ГоловнаАстрологіяЛев і Телець сумісність в коханні, в роботі і в сімейних стосунках

Лев і Телець сумісність в коханні, в роботі і в сімейних стосунках

Якщо у представників знаків зодіаку гарна сумісність, тоді їм легше знайти спільну мову і різних сферах життя. Яка сумісність у знаку зодіаку Лев зі знаком зодіаку Телець в коханні, роботі, в дружбі, інтимних стосунках і в сімейних відносинах, розповіли астрологи і поділилися цією інформацією

Лев і Телець сумісність: що спільного у цих знаків зодіаку

Лев і Телець сумісність: що спільного у цих знаків зодіаку

Характери Лева і Тельця одночасно схожі і різні, завдяки чому їх союз міцний і стійкий. Вони належать до різних стихій

  • Лев належить до стихії вогню, який наділяє його запалом, пристрастю і красою.
  • Телець – підопічний земної стихії. Він спокійний, урівноважений і володіє сильним характером.

Як правило, вогняний знак першим робить крок до налагодження відносин: він більш товариський, а також хороший дипломат. Лева привертає внутрішня сила Тельця, його стійкість і завзятість. Вогненні знаки хочуть мати в житті все найкраще: тому ретельно вибирають своє оточення, починаючи з колеги і до супутника життя.

Телець також бачить всі переваги Лева: його потужну енергію і, як правило, неабияку зовнішність, яку важко не помітити. Знак Землі по своїй природі дуже далекоглядний і розважливий. Він відразу розуміє, які переваги і бонуси він може отримати від того або іншого партнерства. Лев для нього – підходящий варіант в будь-який з життєвих сфер. Тому Телець з радістю вступить з ним у відносини.

Подібні погляди і потреби допомагають зблизитися Леву і Овну

Обидва знаки зодіаку орієнтовані на високий рівень життя – ситий і комфортний. Разом вони можуть досягти будь-яких висот. Правда, іноді їм доведеться зіткнутися один з одним через те, що обидва дуже егоїстичні і вперті. Але в цілому їх союз буде дуже плідним.

Гороскоп сумісності Лев і Телець

Гороскоп сумісності Лева і Тельця

Різні темпераменти Лева і Тельця збагачують їх відносини, а самі партнери вдало доповнюють один одного.

Телець спокійний і розважливий. Думає, що говорить, і говорить, що думає. Він прораховує кожен свій крок до дрібниць і завжди відповідає за свої слова і дії. Телець вміє ставити цілі і доводить будь-яку справу до кінця, реагуючи на запити оточуючих, але сам звик розраховувати тільки на себе. Представник цього знаку зодіаку планує своє життя надовго наперед, а тому відрізняється постійністю і стійким, раціональним мисленням.

Сумісність Лева і Тельця висока, завдяки їх вольовому характеру і рішучого характеру

Леви також мають величезну силу волі і при необхідності можуть перевернути гори.  Крім волі, вогненний знак зодіаку відрізняється щедрістю, любить робити широкі жести в бік оточуючих і, звичайно ж, отримувати за це похвалу і захоплені погляди. Лев не може жити без захоплення, для цього йому, як справжньому королю, потрібна свита, яка визнає його незрівнянне домінування. І чим статусніше і сильніше навколишні його люди, тим більше він задовольняється їх хвалебними одами.

Астрологічний гороскоп сумісності Лева з Тельцем обіцяє їм цікаві, але не позбавлені непорозумінь і розбіжностей відносини

Обидва знаки зодіаку прагнуть домінувати, тому зіткнення за місце лідера між ними не є неминучими. В ідеалі вони повинні прийти до паритету: тільки угода про рівність може зробити їх союз успішним і багатообіцяючим в самих різних сферах життя.

Ділова сумісність Лев і Телець

Як можуть співпрацювати Леви і Тельці

Сумісність Лева і Тельця в роботі знаходиться на високому рівні:

об’єднавшись для вирішення загальної проблеми, дві сильні особистості можуть досягти небувалих висот

Але це можливо тільки за умови, що вони забудуть про конкуренцію і будуть працювати, не озираючись на свою гордість.

Тельця відрізняє шалена працездатність: він здатний нескінченно довго сидіти над проектом, вивчаючи його до дрібниць. Лев, в свою чергу, ідеальний організатор і дипломат. Для успіху їм не потрібен хтось інший.

Лев і Телець, чи можлива дружба між ними?

Сумісність Лева з Тельцем в дружбі не надто висока. У дружбі рідко буває користь, тому у цих знаків зодіаку немає причин придушувати власне его заради втіхи іншого.

У них різні інтереси і захоплення, тому їм складно знайти варіанти для загального проведення часу

Телець не такий товариський, як Лев, який домагається популярності завдяки спілкуванню. Знак землі буде краще сидіти вдома і спати спокійно, а завтра піде працювати і більше заробляти, ще більше зміцнюючи і без того стабільне положення. Для Лева також важлива матеріальна сторона, але тільки як середовище, за допомогою якого він підкреслює свою перевагу над іншими. Тому він відправиться відпочивати, де буде багато людей, які зможуть оцінити його шикарну гриву і висловити йому своє захоплення.

Любовна сумісність знаку зодіаку Лев і представників знаку Телець

Кохання знаку зодіаку Лева і представників знаку Тельця

Сумісність Лева і Тельця в коханні відрізняється нестабільністю і ненадійністю. Поки партнери тільки пізнають один одного, вони наповнені обопільним інтересом і бажанням підкорити коханого. Лев захоплюється стриманістю і порядністю Тельця і ​​щосили намагається доставити йому задоволення. Він може годинами базікати про свої переваги і досягнення. Спочатку Тельцю це може навіть сподобатися: він із захопленням буде слухати захоплюючі історії вогняного знаку. Але з часом зайве самовихваляння Лева почне дратувати знак землі, його внутрішній лідер прокинеться, і між ними почнеться невидиме протистояння. Кожен намагатиметься зайняти керівну позицію, пригнічуючи при цьому амбіції іншого.

Щоб сумісність Лева з Тельцем у любовних відносинах була сприятливою, обом доведеться попрацювати над своїм характером і ставленням до коханої людини

Егоїзм, небажання йти на компроміси або поступатися – все це загрожує розривом відносин для обох. Телець може бути вкрай впертим і не гнучким, іноді йому простіше розлучитися з партнером, ніж визнати свою неправоту. Те ж саме і з Левом: гордість і королівське марнославство не дають йому можливості відмовитися від свого. Щоб вирішити цю дилему, між знаками повинні виникнути справжні глибокі почуття, які іноді творять дива і змінюють душі людей.

Сексуальна сумісність Лева і Тельця

Сексуальна сумісність Левів і Тельців

Є приказка – протилежності притягуються, плюс привертає мінус і навпаки. Але в даній ситуації це правило не працює. Сумісність Лева з Тельцем в ліжку знаходиться на низькому рівні: такі різні за характером знаки зодіаку знаходять мало спільного під однією ковдрою.

На початку статевих відносин, відчуваючи пристрасні почуття, знаки вогню і землі якось будуть задовольняти один одного. Але пройде зовсім небагато часу, і Лев почне проявляти свою владність і егоїзм, буквально вимагаючи, щоб в ліжку всі дії оберталися лише навколо його бажань і потреб. Знак землі також не проти опинитися в ролі головного господаря, якому повинен подобатися кожен.

Кожному з них не завадило б зрозуміти, що в спільному ліжку немає місця егоїзму і пихатості

Обидва знаки зодіаку прагнуть і люблять секс, вірніше, люблять отримувати від нього насолоду  саме через задоволення, в першу чергу, своєї хіті. Жоден з них не пожертвує собою заради бажань іншого. Тому незабаром між ними накопичаться взаємні образи і претензії, що призведе до того, що Лев і Телець перестануть жадати один одного, втратять фізичний потяг. Після цього відносини самі розірвуться.

Щоб цього не сталося, Лев і Телець повинні домовитися, навчитися чути не тільки себе, але і враховувати думку партнера. Тоді їх інтимне життя зможе заграти новими фарбами. Не дарма кажуть: щоб щось отримати, потрібно спочатку щось віддати. У їхньому випадку цей закон повинен дотримуватися з обох сторін.

Лев і Телець сімейна сумісність представників цих знаків зодіаку

Лев і Телець сімейні відносини представників цих знаку зодіаку

Якщо представники цих двох знаків зодіаку дожили до реєстрації шлюбу, то можна бути впевненими, що разом вони пройшли важкі випробування, супроводжувані всіма принадами бойових дій: докорами, скандалами і багатоденним мовчанням.

Сумісність Лева і Тельця в шлюбі буде тим вище, чим більш усвідомлено було рішення створити сім’ю. Більш зрілі і мудрі представники цих знаків зодіаку з більшою ймовірністю будуть створювати повноцінні відносини. Молоді максималісти Лева і Тельця, які одружилися на емоціях чи з невідкладних причин, навряд чи зможуть довго терпіти таке співіснування.

В сімейному житті Леву і Тельцю потрібен час і терпіння, щоб побудувати комфортні відносини.

Тоді вони зможуть створити міцний тандем. Таким чином, схильність Лева з Тельцем в сімейному житті – справа вигідна і цілком реальна, головне, щоб в їх парі було справжнє кохання!

Сумісність Лев і знак зодіаку

Овен

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій 

Риби

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст