ГоловнаАстрологіяЛев: сумісність з Левом і стосунки з людиною свого знаку зодіаку

Лев: сумісність з Левом і стосунки з людиною свого знаку зодіаку

Чи можлива сумісність Лева з Левом, які стосунки з людиною свого знаку зодіаку зможуть збудувати представники вогняної стихії?  Астрологи відповіли на ці питання і також повідали, чи можлива співпраця в коханні, дружбі, діловій сфері і в сімейному життя Левів

Гороскоп сумісності  Лева з ЛевомГороскоп сумісності  Лева з Левом

Два леви на одній території – явище незвичайне і вибухонебезпечне. Сонце – управитель Левів, наділяє їх яскравістю зовнішністю, харизмою, високою енергією і бажанням правити. Перед ними постає одне велике питання – хто з двох королів важливіше? Дізнавшись це, вони готові довго протистояти один одному і боротися до останньої краплі крові. Два сильних лідера в одній команді будуть жорстко конкурувати один з одним, тому в будь-якому союзі їм доведеться вирішувати: кому дістанеться найважливіша роль.

Сумісність Лева з Левом ускладнюється постійним суперництвом і егоїзмом. Кожен вважає себе саме тим винятковим героєм, яким кожен повинен захоплюватися, звеличуючи його заслуги і вчинки. Вони люблять бути в центрі уваги, отримувати компліменти і відчувати себе важливими. Спочатку Леви бачать своє відображення одне в одному, що змушує їх зачаровано захоплюватися своїм партнером. Але з часом, крім своїх хороших якостей, вони починають бачити в іншому і його недоліки. Найцікавіше, що небажані якості, які є в характері, Лев в собі не визнає, але сильно акцентує на них увагу в характері партнера.

Гороскоп сумісності Лева з Левом може бути успішним лише в тому випадку, якщо обидва розуміють, що їм не перемогти один одного.

І що тільки об’єднавши свої енергії і взявшись за руки, вони зможуть досягти таких високих результатів, що кожен Лев не може зробити поодинці. Такі пари з боку виглядають дуже яскраво і міцно, викликаючи в оточуючих заздрість і захоплення.

Лев: сумісність з Левом в діловій сферіЛев: сумісність з Левом в діловій сфері

Сумісність Льва і Льва на роботі знаходиться на низькому рівні. Представники цього знаку зодіаку не зможуть спокійно працювати разом. Кожен з цієї пари буде намагатися керувати, і кожен буде опиратися бажанню цим командам, не прийме домінування другого Лева над собою. Леви, завдяки своїм амбіціям, займають крісла начальників, бо проста робота підлеглого може образити їх самооцінку. Але два боса в одному кріслі – неможливе явище, як і їх успішна співпраця. Чим рідше їх бізнес-інтереси перетинаються, тим краще.

Лев: сумісність з Левом в діловій сферіЯк дружать знак зодіаку Лев з Левом

Сумісність Лева і Лева в дружбі може бути сприятливою, якщо обидва відмовляться від претензій на лідерство і зрозуміють, що в дружніх відносинах по суті нічого ділити. У них однакові погляди на життя і схожі темпераменти, тому їм легко знайти спільну мову, інтереси і захоплення.

Чи можуть вони дружити або змагатися, залежить від особистого гороскопа кожного Лева і життєвих обставин, в яких вони зустрічаються

Леви люблять активний відпочинок, пригоди і авантюрні пустощі. Леви щедрі і підтримують тих, кого люблять і поважають. Вони завжди прийдуть на допомогу тим, кому це потрібно. Вони чесні в стосунках і не бояться говорити правду.

Лев: любовна сумісність з Левом Лев: сумісність з Левом в коханні

Харизматичні та статні Лев і Левиця виділяються в будь-якій компанії і відразу привертають увагу. Представники одного знаку зодіаку тонко відчувають один одного на інтуїтивному рівні. На початку відносин сумісність закоханих Лева і Лева просто зашкалює, між ними швидко розгориться яскраве полум’я. Стороннім спостерігачам відкривається вражаюче видовище, так проходять знайомство і залицяння Лева і Лева. Вони сповнені пристрасті і сексуального потягу, кожен партнер намагається представити себе в кращому світлі. Лев покаже свою пишну гриву, а вражена їм Левиця продемонструє доглянутий хутро і акуратні кігті.

Захоплення собою і своїм партнером, взаємне захоплення створює феєричні стосунки між закоханими Левами.

Трохи пізніше, коли партнери наситяться солодкими промовами один одного, настане вирішальний момент. Є небезпека, що сумісність Лева з Левом у відносинах може впасти до нуля, вони почнуть взаємно дратувати від балаканини партнера і його нескінченного схиляння перед собою. Кожен з них захоче стати головним героєм своєї історії кохання: щоб всі події і розмови оберталися навколо нього. Молоді, ще не повністю подорослішавші левенята швидко розлетяться в різні боки в пошуках того, хто їх оцінить. Більш зрілі люди-Леви здатні зрозуміти суть проблеми у відносинах і своєчасно змінити свою поведінку. Якщо, звичайно, вони в цьому взаємно зацікавлені.

Сексуальна сумісність Левів зі своїм знаком зодіакуСексуальна сумісність Лев і Лев

Сумісність Лева з Левом в ліжку може бути дуже вдалою: представники вогняного знаку – натури пристрасні, вмілі та невтомні коханці. Їх прелюдія займає мало часу, їм не потрібно витрачати дорогоцінний час на тривалу підготовку. Велика частина інтимного дії присвячена самому сексуального контакту. Енергія обох б’є через край, тому сексуальні контакти відбуваються між ними із завидною регулярністю.

Леви прагнуть до влади в усьому, і постіль – не виняток. У зв’язку з цим їм доведеться вести переговори навіть з цього приводу, своєчасно змінюючи роль лідера.

Взаємне захоплення одне одним тільки посилить сексуальне задоволення кожного з них

В їх інтимних відносинах є деяка циклічність: спочатку партнери не будуть виповзати зі спальні цілодобово, а потім інтимне життя затухає. Через деякий час їх пристрасть розгорається з новою силою, і вони знову надовго поринають у вир плотських утіх.

Леви: сумісність в сімейному життіЛев: сумісність з Левом в сімейному житті

Льву і Льву в шлюбі доведеться вибудовувати вигідне співробітництво власними лапами. Або руками. Справа в тому, що обидва партнери – є незалежними особистостями і можуть спокійно проводити дозвілля окремо. Їм навіть це подобається, тому що Леву одному не доведеться ділитися своєю порцією компліментів і слави з кимось ще. Але саме в таких ніби невинних ситуаціях, криється велика ймовірність зради. Знак вогню схильний до лестощів і може не встояти перед солодкими промовами і чиїмось майстерним фліртом. Дізнавшись про зраду, другий партнер відразу ж поставить крапку в стосунках.

Лев ніколи не пробачить зради партнеру Леву

У зв’язку з цим такій парі варто триматися разом, а не відвідувати світські заходи в поодинці.

Подібний світогляд дозволяє їм мати багато спільних інтересів. Леви люблять красиве життя і тому завжди прагнуть добре заробляти, щоб задовольняти свої забаганки. Вони кидають гроші направо і наліво, відчуваючи при цьому себе центром Всесвіту. Така поведінка обох членів подружжя може доставити їм масу труднощів, тому їм доведеться навчитися планувати свій бюджет і жити за коштами, щоб не залишатися з боргами.

Діти в їх парі народжуються досить пізно, тому що партнери довго зайняті кожний своєю особистістю. Вони багато подорожують, відвідують цікаві заходи, у них багато друзів і багато вражень на двох. Сумісність Лева і Лева в сімейному житті може бути затьмарена взаємним суперництвом, але, як правило, жінки-Леви віддають лідерство чоловіку-Леву. Чи дуже вдали прикидаються.

Леви: сумісність і стосунки з людиною свого знаку зодіаку - жінкою і чоловікомЛев: сумісність з Левом і стосунки з людиною свого знаку зодіаку – жінкою і чоловіком

У цих відносинах кожен з двох хоче сяяти, і кожен з двох хоче бути в центрі уваги. Якщо ці відносини будуть працювати, вони будуть працювати тільки в тому випадку, якщо вони обидва відмовляться від своїх претензій на владу і розділять свої позиції. Але у цих двох є свої переваги.

Обидва дуже щедрі люди, повні ентузіазму і великого серця. Якщо цим двом вдасться захоплюватися один одним, то вони більше не зможуть бути розділені і жити великою любов’ю.

Жінка-Лев і Лев-чоловік

Жінка-Лев – дуже незалежна жінка. Вона великодушна по відношенню до інших і з великим задоволенням перевіряє свій потяг до чоловіків. Вона дуже цілеспрямована і, вибираючи чоловіка, робить все, щоб завоювати його. Жінка-Лев – дуже приємна жінка і дуже захоплена коханням і особистими відносинами.

Чоловік Лев у відносинах з Левом жінкою

Чоловік-Лев любить покрасуватися перед жінкам і не уникає флірту. Він галантно і з повагою ставиться до Левиці, яка йому сподобалася. При цьому дуже часто у Лева-чоловіка виникає щось на зразок мисливського інстинкту, і він хоче завоювати для себе найкрасивішу жінку. І це не повинно бути надто легким для нього. Інакше, Лев-чоловік втрачає зацікавленість і в нього зникає інтерес до цієї жінки.

Однак це не повинно робити його занадто легким для нього, тому що в іншому випадку його інтерес до цього дуже швидко знову згасне.

Сумісність Лев і знак зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій 

Риби

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст