ГоловнаАстрологія6 травня знак зодіаку Телець: гороскоп народженого в цей день Тельця

6 травня знак зодіаку Телець: гороскоп народженого в цей день Тельця

Людина, яка народилася 6 травня, – це знак зодіаку Телець і для народженого в цей день Тельця є свій гороскоп. Астрологи дали характеристику, розповіли про долю і особливості людей цього дня народження – відносини, робота, здоров’я

6 травня знак зодіаку Телець: доля

Астрологи вважають, що в людей, які народилися в цей день, є своя місія, яку надає їм Всесвіт і вищи сили.

Доля Тельця, народженого 6 травня

Надихати інших своєю енергією

Життєвий шлях людей, народжених цього дня, полягає в тому, щоб навчитися вірити в себе. Як тільки вони піднімуть свою самооцінку, повірять в себе, їхня доля полягає в тому, щоб спрямувати свою величезну енергію на розвиток інших – чи то в практичному, чи надихаючому напрямку.

Люди з багатою уявою та інтуїцією, народжені 6 травня, часто гостро реагують на почуття, мрії та надії інших, особливо менш щасливих. Зачаровані людською психікою, які прагнуть дізнатися, що мотивує та надихає інших, люди знаку зодіаку Телець, часто почуваються зобов’язаними передати свою мудрість іншим. Якщо вони не ведуть і не спрямовують інших, вони надихатимуть їх, втілюючи в життя мрії та фантазії, які більшість із нас пригнічує.

Гороскоп Тельця, народженого 6 травня: сприятливі дні і числа, сильні і слабкі сторони

Корисна інформація від астрологів про знаки та символи

Сонячний знак: Телець

Планета-управитель: Венера, коханка

Символ: Бик

Управитель дати народження: Венера, коханка

Карта Таро: Закохані

Сприятливі числа: 2, 6

Вдалий день: п’ятниця, особливо якщо вона випадає на 2 чи 6 число місяця.

Щасливі кольори: бузковий, рожевий, зелений.

Камінь народження: смарагд

Як і кожна людина, Тельці цього дня народження мають світлі і темні сторони своєї особистості

Сильні риси характеру

  • чутливість;
  • артистизм;
  • проникливість.

Слабкості

  • невпевненість у собі,;
  • нерішучість;
  • примхливість.

6 травня знак зодіаку Телець: гороскоп кохання

Гаслом відносин в особистому житті Тельця, який народився в цей день може бути:

«В очікуванні»

Таке гасло може бути, тому що Телець, народжений 6 травня, не бажає вступати у відносини, якщо не відчуває, що вони не мають потенціал стати ідеальним союзом. Це означає, що знак зодіаку Телець цього дня народження, може витратити багато років на пошуки та очікування. І коли він, нарешті, знайде свою другу половинку, то цей Телець буде найщасливішим та найкращим партнером. А все тому, що кохання і віддача іншим є сильним мотиватором у житті Тельця 6 травня народження.

Знак зодіаку Телець, народжений 6 травня: кар’єра і професійне життя

Люди, народжені цього дня, часто мають успішну кар’єру в медицині, психіатрії або у сфері догляду за хворими. Також, Телець, народжений 6  травня, може добре підходити для політики та мистецтва. В обох цих сферах діяльності ці люди можуть використати свою чутливість та бажання допомагати чи надихати інших.

Яку б кар’єру не вибрав Телець цього дня народження – чи це суспільні справи, турбота, чи світ розваг, їхні природні психологічні здібності нададуть велику допомогу.

Гороскоп здоров’я народженого 6 травня Тельця

Для психологічного здоров’я Тельця цього дня народження важливо підвищення самооцінки.

Люди, народжені цього дня, як правило, страждають від невпевненості в собі, і їм необхідно знайти способи підвищити свою самооцінку.

Їжа — це пристрасть, тому слід стежити за тим, що вони їдять, і стежити за тим, щоб вони не шукали притулку в їжі для комфорту. Прислухаючись до сигналів про голод, слід розуміти – їсти хоче ваш шлунок чи ваша голова?

Телець: правильне харчування та дієта

Регулярні фізичні вправи також необхідні не тільки тому, що вони зміцнюють імунну систему Тельця та покращують самопочуття, але й тому, що вони можуть допомогти  впоратися.

Для того, щоб віднайти рівновагу і допомогти собі повірити в себе. Астрологи радять Тельцю цього дня народження медитивувати. Особливо корисна медитація на помаранчевий колір – це підвищить самооцінку і спонукає Тельця почуватися більш позитивно. Також, корисні методи тренування розуму, такі як терапія когнітивного розвитку або гіпнотерапія.

Гороскоп Тельця по даті народження

20 квітня

21 квітня

22 квітня

2 травня

3 травня

6 травня

7 травня

8 травня

9 травня

10 травня

11 травня

12 травня

13 травня

14 травня

15 травня

16 травня

17 травня

18 травня

19 травня

20 травня

21 травня

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст