ГоловнаАстрологія12 травня знак зодіаку Телець: доля Тельця, народженого в цей день

12 травня знак зодіаку Телець: доля Тельця, народженого в цей день

12 травня править знак зодіаку Телець і гороскоп розповідає, яка доля, народженого в цей день Тельця, який в нього характер й інші цікаві факти і важливі речі.  Знаки і символи для Тельця цього дня народження підказують в якому напрямку йому рухатися, а щасливі дні і числа – додають йому сили

Гороскоп Тельця, народженого 12 травня: характеристика особистості

Люди, народжені 12 травня, при першому знайомстві можуть здатися врівноваженими та розважливими, але, пройшовши стадію світської бесіди, вони стають дотепними та привабливими. Насправді їх багатство інтелектуальних поглядів часто застає інших людей зненацька.

Телець, народжений в цей день, володіє величезною енергією і має силу волі. Хоча він не обов’язково прагне лідерства, його часто просувають на цю посаду, завдяки наполегливій праці Тельця та його самовідданості.

Знак зодіаку Телець, народжений 12 травня – незалежний та впевнений в собі. Але водночас – простий у спілкуванні, він викликає довіру в людей, з якими живуть та працюють. Ці представники Тельця також є надзвичайно спостережливими, і їх добре відточені критичні здібності можуть працювати в їхніх інтересах. Хоча вони використовують гумор і елемент несподіванки, щоб поставити під сумнів і кинути виклик загальноприйнятому мисленню, це може перерости в критику та сарказм. Цим людям слід навчитися стримувати свої в’їдливі зауваження та намагатися не відштовхувати від себе близьких.

Яка доля Тельця, народженого 12 травня?

Життєвий шлях людей, народжених цього дня, полягає в тому, щоб засвоїти, що чим більше віддаєш у житті, тим більше отримуєш.

Доля Тельця, народженого в цей день Доля Тельця

Запропонувати світові свіжий погляд

Як ці Тельці зможуть знайти в ситуації як позитивні, так і негативні сторони, їх доля — запропонувати світові свою свіжу, оптимістичну та інноваційну думку.

Позитивні риси Тельця

  • спостережливий, іронічний, аналітичний.

Негативні риси Тельця

  • саркастичний, важкий, далекий

12 травня знак зодіаку Телець: кохання

Переважна більшість Тельців, у кого день народження 12 травня, можуть ретельно перевіряти свою кохану людину. Але, як тільки вони навчаться не ревнувати і не підозрювати,

вони можуть стати найбільшим прихильником свого коханого.

Порада для Тельця в кохання

Почуттям кохання любові варто поділитися

Це пристрасні та енергійні коханці, хоча вони завжди будуть схильні емоційно стримуватися, коли справа стосується їхніх власних почуттів. Тому гороскоп кохання для Тельця, народженого 12 травня, радить: треба зрозуміти, що ваші почуття, хоч би якими незначними чи тривіальними вони не здавались, варті того, щоб ними поділитися!

Кар’єра Тельця, який народився 12 травня

Спостережливість, вміння швидко дістатися до суті, відкриває цим представникам Тельця до чудової кар’єри, яка пов’язана з аналізом ситуації. Наприклад, кіно- або театральні критики, консультанти чи радники будь-якого роду.

Інша сторона цієї особистості може проявлятися в інтересі до освіти, консультуванні, благодійності чи цілительству.

Телець, народжений в цей день, може мати успішну кар’єру в творчих професіях: у сфері дизайну, музики та мистецтва.

Гороскоп здоров’я Тельця, народженого 12 травня

Енергійні люди, народжені цього дня, часто мають швидкий метаболізм, який підтримує їх у гарній формі. Якщо вони справді борються зі своєю вагою, це може бути пов’язане з тим, що вони плутають свій метаболізм із дієтою йо-йо, неправильним харчуванням та відсутністю фізичних вправ.

Представники Тельця цього дня народження можуть повернути все в потрібне русло, якщо завжди будуть снідати, їсти часто і потроху (п’ять або шість невеликих прийомів їжі та перекусів замість трьох великих прийомів їжі на день. Також слід виконувати помірні або легкі фізичні вправи протягом не менше 30 хвилин щоденно.

Гороскоп здоров’я для Тельця, народженого в цей день, рекомендує медитації. Це допоможе Тельцю бути більш об’єктивними в певній ситуації та зосередити рівну кількість уваги як на позитивному, так і негативному.

Носіння, медитація або оточення себе жовтим кольором спонукає Тельців  цього дня народження виражати себе більш оптимістично.

12 травня знак зодіаку Телець: знаки і символи, щасливі дні і числа

Тези

Найбільша проблема Тельця – це…

  • бути тактовним при висловленні своєї думки

Шлях уперед для цього Тельця – це…

  • зрозуміти, що люди зазвичай краще реагують на вас, коли ви змушуєте їх почуватися добре.

Що залучить удачу в життя знаку зодіаку Телець

  • будьте щедрі на компліменти

Знаки та символи

Сонячний знак: Телець

Планета-управитель: Венера, коханка

Символ: Бик

Управитель дати народження: Юпітер, філософ

Карта Таро: Повішений (відображення)

Сприятливі числа: 3, 8

Щасливі дні: п’ятниця та четвер, особливо якщо ці дні випадають на 3 та 8 числа місяця.

Щасливі кольори: бузковий, зелений.

Камінь народження: смарагд

Гороскоп Тельця по даті народження

20 квітня

21 квітня

22 квітня

2 травня

3 травня

6 травня

7 травня

8 травня

9 травня

10 травня

11 травня

13 травня

14 травня

15 травня

16 травня

17 травня

18 травня

19 травня

20 травня

21 травня

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст