Лев і Козеріг: сумісність в коханні, дружбі, діловій сфері і в сімейному житті

Астрологи розповіли, яка сумісність в коханні, дружбі, діловій сфері і в сімейному житті може бути у представників знаку зодіаку Лев і Козеріг. Також, фахівці поділилися баченням, які об’єднуючі мотиви можуть бути у людей цих знаків зодіаку у спілкуванні і в житті. Розуміючи це, Леву і Козерогу буде легша спробувати вибудувати нормальні відносини між собою

Гороскоп сумісності знаку зодіаку Лев і знаку зодіаку КозерігГороскоп сумісності Лев і Козеріг: загальна характеристика стосунків

Сумісність Лева і Козерога неоднозначна: з одного боку, їх приваблюють сильні сторони один одного.

  • Лев вражений наполегливістю і цілеспрямованістю партнера. Знак стихії вогню вміло прораховує вигоди, які він отримає від цього союзу.
  • Козеріг, у свою чергу, теж розуміє, що разом з Левом він може домогтися набагато більшого успіху.

Обидва уважно підходять до вибору партнера і, починаючи будь-які відносини, залишаються їм вірними і лояльними. Вони щиро захоплюються один одним і поважають один одного. Лев привертає Козерогів своєю харизмою, яскравістю і креативним мисленням. А знак земної стихії викликає інтерес у харизматичного Лева, завдяки своїй практичності, обережності і раціональності.

З іншого боку, гороскоп сумісності Лева з Козерогом не дає їм жодних гарантій успішного і стабільного союзу. Розбіжності починаються там, де земний знак починає робити спроби контролювати партнера, для якого головним являється свобода, як зовнішня, так і внутрішня. Для Козерога потреба в контролі – одна з найважливіших задач: саме з його допомогою він організовує собі стабільність і душевну рівновагу. Цей факт сильно пригнічує царя звірів – Лева, тому що саме він звик домінувати і керувати.

Ділова сумісність знаків зодіаку Левів і КозерогівДілова сумісність Лева і Козерога

Рівень сумісності Лева і Козерога в роботі буде залежати від посад, які вони займають. Якщо кожен з них займається своєю справою, то таке партнерство може принести їм хороші результати. У вогняній стихії завжди є пара цікавих ідей, які легко втілити в життя, завдяки своїй чарівності і наполегливості. Козеріг вміє ефективно планувати діяльність, прораховуючи всі недоліки і підводні камені. Якщо ми говоримо про рівних колег – Лева і Козерога, то, швидше за все, їх взаємодія буде затьмарена обопільним бажанням домінувати. Прагнення якомога швидше підкорити вершину кар’єрних сходів неминуче створить між ними конкуренцію.

Лев і Козеріг: сумісність в дружбіЛев і Козеріг: сумісність в дружбі представників цих знаків зодіаку

Сумісність Лева з Козерогом в дружбі не можна назвати вдалою. Вони цікаві один одному, але прагнення до влади обох породжує безліч конфліктів і протиріч між ними. Вони більше підходять для, якщо можна так сказати, прагматичної дружби, від якої обидва можуть отримати користь.

Близькість і щире дружнє спілкування навряд чи виникне в Лева і Козерога

Козеріг критичний, віддає перевагу спокійним заняттям, завжди вибирає останнє між відпочинком і роботою. Лев не терпить критики, любить гучне проведення часу і не так відданий роботі, як партнер. Навряд чи вони зрозуміють і підтримають один одного.

Любовна сумісність Левів і КозерогівЛюбовна сумісність Лева і Козерога

Спочатку сумісність закоханих Лева і Козерога знаходиться на високому рівні. Спочатку вони поводяться відкрито, як правило, йдуть на контакт, проявляючи всі свої палкі почуття.

Лев імпульсивний і хоче відразу завоювати прихильність партнера, показавши йому всю свою неперевершеність і таланти. Знак землі, Козеріг, емоційно закритий, хоча всередині нього зберігається багато невитраченою ніжності. Незважаючи на зовнішню холодність, Козерогу дуже приємно, що на нього звертає увагу така яскрава і сильна особистість. Він романтик за натурою і буде вести себе відповідно: робити несподівані сюрпризи і влаштовувати вечори в інтимній обстановці.

  • Знак землі буде задоволений тим, що такий видатний партнер зацікавлений в ньому, і у відповідь висловить йому щире захоплення.
  • Представнику вогняної стихії, в свою чергу, потрібно тільки це – люблячий і відданий погляд навпроти.

Сумісність Лева з Козерогом в особистих стосунках почне погіршуватися по мірі того, як закохані все більше і більше відкриваються один одному, стають ближче і сміливіше, відкидаючи непотрібні омани і ввічливість. Підопічний Сатурна занадто прямолінійний і не соромиться говорити про недоліки Лева, який не приймає критику в будь-якій формі, так як його «королівські вуха» налаштовані тільки на похвали. Він, в свою чергу, почне набридати Козерогу своїм базіканням, тема якої – його особа. Обидва захочуть стати краще, вище, сильніше, і на цьому тлі почнеться тертя.

Сімейна сумісність Левів і КозерогівЛев і Козеріг: сімейна сумісність

Сумісність Лева і Козерога в шлюбі астрологи вважають непередбачуваним явищем. Обидва хочуть бути вільними і при цьому домінувати, тому великий ризик боротьби за лідерство в їх парі. Марнославний Лев не зможе зняти корону і сісти вдома, граючи роль одруженої людини. Навіть після одруження він буде робити набіги на світське заходи, щоб наповнитися позитивною енергією. Козеріг поспішає облаштувати своє життя і вважає за краще проводити більше часу вдома з партнером.

Також тертя між подружжям можуть виникнути на тлі витрачання загального бюджету: обоє люблять гроші і знають, як їх заробити. Тільки тепер витрачають їх по-різному: Лев на свої захоплення і задоволення може спустити все до копійки. Козеріг теж марнотрат, але витрачає виключно на сім’ю, будинок і затишок в ньому.

Сумісність Лева з Козерогом в сімейному житті обіцяє бути вигідною тільки в тому випадку, якщо партнерам буде що об’єднувати.

І це, на жаль, не духовна близькість і глибокі переживання, а матеріальна вигода. Вони можуть створити успішний особистий бізнес, мати спільні інтереси, наприклад, спортивні захоплення, або разом займатися вихованням дітей. Для обох дуже важлива зовнішня картина щасливої ​​родини, і неважливо, чи так це насправді.

Сумісність Лев і знак зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Водолій 

Риби

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст