ГоловнаАстрологія14 травня знак зодіаку Телець: гороскоп дня народження, доля, кохання і кар’єра

14 травня знак зодіаку Телець: гороскоп дня народження, доля, кохання і кар’єра

Астрологи вважають, що знак зодіаку Телець, народжений 14 травня має прогресивний погляд на життя. Гороскоп розповідає, яка доля чекає на Тельця цього дня народження, кохання, кар1єра і здоров’я, які його щасливі дні і числа.

Характер Тельця, народженого 14 травня

14 травня народжуються промовисті люди, прогресивні у своєму світогляді. Вони інтелектуально набагато випереджають інших представників свого покоління. Їх далекоглядний, прогресивний світогляд дозволяє їм бачити потенціал і можливості, які можуть втратити люди з меншою уявою.

Представники Тельця цього дня народження надзвичайно енергійні, яких рухає вперед їх нервова енергія та безмежна цікавість.

Знак зодіаку Телець, народжений 14 травня – це горді, незалежні та самостійні люди. Вони навряд чи шукатимуть допомоги в інших, але сила їхнього бачення така, що впливові люди часто готові запропонувати допомогу, якщо вони попросять. Маючи можливість підняти будь-яку справу, за яку вони беруться, на новий рівень, єдиний спосіб відчути себе задоволеним для Тельця цього дня народження — це якимось чином зрушити прогрес у цьому проекті. Тобто цей Телець – новатор.

Застереження для знаку зодіаку Телець цього дня народження дає гороскоп

Люди знаку зодіаку Телець, які мають день народження 14 травня, невтомні працівники, які прагнуть досконалості у всіх сферах свого життя. Зазвичай вони досягають цієї досконалості, але за це доводиться платити.

Гороскоп Тельця цього дня народження застерігає: фізичне та емоційне вигоряння, високий ступінь стресу та нервової напруги становлять для них цілком реальну небезпеку. Важливо, щоб ці люди усвідомили межі своїх можливостей.  Яким би захоплюючим не було майбутнє, все, що у вас є, — це теперішній момент – сьогодні і тут.

Схильність змушувати себе надто сильно чи вкрай критично ставитися до своєї роботи є лейтмотивом всього життя Тельця, народженого 14 травня. Але особливо ця тенденція сильна у віці до тридцяти шести років. У віці тридцяти семи років ці люди можуть зосередитися на зростаючому значенні домівки, сім’ї та емоційних потреб. Потім, після шістдесяти шести років, вони стають набагато впевненішими в собі.

Знак зодіаку Телець, народжений 14 травня, поради астрологів

Оскільки представники Тельця, народжені цього дня, завжди дивляться у майбутнє, можуть бути часи, коли їхні думки чи бачення неправильно тлумачаться. Також можуть бути не рідкі ситуації, що ще гірше для них самих, висміюються. Це може прикро вразити Тельця цього дня народження. Якщо цей Телець навчиться відступати і вичікувати, скоріше за все інші зрештою прийдуть до його образу думок. І як тільки він навчиться бути менш критичними до себе і більш терплячими до інших, цей прогресивний Телець може стати тим, хто запропонує новаторські ідеї, здатні змінити світ.

Доля Тельця народженого 14 травня, його світлі і темні сторони

Гороскоп дня народження Тельця 14 травня називає його прогресором. Всесвіт дав йому потужну силу і бажання діяти заради майбутнього

Доля Тельця, народженого 14 травня

Пророкувати майбутні тенденції

Життєвий шлях людей, народжених цього дня, полягає в тому, щоб навчитися зосереджувати стільки своєї енергії на теперішньому – на сьогоденні, як і на майбутньому. Як тільки вони зможуть знайти цей баланс, доля Тельця, народженого 14 травня буде полягати в тому, щоб передбачати майбутні та потенційно новаторські тенденції. Але важливе завдання, яке  має цей Телець – відшукати баланс між теперішнім і майбутнім.

Гороскоп дня народження 14 травня визначив яскраві риси цього Тельця

Світлі сторони цих людей

 • інноваційний, промовистий, енергійний

Що їм заважає

 • перфекціонізм, ускладнення, напруження

14 травня знак зодіаку Телець: гороскоп кохання

Астрологи вважають, що представників Тельця з днем народження 14 травня, найбільше приваблюють люди, які народилися – з 22 травня до 21 червня

В основі цього певні риси, які їх зближують: вони обидва промовисті та допитливі, і це може створити стимулюючий та творчий союз. Але є деякі особливості характеру Тельця цього дня народження, на які слід зважати.

Порада знаку зодіаку Телець, народженому 14 травня, в коханні

Не намагайся надто сильно.

Ось як пояснюють астрологи таку пораду. Люди, народжені 14 травня, часто прикладають багато зусиль до своїх стосунків і першими звинувачують себе, якщо щось іде не так. Цим Тельцям треба зрозуміти, що, якщо вони надто намагаються завоювати чиюсь прихильність і кохання, то щось у стосунках не працює.

Знак зодіаку Телець, народжений 14 травня, схильний до перепадів настрою. Найкраще він почувається і розвивається з партнером, який поважає його потребу у свободі. І які також можуть розділяти інтереси цього Тельця та підтримувати їхню інтелектуальну активність.

Кар’єра Тельця з днем народження 14 травня

У цих людей є бачення, яке дозволяє їм досягти успіху в політиці, соціальних науках, подорожах, космічних дослідженнях, інформаційних технологіях, науці, рекламі та інвестиціях.

Астрологи вважають Тельця цього дня народження природженим соціологом

Представників Тельця з днем народження 14 травня приваблюють також творчі професії і вони можуть побудувати успішну кар’єру. Це такі заняття, як музика, драма, література, живопис чи скульптура.

Через любов людей цього дня народження до різноманітності і свободи, їм необхідно вибрати кар’єру, не пов’язану з рутиною. Наприклад, засоби масової інформації, фотографія, журналістика чи робота на себе — все це їм сподобається.

Гороскоп здоров’я для Тельця, народженого 14 травня

Зважаючи на особливості характеру, Телець цього дня народження повинен приділяти особливу увагу своїй нервовій системі.

Завдання для Тельця, щоб гарно почуватися – зняття стресу

Стрес та пов’язані з ним проблеми, такі як безсоння та головні болі, становлять найбільший ризик для здоров’я людей, які народилися цього дня. Для них дуже важливо не ставитись до всього занадто серйозно і мати достатньо часу для розваг та відпочинку.

Часто люди, народжені цього дня, бувають впертими, коли справа стосується їх здоров’я. визнати, що вони захворіли, може стати для них серйозною проблемою.

Знак зодіаку Телець 14 травня народження, може страждати на розлади травлення та опухлі залози, особливо навколо горла. Що стосується дієти, потрібно стежити за тим, щоб не зловживали солодкими, рафінованими продуктами та зосередилися на дієті, багатій на цілісні зерна та натуральні продукти. Щоденні вправи допоможуть краще контролювати своє здоров’я та вагу.

14 травня знак зодіаку Телець: щасливі дні і числа, знаки і символи

Астрологи визначили важливі речі для людей цього дня народження, на які слід зважати

Ваша найбільша проблема – це…

 • бути добрим до себе

Шлях уперед – це…

 • зрозуміти, що надмірні виснажливі зусилля не покращить ваші шанси на успіх, а зменшать їх. Щоб досягти успіху, вам потрібно почуватися енергійним і пильним.

Знаки та символи

 • Сонячний знак: Телець
 • Планета-управитель: Венера, коханка
 • Символ: Бик
 • Управитель дати народження: Меркурій, комунікатор
 • Карта Таро: Поміркованість
 • Сприятливі числа: 1, 5
 • Щасливі дні: п’ятниця та середа, особливо якщо ці дні випадають на 1 та 5 число місяця.
 • Щасливі кольори: бузковий, всі відтінки синього.
 • Камінь народження: смарагд

Гороскоп Тельця по даті народження

20 квітня

21 квітня

22 квітня

2 травня

3 травня

6 травня

7 травня

8 травня

9 травня

10 травня

11 травня

12 травня

13 травня

15 травня

16 травня

17 травня

18 травня

19 травня

20 травня

21 травня

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст