Лев і Скорпіон: гороскоп сумісності в коханні, дружбі і в діловій сфері

Риси характеру, притаманні певному знаку зодіаку, впливають на його співпрацю з людьми інших знаків. Лев і Скорпіон мають гороскоп сумісності в коханні, дружбі і в діловій сфері, який покаже чи можлива співпраця людей цих знаків зодіаку чи ні, та дасть пояснення астрологів чому саме так відбувається.

Сумісність знаків зодіаку Лева і СкорпіонаГороскоп сумісності Лев і Скорпіон

Сумісність знаків зодіаку Лева і Скорпіона залишається під великим питанням, тому що їх співпраця часто нестабільна і неоднозначна – в залежності від сфери життя. Складність спілкування між цими знаками в тому, що вони проявляють безкомпромісність, в них жага будь що відстояти свою точку зору, перемогти партнера.

І Лев, і Скорпіон прагнуть бути першими у всьому

За гороскопом представники цих знаків зодіаку по праву займають перше місце серед тих, хто з більшою ймовірністю розлучиться: і неважливо, любовні відносини це або дружба. Скорпіон, завдяки вірі в себе і свої сили, майже завжди досягає бажаного. Астрологи вважають цей знак містичним і з великою кількістю енергії. Адже ним опікуються і войовничий Марс, і планета містики – Плутон. Люди цього знаку не надто близько підпускають до себе людей, але ті, хто поряд – по-справжньому віддані Скорпіону.

Гороскоп сумісності Лева і Скорпіоном пророкує їм багато проблем і негараздів через гордість, якої більш, ніж достатньо в кожного.

Юним представникам цих знаків зодіаку навряд чи вдасться придушити егоїзм і побудувати нормальні відносини. Також будуть конфлікти між старшими людьми цих знаків зодіаку. Проте біль зрілі Лев і Скорпіон можуть успішно співпрацювати, якщо зрозуміють необхідність поступок і важливість пошуку компромісів.

Скорпіон стане менш критичними і буде більш прихильним до Лева. Лев, у свою чергу, повинен бути більш стриманим, щоб його дошкульні слова не знижували самооцінку партнера.

Дружба знаків зодіаку Лева і СкорпіонаЛев і Скорпіон, чи можуть вони дружити?

Астрологи вважають, що дружні стосунки між Левом і Скорпіоном дуже можливі. Адже обидва ці знаки зодіаку мають багато спільного у світогляді. Незважаючи на те, що Лев обожнює бути у центрі уваги, а Скорпіон дуже ретельно вибирає своє оточення.

Дружба Лева і Скорпіона може бути довгою із взаємною повагою.

Кожен з них  Вони готові прийти один одному на допомогу, коли б це не сталося. Лев і Скорпіон дуже енергійні і активні люди і тому вони завжди придумають, чим їм чим зайнятися. і це не буде перегляд фільму вдома на дивані. Швидше вони підуть на якусь гучну вечірку або будуть займатися фізичним вправами, щоб випустити свою кипучу енергію. І крім цього, гарно виглядати.

Лев і Скорпіон: гороскоп сумісності в діловій сферіЛев і Скорпіон: гороскоп сумісності в діловій сфері

Лев і Скорпіон можуть багато досягти, працюючи над спільним проектом, оскільки вони – активні, вміють гарно спілкуватися, в них непереборне бажання досягти поставленої цілі.

Незважаючи на безліч розбіжностей, співпраця в діловій сфері для Лева і Скорпіона може бути дуже успішною і плідною.

Для цього їм потрібна напружена діяльність, що вимагає повної самовіддачі: тоді у них просто не буде часу з’ясовувати стосунки між собою.

Лев і Скорпіон прагнуть мати високий соціальний статус і гарну кар’єру. Побачивши переваги спільної роботи, ці два знаки зодіаку відкинить зайве і будуть працювати на результат.

Лев і Скорпіон: сумісність в коханніЛев і Скорпіон: сумісність в коханні

Коли знайомляться Лев і Скорпіон, оточуючим здається що навколо спалахують іскри і феєрверки емоцій. Пристрасть, запальна вдача і яскрава зовнішність приваблюють їх одне до одного. Сумісність в коханні Лева і Скорпіона буде на високому рівні, але тільки спочатку, поки вони обидва не побачать справжні обличчя одне одного.

Щасливе кохання між Левом і Скорпіоном можливе, якщо обидва будуть докладати зусиль і йти на поступки.

Любовні відносини може зруйнувати небажання партнерів поступатися місцем лідера в парі. І тоді почнеться небезпечна битва за владу. Незалежно від того, як гендерні ролі розподіляються в парі, Леву необхідно проявити мудрість і спуститися на сходинку нижче. Адже знак води, Скорпіон, ніколи не здає своїх позицій: після деякої боротьби партнери втомляться і будуть змушені розійтися, залишившись ні з чим.

Намагаючись досягти главенства в коханні, вони будуть використовують різну зброю, йдучи до кінця. Чи буде в цій боротьбі піддаватися Лев, це залежить від його особистого астрологічного гороскопу.

  • Якщо цей знак в парі – Лев-жінка, то цілком можливо, що їй буде легше визнати лідерство свого чоловіка-Скорпіона і встати за його спину.
  • Імовірність хорошою сумісності Лева зі Скорпіоном в стосунках різко падає в парі, де Лев – чоловік.

Сильна стать називається сильною, тому що чоловік традиційно займає позицію глави сім’ї. Чоловікові з амбіціями Лева буде складно добровільно підкорятися владному і впертому партнеру-жінці.

Лев і Скорпіон сексуальне життяСексуальна сумісність Лева і Скорпіона

Астрологи вважають ці знаки зодіаку вважаються найсексуальнішими, тому що в них неймовірна енергія і феєричний запал почуттів. Для обох – і для Лева, і для Скорпіо6на, секс понад усе, тому що інтимні стосунки – ще одна можливість продемонструвати партнеру свою красу і силу.

Сумісність Лева зі Скорпіоном в ліжку близька до ідеальної.

Саме заради цього обидва готові терпіти в своєму житті владного і егоїстичного партнера. Ці знаки зодіаку часто використовують сексуальні задоволення як спосіб примиритися.

І Лев, і Скорпіон – вправні коханці. Скорпіон наділений вродженим еротизмом, фізичним потягом, яке Лев просто не може не помітити. Вже досить швидко після знайомства, Лева і Скорпіон перейдуть до більш тісних контактів – в ліжку.

Лев і Скорпіон люблять експериментувати в інтимній сфері і радо сприймають цікаві ідеї партнера. Особливо Скорпіон схильний до незвичайного сексу і всього, що з цим пов’язано. Іноді він може занадто далеко заходити у своїх фантазіях. Чи сподобається це Леву – непросте питання, відповідь на яке багато в чому залежить від його особистого гороскопу.

Лев і Скорпіон сімейне життяЛев і Скорпіон: гороскоп сумісності в сімейному житті

Сумісність Лева і Скорпіона в шлюбі може бути сприятливою при відсутності конкуренції між ними. Як було сказано вище, представники цих знаків зодіаку можуть досягти такого партнерства, якщо тільки Лев «здасться» або хоча б послабить свою позицію, і добре, якщо це буде жінка. Левиця зможе бути в центрі уваги і ловити захоплені погляди на роботі або в компанії друзів, а вдома перетвориться на слухняну кішечку. І Скорпіон дуже оцінить це: він вміє віддячувати тим, хто його поважає.

В іншому випадку, якщо обидва вирішать боротися за свою владу в парі, сумісності Лева зі Скорпіоном в сімейному житті не варто заздрити. Адже, по суті, вона буде відсутня. Лев рішуче демонструє свої лідерські якості і прямо говорить про своє бажання бути відповідальним. Скорпіон – хитрий знак: насправді він може погодитися з вимогою Лева, а потім вжалити його в найнесподіваніший момент, щоб скинути з престолу. Такий вчинок викличе між ними боротьбу не на життя, а на смерть. Крім того, Скорпіони дуже мстиві і можуть дуже довго тримати образу в собі, аж поки не настане момент помсти. Бідний Лев може виявитися не таким милим, якщо посміє якимось чином образити свого партнера Скорпіона. Подружжю доведеться дуже постаратися, щоб їхній шлюб був щасливим і комфортним для обох.

Сумісність знаку зодіаку Лев зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст