ГоловнаАстрологія18 травня Телець: гороскоп Тельця, народженого в цей день

18 травня Телець: гороскоп Тельця, народженого в цей день

18 травня народжується люди знаку зодіаку Телець. Гороскоп Тельця, народженого в цей день, дає характеристику цьому знаку зодіаку. Він розповідає про кохання, здоров’я та кар’єру, називає щасливі дні і сприятливі числа

Гороскоп Тельця, народженого 18 травня, дає характеристику

Тельці, народжені 18 травня, щиро і глибоко турбуються про світ, у якому живуть. Їх найбільше бажання – полегшити страждання інших та покращення соціальних систем. Переконавшись у своїй моральній позиції, представники Тельця, народженого в цей день, не відмовляться від сміливої ​​позиції, допоки їх погляди не будуть почуті або виклик не буде подолано.

Крім того, що Телець, народжений 18 травня, прогресивний у своїх думках, співчутливий у своєму бажанні виправити помилки та непохитний у захисті того, що вважає правильним, він також надзвичайно практичний.

Пропонуючи логічний та раціональний підхід до ситуацій, ці представники Тельця часто затребувані діловими союзниками чи колегами. Хоча їх чорно-білий підхід до життя та нездатність відступити іноді можуть зробити їх суворими та бездушними. Це начальники, які забувають, що стажистам є чому повчитися, чи батьки, які ненавмисно пригнічують творчі здібності своїх дітей своїм невблаганним раціоналізмом.

Гороскоп Тельця, народженого 18 травня, дав пораду

 • засвоїти, що не всі такі практичні і здатні, як ви, і що смиренність, таємниця та диво займають особливе місце у житті.

Тельця цього дня народження часто мають якусь пристрасть. Це може набувати будь-якої форми, від благодійності до археології. Вони схильні спілкуватися з людьми, які поділяють їх пристрасть, і їм було б корисно познайомитися з людьми з інших верств суспільства

18 травня знак зодіаку Телець: поради гороскопа і особливості характеру

Астрологи говорять, що хоч би який життєвий шлях не обрали люди, народжені 18 травня, ці люди є енергійними борцями за людський прогрес. Вони мають величезну мужність, енергію і стійкість. І це у поєднанні з їх значним співчуттям, виділяє їх як справжні рушійні сили, які приголомшують цей світ.

Телець, народжений в цей день

Смілива позиція

Окремо астрологи виділяють головні риси характеру людей, народжений в цей день, які залучають їх на світлий бік, й ті – які можуть тягнути Тельця до темних сил

Світла сторона Тельця

 • прогресивний, енергійний, важливий

На темному боці

 • цілеспрямований, суворий, самовідданий

Гороскоп Тельця, народженого 18 травня: кохання

Представників Тельця, народжених 18 травня, часто приваблюють люди, які поділяють їхні захоплення та інтереси. Але вони найкраще досягають успіху з тими людьми, хто може запропонувати їм любов і відданість, а також свіжий погляд на життя.

Порада

Постав своє серце на перше місце

Хоча кохання не може бути найвищим пріоритетом Тельця, народженого 18 травня, насправді саме це почуття являється важелем в успішності. Ці люди щасливі і на висоті, коли у відносинах. Тому що це дає їм велику розумову розрядку.

Кар’єра знаку зодіаку Телець, який народився 18 травня

Цим людям подобається ініціювати проекти та брати на себе ініціатив. Тому  їм може сподобатися кар’єра у правоохоронних органах чи в державних установах. Оскільки вони хороші у просуванні своєї справи, кар’єра у продажах, просуванні, маркетингу, переговорах, благодійній діяльності, збиранні коштів чи робота в сільськогосподарській галузі, також буде успішною.

В якості альтернативи знаку зодіаку Телець, який народився 18 травня, може виражати свої творчі здібності в мистецтві, музиці або танця. Його надзвичайна зосередженість допоможе досягти успіху як танцюриста, тренера або вчителя бойових мистецтв.

Гороскоп здоров’я Тельця, народженого в цей день 18 травня

Людям, народженим в цей день, потрібно переконатися, що вони дозволяють собі проявляти емоції. Інакше вони, швидше за все, стануть жертвами стресу, занепокоєння та раптових спалахів гніву. Проводити час з близькими надзвичайно важливо, тому що це дасть можливість зняти напругу, що накопичилася.

Знак зодіаку Телець, народжений 18 травня, повинен звернути увагу на своє харчування. Справа в тому, що багато з цих людей можуть мати проблеми з м’ясом та молочними продуктами. Тому їм необхідно збільшити споживання цільного зерна, фруктів та овочів, знаходячи інші джерела білка з бобових, горіхів, насіння або жирної риби. Рекомендовано займатися фізичними вправами, бажано на відкритому повітрі.

18 травня знак зодіаку Телець, народжений в цей день – його місія, знаки і числа

Життєвий шлях людей, народжених цього дня, полягає в тому, щоб навчитися визнавати переваги суперечливих точок зору.

Доля

Надихати інших своєю безпосередньою дією

Коли Телець, народжений в цей день, навчиться бути більш терпимим, реалізується його призначення — надихати інших своєю здатністю до прямих дій.

Телець: Знаки та символи

 • Сонячний знак: Телець
 • Планета-управитель: Венера, коханка
 • Символ: Бик
 • Управитель дати народження: Марс, воїн
 • Карта Таро: Місяць (уява)
 • Сприятливі числа: 5, 9
 • Щасливі дні: п’ятниця та вівторок, особливо якщо ці дні випадають на 5 та 9 числа місяця.
 • Щасливі кольори: Бузковий, червоний, рожевий.
 • Камінь: смарагд

Гороскоп Тельця по даті народження

20 квітня

21 квітня

22 квітня

2 травня

3 травня

6 травня

7 травня

8 травня

9 травня

10 травня

11 травня

12 травня

13 травня

14 травня

15 травня

16 травня

17 травня

19 травня

20 травня

21 травня

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст