ГоловнаАстрологіяЛев і Риби: сумісність знаків зодіаку в коханні, дружбі, сімейних стосунках

Лев і Риби: сумісність знаків зодіаку в коханні, дружбі, сімейних стосунках

Цікаве партнерство і сумісність знаків зодіаку Лев і Риби, адже представник вогняної стихії уособлює підприємливість і натиск, а водна стихія – Риби, емоційність. Чи можлива співпраця Лева і Риб в коханні, дружбі, сімейних стосунках і в діловій сфері?

Які відносини можливі між Левом і Рибами?

Лев буде домінуючим партнером в таких відносинах і дуже часто несвідомо буде відтісняти Риб. Представники знаку зодіаку Риби не люблять бути в центрі уваги і їм складно заявити про себе. Але це якраз прерогатива Лева – показувати себе, і дуже часто він бачить навіть слабкість в сором’язливості і в глибині почуттів Риб.

Між людьми цих знаків зодіаку існують деякі речі, які можуть викликати тертя в стосунках. Але, якщо Лев, відчує вразливість Риб, він захоче захистити їх, то це може привести до дуже привабливого і міцного партнерства.

Є речі, які дуже добре поєднують представників знаків зодіаку Лев і Риби. Лев дуже оцінить ніжність і відданість Риб. І, в свою чергу, людина вогняної стихії подякує Рибам своїм теплом і безпекою, які він любить дарувати. Однак Леву потрібно трохи приборкати свою ревнощі, адже йому не потрібно турбуватися про відданість Риб.

Гороскоп сумісності знаків зодіаку Лев і Риби

Риби – майже повна протилежність знаку Лева. В них тонка душевна організація і часто їх почуття суперечать одне одному. Це образно відображено в символі їх знаку зодіаку – дві риби, що пливуть в різні боки. Їм планета управитель – Нептун, наділяє Риби багатою уявою, фантазією, які часто виявляються ілюзіями. Розчарувавшись в них, люди водної стихії часто страждають і впадають у відчай.

Сумісність Лева і Риб може бути досить вигідною, оскільки вони можуть багато дати один одному.

Знак води наділений такою якістю, як співчуття, що дозволяє йому відчувати партнера на найглибшому рівні і надавати йому необхідну підтримку. У випадку зі Левом це визнання його заслуг і просування на п’єдестал слави.

Риби, в свою чергу, через свою вразливість і почуття незахищеності перед світом, потребують сильного партнера, на роль якого ідеально підходить цар звірів. Отримавши від партнера відданість і щирі почуття, Лев обов’язково візьме його під своє крило і захистить від усіх негараздів.

Гороскоп сумісності Лева і Риб обіцяє їм гармонійний союз, але з умови, що має пройти досить часу, щоб вони усвідомили цінність один одного.

Перша зустріч, як правило, не приносить партнерам позитивних вражень один від одного, так як вони занадто різні, щоб відразу відчути спорідненість душ.

Сумісність Лева і Риб в коханні

Астрологи констатують факт, що між цими знаками зодіаку є кардинальні відмінності. Однак зірки в гороскопі можуть зійтися так, що сумісність закоханих Лева і Риб буде на гідному рівні, що дасть їм можливість побудувати гармонійні відносини.

Різні стихії – вогонь і вода, визначають чудовий темперамент цих знаків зодіаку і їх погляди на життя. На перший погляд, вони можуть не сподобатися один одному. Лев яскравий, відкритий, харизматичний. Він нікого не боїться і з радістю демонструє свої найкращі якості, розповідаючи про них партнеру у всій красі. Риби поводяться скромніше і стриманіше. Їм потрібен час, щоб уважно придивитися до іншого і почати довіряти йому таємниці своєї душі.

Якщо іскра почуттів все ж таки між ними пробігла, то їх відносини будуть пристрасними і романтичними. Лев стає м’якше з таким симпатичним і боязким партнером, йому подобається проявляти турботу і дарувати тепло людям знаку Риб. Він бачить їх захоплені очі і відчуває себе центром їх всесвіту.

Водна стихія, відчуваючи силу і міць Лева, знаходить спокій і умиротворення.

Сумісність Лева і Риб в стосунках може бути вигідною, якщо вони хочуть вчитися один у одного.

Першому не завадило б хоча б іноді зупинитися і розслабитися, а другому явно не вистачає віри в себе, якої у вогняного знаку присутнє навіть в надлишку.

Лев і Риби: сумісність в сімейному житті

Сумісність Лева і Риб в шлюбі може варіюватися від середньої до високої. Це буде залежати від статі знаків, їх особистих гороскопів і натальних карт. Романтичні стосунки без особливих зобов’язань, які виникають після побачення, можна назвати здоровими і вони будуть задовольняти обох партнерів.

Але створений пізніше сімейний союз, який наділяє подружжя взаємною відповідальністю, викликає у них певні труднощі. До цього часу почуття трохи згасають, і знаки будуть бачити один одного без рожевих окулярів і ілюзій. В такий момент, як правило, люди сприймають тільки недоліки один одного. Стихія води – Риби, побачить, що партнер занадто гордий і рідко думає про інших. Леву не сподобається зайва сентиментальність Риб. Згодом Лев може втомитися від емоційної нестабільності партнера, який також намагається непомітно управляти царем звірів, чого він в принципі не потерпить.

Риби можуть стати вкрай ревнивими через те, що знак вогню багато часу проводить поруч з іншими людьми, намагаючись вбирати позитивну енергію від спілкування. Але,

якщо між ними виникнуть справжні, глибокі почуття, то сумісність Лева з Рибами в сімейному житті обіцяє бути дуже сприятливою.

Закоханий Лев подбає про свого більш слабкого партнера і захистить його від непотрібних турбот. Риби з вдячністю щодня будуть здувати пил з п’єдесталу свого короля – Лева.

Сумісність знаків зодіаку Лев і Риби: в діловій сфері і в дружбі

Астрологи вважають, що перебуваючи в одній команді, вони постараються навіть не помічати один одного.

Сумісність Лева і Риб на роботі не зовсім вдала.

Якщо Риби – керівник, а Лев – підлеглий, то перший, в силу своєї незахищеності, не зможе впоратися з наполегливим і егоїстичним співробітником.

У протилежній ситуації, коли Лев керівник, а Риби- підлеглий, справа може більш-менш зростатися: Риби – слухняні виконавці, однак часто впадають в роздуми і мрійливість. У зв’язку з цим строгий начальник може бути вкрай незадоволений і роздратований неповороткістю підлеглого.

Найбільш успішною буде співпраця в спільному бізнесі, як рівноправних (або майже рівних, Лев все одно буде прагнути бути основним партнером) партнерів, вони зможуть добитися значних результатів.

Сумісність Лева з Рибами в дружбі може бути цілком гармонійною.

Водній стихії подобається, і в глибині душі, навіть лестить, що поруч з ними є такий сильний і харизматичний друг. Знак Води вірний і чесний з Левом, часто дає йому конструктивні поради в ситуаціях, коли гарячі емоції і бурхливі почуття затьмарюють його очі. Лев також цінує Риб як друга: вони здатні зрозуміти і прийняти його непростий характер.

Сумісність Лев і знак зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій 

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст