ГоловнаАстрологіяЛев і Стрілець: сумісність в коханні, в сім’ї, дружбі, в діловій сфері

Лев і Стрілець: сумісність в коханні, в сім’ї, дружбі, в діловій сфері

Як можуть спілкуватися знаки зодіаку Лев і Стрілець розповіли астрологи і поділилися, яка їх сумісність в коханні, в сім’ї, дружбі, в діловій сфері і в інтимному житті. Представники вогняної стихії мають всі шанси скласти гарний союз людей у різних сферах життя

Гороскоп сумісності Лева і СтрільцяГороскоп сумісності Лева і Стрільця

Сумісність Лева і Стрільця знаходиться на високому рівні, тому що вони схожі в поглядах на життя, енергетичному рівні і прекрасно розуміють один одного.

Лев і Стрілець можуть бути як нерозлучними друзями, так і мати успішний любовний союз

Звичайно, між ними не завжди все ідеально: прагнення до влади і лідерство кожного з них може нашкодити кожному. Тому їм для Лева і Стрільця в союзі слід навчитися поступатися один одному і йти на компроміси. Величезний плюс, що сприяє збереженню їх тандему, – обидва знаки зодіаку нещадні, при цьому довго не можуть ображатися і вміють прощати.

Оскільки Стрілець мінливий знак і вміє легко пристосовуватися до обставин і людей, він зовсім не проти тримати паритет у відносинах з сильним Левом. В свою чергу Лев, побачивши такий позитивний настрій з боку партнера, теж може зменшити свій тиск і проявити терпимість до Стрільця.

Таким чином,

гороскоп сумісності Лева і Стрільця, завдяки їх спільним зусиллям, позитивний і обіцяє їм довгий стабільний союз.

Стрільці захоплюються щедрістю і здатністю партнера домагатися поставлених цілей. Лева, в свою чергу, приваблюють чесність і справедливість Стрільця, якого він сприймає як вперту, неслухняну дитину і тому відноситься до нього ніжніше, ніж до інших знаків.

Як дружать знаки зодіаку Лева і СтрільцяЯк спілкуються Лев і Стрілець і яка їх сумісність в дружбі

Обидва знаки зодіаки – Лев і Стрілець належать до стихії вогню. Вони підприємливі, сповнені оптимізму, об’єднуються, щоб сформувати партнерство. Ці люди дуже добре спілкуються і доповнюють один одного. Лише одне застереження дають астрологи: вам просто потрібно час від часу перевіряти, що ви йдете своїм шляхом і робите щось для себе.

Відносини Лева і Стрільця дуже позитивні. Провести вечір з друзями і не робити все разом грає важливу роль в цих відносинах. Однак це стає важким, якщо Стрілець занадто легковажить і перебільшує своє прагнення до свободи. Тому що через це Лев буде думати, що він більше не важливий, і буде відчувати себе ображеним.

Як правило, Лев і Стрілець швидко припиняють суперечки і миряться.

Люди цих знаків зодіаку в спілкуванні між собою частіше за все не ображаються і тому зазвичай мають дуже хороші відносини, які не так легко зруйнувати.

Дуже часто дружба між Левом і Стрільцем починається з дитинства і триває до старості

Подібний світогляд допомагає швидко знайти спільні інтереси. Часто їх дружба доповнюється діловою співпрацею. І якщо між людьми різної статі виникли дружні стосунки, то велика ймовірність їх перетворення в любовні відносини.

Любовні стосунки Левів і СтрільцівЛев і Стрілець: сумісність в коханні

Стрілець приваблює Лева своїм нестандартним мисленням, творчими думками і прагненням до ідеалу у усьому. Це надихає працьовитого Лева на нові звершення і перемоги.

Сумісність Лева і Стрільця в коханні висока, адже ці знаки зодіаку дуже схожі внутрішньо, тому швидко приходять до розуміння.

Головна життєва цінність для обох – свобода – внутрішня для Стрільця і ​​зовнішня для Лева. У центр світу обидва ставлять власну особистість і мають ненаситне прагнення самореалізації. Цей факт позитивно впливає на розвиток їх відносин, оскільки ніхто не прагне обмежувати іншого або перешкоджати його розвитку.

Створення сім’ї, народження багатьох дітей, тихі сімейні вечори – все це нікого з них не захоплює. Романтичні стосунки народжують між Левом і Стрільцем яскраві, пристрасні почуття, які поєднуються в прекрасні спільні мрії і благородні вчинки.

Сумісність Лева і Стрільця почне стрімко зникати, коли замість шаленої пристрасті в повсякденному житті почнуть превалювати звичайні, земні проблеми і побут. Саме небажання жертвувати своїми інтересами і брати на себе відповідальність за відносини, за нудні побутові питання, можуть розсварити Лева і Стрільця. Хто буде ініціатором розриву, загалом залежить від самих партнерів – їх особистих гороскопів і натальних карт. Може трапитися так, що в цей момент кохання просто перегорить і Лев та Стрілець розлетяться в різні боки.

Гороскоп сумісності в сім'ї і сімейні стосунки Лева і СтрільцяЯке сімейне життя в Лева і Стрільця?

Сумісність Лева і Стрільця в шлюбі заснована на їх цікавості і прагненні до всього нового. Щасливе подружжя цих знаків можуть вести себе як безтурботні підлітки і в 20 років, і в 50, і старшими. Люди цих знаків зодіаку люблять подорожувати, відвідувати різні заходи. Обидва щасливі тільки тоді, коли вони активні і отримують нові враження.

Ставши однодумцями, Лев і Стрілець можуть досягти практично всього, чого захочуть. Разом вони складають міцну, яскраву і позитивну пару

Дві сильні особистості, які прагнуть до незалежності, схильні добре заробляти і балувати один одного вишуканими подарунками. І так буде до тих пір, поки в їхній домівці не оселяться рутина і сірі будні: в цьому випадку обом буде нудно і, швидше за все, вони розійдуться в пошуках більш райдужних відносин. Відбудеться це чи ні – вирішувати їм самим.

Діти в сім’ї, де батьки Лев і Стрілець, народжуються досить пізно, тому що подружжя занадто зайняті собою і один одним. Лев хоч і егоїст, але в ньому рано чи пізно прокидається батьківський інстинкт, і, нагулявшись, він починає говорити про дитину. Чого не можна сказати про волелюбного Стрільця: для них питання шлюбу або заміжжя – це вже дуже серйозний крок, котрий в якійсь мірі позбавляє його дорогоцінної свободи.

Тема, пов’язана з дітьми, в цілому може стати «гострою» і приводом для суперечок, оскільки батьки, по суті, несуть серйозні зобов’язання стосовно своєї дитини.

Жінка-Стрілець швидше і охочіше вирішить стати матір’ю, ніж Стрілець-чоловік виступить в ролі батька.

Таким чином, сумісність Лева зі Стрільцем в сімейному житті досить висока.

знаки зодіаку Лева і Стрільця, який в них сексЛев і Стрілець: яка сумісність цих знаків зодіаку в інтимному житті

Сексуальна сумісність Лева і Стрільця влаштовує їх обох. Обидва знаки зодіаку вважають сексуальні стосунки одними з найголовніших. Вони можуть багато і часто займатися сексом, переносячи всю свою пристрасть і ніжні почуття до партнера в ліжко. Лев і Стрілець уособлюють умілих і наполегливих закоханих, які вміють дивувати і радувати один одного.

Інтимна сфера дуже важлива і для Лева, і для Стрільця, і безпосередньо впливає на їх стосунки поза стін спальні, роблячи союз ще міцніше і стабільніше.

Лев і Стрілець люблять красиве життя, не шкодують грошей на свої задоволення і бажання. Обидва знаки зодіаку люблять пофантазувати і привнести в ліжко щось новеньке: залишившись на самоті, вони завжди знайдуть чим зайнятися. Різноманітна сексуальна сфера, де і Лев, і Стрілець, переживають яскраві відчуття і враження, зводить до мінімуму ймовірність зради з обох сторін.

Ділова сумісність Лев і СтрілецьДілова сумісність Лев і Стрілець

Сумісність Лева і Стрільця в роботі знаходиться на високому рівні і дає хороші результати співпраці в професійній сфері. Лев завжди чудовий організатор, він вміє продумувати і  розробляти ефективні тактики і стратегії. Стрілець, завдяки своєму неординарному мисленню, вміє знаходити найбільш вдалі рішення поставлених перед ними завдань. У діловому партнерстві у людей цих знаків зодіаку можуть викликати тертя, але вони їм тільки на користь, спонукаючи обох до нових рекордів.

Сумісність Лев і знак зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Козеріг

Водолій 

Риби

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст