ГоловнаАстрологія8 травня знак зодіаку Телець: доля Тельця, народженого в цей день

8 травня знак зодіаку Телець: доля Тельця, народженого в цей день

Гороскоп Тельця, народженого 8 травня, розповідає про його сильні сторони, кохання і здоров’я, які має цей знак зодіаку. Також астрологи назвали дні сили і щасливі числа та кольори людей знаку зодіаку Телець і розповіли, яка в них доля, уготована  для них Всесвітом.

Гороскоп Тельця, народженого 8 травня, його характер

Люди, народжені 8 травня, – вольові особи, які рідко відступають. Вони повністю віддані своїм ідеалам, часто виступаючи як представники певної групи. Надзвичайна віра в себе Тельця, народженого в цей день, настільки чарівна і потужна, що інші вважають неможливим не бути зворушеним або натхненним їх посланням.

Як правило, Телець, народжений в цей день, має сильні переконання і намагається просувати їх якомога переконливіше. Коли цей Телець проявляє пристрасть, він може здаватися занадто сильним, засуджуючим і суворим.

Дипломатія не є однією з сильних сторін людей, які народилися 8 травня, але вони мають потенціал стати чудовими комунікаторами.

Як тільки Телець 8 травня народження, навчиться мистецтву доносити свою думку за допомогою м’якого переконання, він зможе залучати до себе людей, а не відштовхувати інших.

Хоча переконання знаку зодіаку Телець, народженого в цей день, викликають захоплення оточуючих, він також може змусити людей трохи боятися. Але під зовнішньою жорсткістю ховається ніжна, турботлива і великодушна людина. Але цю свою сторону особистості, Телець, який вважає будь-яку вразливість слабкістю, розкриває лише найближчим та рідним. Тому для Тельця, народженого 8 травня, важливо зрозуміти, що в м’якості можна знайти силу та могутність.

8 травня знак зодіаку Телець: доля і життєва місія

Життєвий шлях людей, народжених  цей день, полягає в тому, щоб навчитися бути дипломатичнішими у висловленні своїх ідей.

Доля і урок Всесвіту для Тельця, народженого 8 травня

Бути провідником своїх ідей

Тобто, як тільки ці люди навчаться бути м’якими у своєму підході до інших, вони зможуть реалізувати свою життєву місію — стати представником своєї справи, сусідів чи покоління.

Астрологи називають Тельця, народженого 8 травня – неперевершений посланець

Його найбільша проблема

 • вислуховування альтернативних точок зору

Шлях уперед для Тельця – це…

 • розуміти, що, слухаючи, що кажуть люди, ви завойовуєте їхню довіру та повагу.

Гороскоп Тельця, народженого 8 травня: щасливі дні і числа, сильні і слабкі сторони

Маючи інформацію про вдалі дні та числа, ці люди можуть використовувати її, щоб досягти цілей. Адже краще планувати важливі справи у той день, в який Всесвіт наглядатиме за вами

 • Сонячний знак: Телець
 • Планета-управитель: Венера, коханка
 • Символ: Бик
 • Управитель дати народження: Сатурн, вчитель
 • Карта Таро: Сила (пристрасть)
 • Сприятливі числа: 4, 8
 • Щасливі дні: п’ятниця та субота, особливо якщо ці дні випадають на 4 та 8 числа місяця.
 • Щасливі кольори: лавандовий, бордовий, зелений.
 • Камінь народження: смарагд

Сильні сторони знаку зодіаку Телець, народженого 8 травня

 • відвертість;
 • дбайливість;
 • переконливість.

Негативні риси характеру Тельця

 • суворість;
 • жорсткість.

8 травня знак зодіаку Телець: кохання людей цього дня народження

Люди, народжені 8 травня, зазвичай дуже вірні партнери. Кохання — серйозна справа для них, але щоб підтримувати полум’я пристрасті, їм треба засвоїти, що кохання має бути і приводом для сміху.

Гасло Тельця в цій романтичній сфері

Кохання вірне та справжнє

Астрологи радять таким представникам Тельця в особистому житті бути обережними, щоб не опинитися з кимось, хто слабший за них. Тому що Телець, народжений 8 травня, найбільш щасливий і привітний, коли перебуває у відданих стосунках з кимось, хто йому рівня, чи він вважає партнера рівним собі.

Знак зодіаку Телець, народжений 8 травня: професійна сфера життя

У Тельця, народженого в цей день, потужна харизма і навички переконання. Це допомагає йому досягти успіху в просуванні по службі, веденні переговорів і в продажах. Цим людям легко дається збільшувати продажі, просувати публікації. В них чудово виходить займатися рекламою, юриспруденцією, політикою, нерухомістю. Телець може реалізувати себе в сфері сільського господарства та в природоохоронні роботи.

Сильні лідерські якості Тельця також підходять для управлінської діяльності, а його творчий потенціал цілком може використати в творчих професіях – музика, письменство, радіо та кіно, а також в дизайні та архітектурі.

Гороскоп здоров’я Тельця, народженого 8 травня

Люди, народжені цього дня, як правило, мають тверді погляди на здоров’я та благополуччя і часто кидають виклик мудрості традиційної медицини, воліючи займатися самолікуванням за допомогою харчових добавок і трав. Хоча такий підхід може творити з ними чудеса, вони повинні залишатися відкритими для можливості звернутися по пораду до свого лікаря. Тому що, якщо вони серйозно захворіють, незалежність і сила волі, не замінять справжнього медичного лікування.

Що стосується дієти, то гороскоп здоров’я для Тельця, народженого 8 травня, харчуватися дрібно. Тобто слід переконатися, що вони їдять принаймні п’ять або шість разів на день і перекушують замість трьох великих прийомів їжі. Такий підхід в харчування допоможе підтримувати рівень енергії постійним і завдяки цьому, розум Тельця завжди буде гострим і ясним.

Регулярні фізичні вправи також необхідні, якщо Телець не виснажує себе надмірними навантаженнями.

Прослуховування музики та носіння зеленого кольору, буде мати для Тельця, народженого 8 травня, надзвичайно позитивний терапевтичний ефект.

Гороскоп Тельця по даті народження

20 квітня

21 квітня

22 квітня

2 травня

3 травня

6 травня

7 травня

8 травня

9 травня

10 травня

11 травня

12 травня

13 травня

14 травня

15 травня

16 травня

17 травня

18 травня

19 травня

20 травня

21 травня

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст