ГоловнаАстрологія16 травня Телець: гороскоп Тельця, народженого цього дня

16 травня Телець: гороскоп Тельця, народженого цього дня

16 травня набродився знак зодіаку Телець і про його характер і долю, кар’єру та здоров’я розповідає гороскоп Тельця. Якщо краще вивчити представників знаку зодіаку Телець, народженого цього дня, можна краще розуміти їх і налагодити плідне спілкування

Гороскоп Тельця, народженого 16 травня, розповідає про його характер

Люди, народжені 16 травня, наділені дикою енергією, яка проявляється різноманітними, прихованими чи обурливими способами. У ранньому віці Телець, народжений в цей день, можливо, усвідомив потребу кинути виклик умовностям або бунтувати у своєму власному характерному, і часто яскравому, стилі. Ці люди яскраві і виразні, і життя може бути непередбачуваним, коли ви поруч з людиною знаку Тельця, народженого цього дня, але воно ніколи не буває нудним.

Деякі представники цього Тельця, народженого цього дня, можуть бути менш екстравертними і, можливо, більш спокійні у своєму підході до життя. Проте ця схильність до яскравості все-таки виявлятиметься, коли їхні пристрасті пробудяться або їхнім інтересам загрожуватиме небезпека. Насправді, чи то інтроверт, чи екстраверт, ці Тельці можуть бути надзвичайно непостійними, й інші незабаром навчаються обходитися з ними обережно.

Якщо знак зодіаку Телець, народжений 16 травня, не навчиться контролювати свою «дикість», він ризикує розтратити свою енергію та свій потенціал на драматичні, але зрештою марні прояви гніву. Однак, якщо ці люди навчаться використати свою енергію та пристрасть, їх потенціал, особливо для творчих починань, стане безмежним.

16 травня Телець: поради астрологів

Часто життя для людей знаку зодіаку Телець, народжених 16 травня, є проявом крайнощів. Тому гороскоп Тельця, народженого 16 травня, наполегливо радить:

важливо взяти на себе відповідальність за свої емоції, навчившись бути менш реактивними, щоб коли наступають погані часи, у вас були кращі механізми подолання, щоб піднятися над ними.

До 35 років у житті цих людей акцент робиться на навчання та освіту. Це було б ідеальним часом для них, щоб навчитися краще управляти своїми емоціями, оскільки тоді вони найбільш сприйнятливі до нових способів мислення та дій.

Після 36 років ці люди зосереджуються на емоційній безпеці домівки та сімейного життя. Гороскоп Тельця цього дня народження радить, щоб їх професійне та особисте життя були успішними в цей час, самодисципліна знову має бути пріоритетом.

Хоча самовладання є ключем до їх успіху, це ніколи не повинно відбуватися за рахунок їх яскравої та виразної особистості. Саме завдяки їх динамічному стилю висловлюватися та пристрасним переконанням ці представники знаку зодіаку Телець здатні справити враження на інших. Цим вони додають нотку барвистості та екзотики в навколишній світ.

16 травня знак зодіаку Телець: кохання і характерні особливості цих людей

Телець, народжений 16 травні, справляє враження людини з лагідною вдачею. У цих людей завжди є шанувальники, тому що вони – хвилюючі та чуттєві партнери. Проте, насправді прояв їх характеру, швидка зміна настрою, можуть погіршить навіть найтепліші і найближчі відносини.

Гороскоп Тельця, народженого цього дня, радить навчитися врівноважувати свою мінливість, роблячи свої стосунки та свою домівку якомога безпечнішими та стабільнішими.

Отже, швидко мінливий настрій Тельця, народженого 16 травня, може зіпсувати стосунки. Тому цим людям слід контролювати своє поводження, якщо вони хочуть щасливого сімейного життя.

Риси характеру, які допомагають в житті Тельцю, народженому 16 травня

 • виразний, барвистий, чуттєвий

Що заважає знаку зодіаку Телець, бути щасливим

 • примхливість, нестабільність, мінливість.

Кар’єра Тельця, народженого 16 травня

Зважаючи на бурхливий характер, людям цього дня народження, рекомендовані професії, пов’язані з емоціями. Ці люди мають схильність до драматизму і можуть досягти успіху в кар’єрі в театрі, розвагах, музиці, танцях і мистецтві.

Також, Телець, народжений 16 травня, може побудувати успішну кар’єру в спорті, або в діяльності, пов’язаній з переговорами – банківська справа, нерухомість, дизайн інтер’єру або управління. Гуманітарна схильність може залучити їх до благодійності чи філантропії.

16 травня гороскоп Тельця, народженого цього дня – здоров’я і самопочуття

Стабільність є ключовим завдання для здоров’я Тельця, народженого 16 травня. Це важливо, тому що люди, народжені в цей день, страждають від перепадів настрою, що ставить під загрозу їх психологічне (психічне) здоров’я і стосунки з оточуючими.

Задача для Тельця, 16 травня дня народження

потрібно знайти способи зберегти баланс свого життя.

Один зі способів зробити це — переконатися, що цей Телець дотримується здорової харчування. Тобто в раціоні присутні свіжі натуральні продукти, а не їжа, багата на цукор, сіль, насичені жири, добавки і консерванти

Обов’язкові регулярні фізичні вправи; це допоможе відчути більший контроль над своїм тілом і своєю вагою. Також вкид адреналіну під час тренувань і після них допоможуть знімати емоційну напругу, яку Телець намагається контролювати.

Одяг у відтінках зеленого та синього спонукає знак зодіаку Телець, який народився 16 травня, почуватися спокійніше та краще контролювати ситуацію, надихаючи на гармонію себе та інших.

Знак зодіаку Телець, народжений 16 травня, має свою долю, знаки й символи життя

Яку ж долю і яке завдання поставив Всесвіт перед людьми цього дня народження? Знаючи відповідь на це питання, люди, які мають день народження 16 травня, можуть вивчити уроки долі й тоді матимуть щасливе і повноцінне життя.

Доля і завдання

Життєвий шлях людей, народжених цього дня, полягає в тому, щоб навчитися контролювати свої емоції. Як тільки вони зможуть набути почуття рівноваги та об’єктивності, їх доля полягає в тому, щоб спрямувати свою величезну енергію на те, щоб впливати, надихати та розважати інших.

Знаки та символи

 • Сонячний знак: Телець
 • Планета-управитель: Венера, коханка
 • Символ: Бик
 • Управитель дати народження: Нептун, спекулянт
 • Карта Таро: Башта (прорив)
 • Сприятливі числа: 3, 7
 • Щасливі дні: п’ятниця та понеділок, особливо якщо ці дні випадають на 3 та 7 числа місяця.
 • Щасливі кольори: бузковий, морський зелений, блідо-блакитний.
 • Камінь народження: смарагд

Гороскоп Тельця по даті народження

20 квітня

21 квітня

22 квітня

2 травня

3 травня

6 травня

7 травня

8 травня

9 травня

10 травня

11 травня

12 травня

13 травня

14 травня

15 травня

17 травня

18 травня

19 травня

20 травня

21 травня

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст