ГоловнаАстрологіяЗнак зодіаку Телець, народжений 15 травня

Ентузіасти та відкриті люди частіше залучають удачу, ніж стримані. А знак зодіаку Телець, народжений 15 травня, саме такий, про що розповідає гороскоп дня народження Тельця. Також, він розповідає, яка доля в Тельців, народжених в цей день, характер, кохання; яку сферу діяльності вибирати для успішної кар’єри. Крім цього гороскоп Тельця цього дня народження називає щасливі дні тижня і сприятливі числа.

Гороскоп дня народження 15 травня розповідає про характер Тельця

Люди, народжені 15 травня, наділені розумом, чарівністю і багатою та сильною уявою. Молоді душею, вони здатні торкнутися серця та розуму всіх тих, кому пощастило опинитися на їхньому шляху. Що робить Тельця, народженого 15 травня, таким особливим, то це його творчий потенціал. Ці люди мають найяскравіші рішення чи чарівні ідеї.

Тільці цього дня народження часто живуть у своїх мріях, тому їхні плани часто зводяться нанівець, поки вони сидять, очікуючи, що інші вийдуть уперед або попросять їхньої поради. На роботі вони можуть бачити шлях уперед, але навряд чи поділяться цією інформацією зі своїм начальником, якщо про це не попросять. В особистому житті можуть очікувати, що інші зроблять перший крок. Для них важливо проявити себе та взяти на себе відповідальність за свою творчість та талант, бо тільки так вони зможуть розкрити свій потенціал та здійснити свої мрії.

Інші люди часто вважають Тельця, народженого 15 травня, істотами з іншого світу або тих, хто живе у своєму власному світі. Гороскоп цього дня народження зазначає, що багато в чому це припущення правильне, оскільки в Тельця дійсно є непереборне прагнення отримання знань, часто – містичний.

Незважаючи на мрійливий образ, який Телець цього дня народження виставляє напоказ, коли він вчиться брати на себе відповідальність за свої таланти, він рідко самоізолюється. Це тому, що інших завжди приваблюватиме здатність цього Тельця представляти результат своїх надихаючих розумових пригод. І таким чином, нести велике щастя і просвітництво у цей непростий світ.

15 травня знак зодіаку Телець, народжений в цей день – кохання

Представники Тельця, народжені 15 травня, завжди мають шанувальників, але вони можуть втратити можливості для романтичних відносин, тому що не хочуть робити перший крок.

Завдання Тельця в сфері кохання

Зроби перший крок

Коли в Тельця цього дня народження вже склалися стосунки, йому все одно потрібно остерігатися пасивності. Гороскоп радить намагатися більше проявляти ініціативу, особливо коли справа доходить до прояву прихильності. Інколи така стриманість Тельця, народженого 15 травня, може бути розцінена коханою людиною й оточуючими як байдужість.

Знак зодіаку Телець, народжений 15 травня, гороскоп кар’єри

У цих людей є потенціал надихати інших і досягати успіху практично в будь-якій сфері діяльності – від наукових досліджень до бізнесу та чогось більш мистецького та творчого. Також Тельці цього дня народження можуть працювати з дому або присвятити себе веб-дизайну, фінансам або бухгалтерського обліку. Їх день народження вказує на чудові можливості для роботи та сильне усвідомлення відповідальності, але їм потрібно остерігатися застрягти на роботі, яка їх не задовольняє.

Як бачимо, знак зодіаку Телець, народжений 15 травня, має багато варіантів, щоб реалізувати себе в діловій сфері і мати успішну кар’єру.

Гороскоп здоров’я Тельця, народженого цього дня

Людям, народженим в цей день, слід уникати ізоляції від соціальних контактів. Для емоційного і психологічного здоров’я, цьому Тельцю варто більше часу проводити з друзями та близькими.

Гороскоп цього дня народження наполегливо рекомендує Тельцю фізичні вправи, особливо заняття, пов’язані із соціальними контактами. Мається на увазі такі активності, як, наприклад, танці, аеробіка та командні види спорту.

Щодо дієти  Тельця цього дня народження схильні зловживати їжею, яка їм подобається. Один із найкращих способів протистояти цьому — переконатися, що нудьга та самотність не являються реальними причинами переїдання. Те саме стосується сексу та наркотиків, яким ці люди також можуть піддатися спокусі.

Залежність будь-якого роду вкрай негативна для Тельця, народженого 15 травня.

Гороскоп цього дня народження зазначає, що ці люди не можуть боротися з залежністю самотужки. Їм необхідно звернутися за допомогою до свого лікаря чи консультанта.

Знак зодіаку Телець, народжений 15 травня, доля, знаки та символи, щасливі дні і числа

Всесвіт наділив Тельця, народженого цього дня, певною місією, завданням в цьому непростому світі.

Місія (доля) цього Тельця

Поділитись своїми інноваційними ідеями

Життєвий шлях людей, народжених цього дня, полягає в тому, щоб не відрізати себе від інших. Як тільки вони зможуть знайти баланс між своєю творчістю та своєю відповідальністю перед світом, вони зможуть реалізуватися і виконати завдання вищих сил. Їх доля полягає в тому, щоб ділитися своїми інноваційними ідеями і цим надихати інших.

Знаки та символи

  • Сонячний знак: Телець
  • Планета-управитель: Венера, коханка
  • Символ: Бик
  • Управитель дати народження: Венера, коханка
  • Карта Таро: Диявол (інстинкт)
  • Сприятливі числа: 2, 6
  • Щасливі дні: п’ятниця, особливо якщо вона випадає на 2 чи 6 число місяця.
  • Щасливі кольори: бузковий, рожевий, блідо-блакитний.
  • Камінь народження: смарагд

Гороскоп Тельця по даті народження

20 квітня

21 квітня

22 квітня

2 травня

3 травня

6 травня

7 травня

8 травня

9 травня

10 травня

11 травня

12 травня

13 травня

14 травня

16 травня

17 травня

18 травня

19 травня

20 травня

21 травня

Ви не можете копіювати текст