ГоловнаАстрологія9 травня знак зодіаку Телець: гороскоп Тельця, народженого цього дня

9 травня знак зодіаку Телець: гороскоп Тельця, народженого цього дня

Знак зодіаку Телець, в якого день народження 9 травня, має гороскоп, який називає Тельця, народженого цього дня – Активіст. Гороскоп Тельця розповідає про його долю, кохання і професію, здоров’я, називає щасливі числа і дні, камені

Гороскоп Тельця, народженого 9 травня – характер

Люди, народжені цього дня, на перший погляд можуть здатися спокійними та врівноваженими, але для тих, хто їх добре знає, вони випромінюють енергію та драйв. Ці представники Тельця мають чітке відчуття моралі та чесної гри і змушені ставити себе в ролі реформатора, протестуючого чи активіста, якщо стають свідками якоїсь несправедливості чи зловживань.

Насамперед, бажання Тельця, народженого 9 травня, полягає в тому, щоб надати підтримку тим, кому пощастило менше. Або ж зіграти роль у висвітленні їхньої справи чи змінити долю таких людей, яким менше пощастило в житті. Іноді у нього таке сильне почуття честі, що здається ніби цей Телець належить до іншого цивілізаційного виміру.

Представникам Тельця, народженим 9 травня, через їх високі моральні стандарти, може бути складно вибачати помилки іншим людям. Тому що він очікує від інших такого жд ставлення і поводження.

Якщо знак зодіаку Телець, народжений в цей день, відчує розчарування вдома чи на роботі, він можуть здивувати своїми несподіваними спалахами гніву. Тому гороскоп радить цим людям навчитися управляти своїм гнівом. І це дуже важливо, тому що вся підтримка та повага до їх харизми, зосередженості та силі переконання, можуть зникнути в одну мить, коли їх темперамент вирветься назовні.

Гороскоп Тельця, народженого 9 травня вказує: як тільки Телець навчиться бути більш гнучкими і конструктивно реагувати на те, що його засмучує, то все налагодиться. Тоді їх успіх і, що важливіше для них, успіх ідеалів, в які вони вірять, практично гарантований.

9 травня знак зодіаку Телець: доля, знаки та символи, щасливі дні і числа

Життєвий шлях людей, народжених цього дня, полягає в тому, щоб навчитися успішно керувати своїми емоціями.

Доля Тельця, народженого цього дня

Надихати інших своєю пристрастю та цілеспрямованістю

Як люди цього дня народження зможуть емоційно дистанціюватися від ситуацій, які провокують їхній гнів, їх доля — вести за собою або надихати інших своєю пристрастю та відданістю справі.

На темному боці Тельця

  • темпераментність, невблаганність, наївність.

Знак зодіаку Телець 9 травня народження і його світла сторона: етичність, благородство, справедливість.

Знаки та символи

  • Сонячний знак: Телець
  • Планета-управитель: Венера, коханка
  • Символ: Бик
  • Управитель дати народження: Марс, воїн
  • Карта Таро: Відлюдник (внутрішня сила)
  • Сприятливі числа: 5, 9
  • Щасливі дні: п’ятниця та вівторок, особливо якщо ці дні випадають на 5 та 9 числа місяця.
  • Щасливі кольори: лаванда, червоний, зелений.
  • Камінь народження: смарагд

Кар’єра Тельця, народженого 9 травня

Люди, народженій в цей день, за своєю суттю – природжені політики. Гороскоп вважає, що вони мають всі якості, необхідні їм для досягнення успіху в кар’єрі в політиці, юриспруденції, акторській майстерності та професії з догляду.

Безперечна чарівність цього Тельця може створити йому неймовірну кар’єру в тій сфері діяльності, яка орієнтована на людей.

Наприклад, продажі, реклама та маркетинг. Телець, народжений 9 травня, має природне ділове чуття і лідерські якості, завдяки чому він може бути успішним в управлінській діяльності або працюючи на себе.

Гороскоп Тельця, народженого цього дня – 9 травня, його кохання і особисте життя

Телець, в якого день народження 9 травня, наділений великою харизмою, має тверді переконання. І тому в нього буде багато шанувальників. Одна, коли така людина закохується, то це не швидкоплинний роман, а глибоке почуття.

Гасло Тельця 9 травня народження в особистому житті

Кохання на все життя

Ці люди будуть всіма силами і з пристрастю захищати свого партнера. З коханою людиною цей Телець буде надзвичайно щедрим та тактильним. Гороскоп Тельця цього дня народження радить впевнитися, що він враховує почуття і бажання партнера і не стає надто владними або, що ще гірше, тиранічним.

9 травня знак зодіаку Телець: гороскоп здоров’я

Самоконтроль та вміння бути більш терпимим до слабкостей та вразливостей інших, зміцнять емоційну сферу Тельця.

Що стосується дієти, Телець повинен стежити за споживанням цукру та алкоголю. Потрібно слідкувати й за тим, щоб вони їли мало і часто, щоб уникнути дисбалансу цукру в крові та перепадів настрою.

Рекомендовано помірні або легкі фізичні навантаження, зокрема, неконкурентні види активностей, наприклад, ходьба або танці. Для знаку зодіаку Телець, який народився 9 травня, буде велика користь від терапії розуму та тіла. Мається на увазі, наприклад, йога, медитації та тай-чі.

Рекомендовано носити і оточувати себе блакитним кольором – це спонукає цього Тельця бути більш об’єктивним та зберігати холоднокровність, спокій та контроль.

Гороскоп Тельця по даті народження

20 квітня

21 квітня

22 квітня

2 травня

3 травня

6 травня

7 травня

8 травня

10 травня

11 травня

12 травня

13 травня

14 травня

15 травня

16 травня

17 травня

18 травня

19 травня

20 травня

21 травня

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст