ГоловнаАстрологіяГороскоп Тельця, народженого 2 травня

Гороскоп Тельця, народженого 2 травня

Знак зодіаку Телець, народжений 2 травня, нескінченно усвідомлює свої унікальні дари та хоче поділитися ними зі світом і в цьому його унікальність. Про це та про сильні й слабкі сторони, про характер, кохання та фінанси, розповідає гороскоп тельця по даті народження 2 травня.

Знак зодіаку Телець, народжений 2 травня: характер, сильні та слабкі сторони

Унікальна особиста риса Тельця, народженого цього дня – творчість — як художня, так і інтелектуальна. Хоча ці люди проявляють певну обережність, але їм притаманна підприємницька жилка. Вони сміливі у виборі, який вони роблять у житті.

Позитивні риси Тельця, народженого цього дня

  • веселі;
  • товариські;
  • відкриті;
  • готові адаптуватися та гнучкі для людей у їхньому оточенні.

Представники Тельця, народженого 2 травня – вони приязні та відрізняються від натовпу, і водночас добре адаптовані.

Негативні риси характеру знаку Телець, який народився в цей день

Іноді дуже легковажні, часто розриваються між подвійними стандартами, виділяються, коли мають бути частиною чогось більшого; і стурбовані владою, коли їм потрібне найсильніше керівництво.

Гороскоп по даті народження 2 травня зазначає, що допомогти невловимому стати відчутним – головна мета Тельця, народженого 2 травня. Ці Тельці існують завдяки своєму внутрішньому баченню, але вони повинні побачити його прояв через прихильність до творчості, щоб повірити в це бачення.

Гороскоп Тельця, народженого 2 травня: друзі, родина та особисте життя

Народженим цього дня Тельцям потрібна емоційна підтримка великої кількості друзів. Вони мають дуже ідеалістичний погляд на кохання, але вони ніколи не втрачають віри в неї. Навіть ті представники Тельця, народжені цього дня, хто пережив кілька шлюбів, навряд чи стануть цинічно ставитись до цієї інституції.

Оскільки Телець, народжений 2 травня стає чуйним слухачем, брати, сестри та інші родичі часто шукають його, щоби обговорити проблеми. Як батьки, ці Тельці тримають відкритими канали зв’язку між собою та своїми дітьми, особливо коли діти підлітки. Для них це добрий спосіб показати свою чутливість та подолати основні відмінності між поколіннями.

Кар’єра та фінанси знаку зодіаку Телець, який народився 2 травня

Спілкування та емоції – це лейтмотив талантів та здібностей Тельців, народжених цього дня. З них виходять надзвичайно гарні письменники, романісти та художники, співробітники різних засобів масової інформації.

Гроші можуть бути нестабільним фактором у житті Тельця, народженого другого травня, оскільки він часто віддає перевагу професіям, де дохід постійно змінюється. Але це навряд чи має значення, бо коли ці люди займаються улюбленою справою, їх мало цікавить зарплатня.

Гороскоп Тельця по даті народження

20 квітня

21 квітня

22 квітня

6 травня

7 травня

8 травня

9 травня

10 травня

11 травня

12 травня

13 травня

14 травня

15 травня

16 травня

17 травня

18 травня

19 травня

20 травня

21 травня

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст