя. Представники двох стихій: вогняної і повітряної можуть як стати гарними партнерами, так і не виключено, що в кожного знаку зодіаку взагалі не знайдеться нічого запропонувати своєму партнеру.

Гороскоп сумісності знаку зодіаку Лев і ВодолійГороскоп сумісності знаку зодіаку Лев і Водолій

Лев і Водолій є дивними знаками зодіакального кола і розташовані на ньому прямо навпроти один одного. Це означає, що вони, як протилежності, або притягуються, або відштовхуються. Такий тип відносин можна назвати «все або нічого». Елементи, до яких вони належать, гармонійно співіснують в природі. Лев відноситься до вогню, Водолій відноситься до повітря. Ці стихії можуть впливати одна на одну як позитивно, так і негативно. Кисень допомагає полум’ю горіти яскравіше, а надто сильний порив вітру може повністю його погасити. Полум’я, в свою чергу, може або зігріти повітряні маси, або нагріти їх до крайнього стану.

Весь Всесвіт побудована на золотій середині. Відносини Лева з Водолієм – не виняток. Левом управляє Сонце, що дає йому енергію, силу і оптимізм. Вогняний знак поводиться як цар звірів: такий же величний і благородний. Він ретельно вибирає своє оточення і радіє їх оплескам за кожен успіх. Щоб відчути його силу, чарівність і міць, йому необхідно людське захоплення. Тому Лев веде активний спосіб життя, заводить багато друзів і шанувальників. Він великодушний і щедрий, має величезну силу волі і часто досягає великих висот в житті.

Передбачити характер відносин Лева з волелюбним Водолієм неможливо: з першої зустрічі вони обидва можуть проявляти взаємну симпатію і ненавидіти один одного.

Водолій – творча і вітряна натура. Він добрий і позитивний, часто живе поривами. Свобода думок і дій має для нього величезну цінність, а спокій, стабільність і врівноваженість він прирівнює до в’янення і смертельної нудьги. Він енергійний і нестійкий: сьогодні тут, завтра там його почуття і емоції можуть дуже часто змінюватися. Незважаючи на такий хаос в голові і поведінці, Водолій наділений високим інтелектом і аналітичними здібностями. Він цікавий, різносторонній співрозмовник і корисний партнер. Успішна сумісність Льва і Водолія може бути побудована ними на взаємодоповнюваності персонажів один одного відсутніми рисами і поведінкою.

Ділова сумісність знаків зодіаку Лев і ВодолійДілова сумісність знаків зодіаку Лев і Водолій

Сумісність Лева і Водолія на роботі і в справах знаходиться на низькому рівні. Рівноправне партнерство з найманими колегами буде неефективним. Вогняний знак, прагнучи побудувати кар’єру, часто йде через голову і, не замислюючись, користується ідеями творчого Водолія, не запитуючи дозволу. І, взагалі, Лев у ролі підлеглого – досить рідкісне явище. Як правило, представники цього знаку зодіаку займають високі посади і нехтують простою роботою. Якщо підопічний Сонця займає місце начальника, а Водолій займає місце підлеглого, то і в цьому випадку можуть виникнути складності: Лев – владний і вимоглива людина, а Знак Повітря – занадто волелюбний. Водолій скоріше за все піде з роботи, якщо відчує сильний тиск з боку іншої людини.

Лев і Водолій: чи можуть вони дружити?

Навіть хороша сумісність Лева з Водолієм в дружбі – рідкість. Лева буде безпідставно дратувати, що його друг постійно перебуває в хмарах, не проявляючи належної уваги до його особи. І Водолій просто не зможе змиритися з тим, що представника стихії вогню не цікавлять філософські суперечки про долю людства і високі ідеали, а він повністю зосереджений на собі і на матеріальних статках. Їх інтереси можуть збігатися: і любовні пригоди, і любов до нового, але чи погодиться повітряна стихія зіграти роль одного з підданих королівської свити Лева? Це буде залежати від його особистого гороскопу.

Лев і Водолій: любовна сумісністьЛев і Водолій: любовна сумісність

Сумісність Лева і Водолія в коханні на першому етапі відносин може бути досить сприятливою. Лева привертає все цікаве і саме таким йому при першій зустрічі збуде здаватися харизматичний, розумний і товариський Водолій. Спокійний, цікавий співрозмовник, наділений розумом і харизмою – вогняний знак зодіаку Лев обов’язково захоче з ним познайомитися ближче. Згодом підопічний Сонця почне проявляти надмірний авторитет і тиснути на повітряного партнера, щоб підпорядкувати його волю. Це працює в більшості випадків, але не з Водолієм, який буде активно чинити опір будь-яким спробам обмежити свою свободу.

Секрет успішної сумісності Лева з Водолієм у відносинах криється в їх прагненні бути разом і готовності зробити для цього необхідні кроки.

У цій ситуації їм доведеться навчитися поступатися один одному, жертвувати своїми пріоритетами заради збереження романтичного союзу. А це навряд чи можливо без справжніх взаємних почуттів. Кохання творить чудеса, і іноді навіть найзапекліші егоїсти під її впливом перетворюються на слухняних і дбайливих партнерів. Було б непогано, якби Лев перейняв з повітря свою здатність аналізувати і приймати критику з позитивом, вишукуючи можливість щось змінити в собі на краще. А Водолію явно не вистачає організованості та планування, властивих знаку вогняної стихії – Лева.

Сумісність Лев і знак зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст