ГоловнаАстрологіяТелець, народжений 17 травня: гороскоп описує характер

Телець, народжений 17 травня: гороскоп описує характер

Знак зодіаку Телець, народжений 17 травня, не любить просити допомоги про що розповів гороскоп Тельця, народженого в цей день. Також, гороскоп по даті народження дав характеристику цим Тельцям, розповів про характер, долю, кохання і кар’єру.

Гороскоп Тельця, народженого 17 травня, описує його характер

Люди, народжені 17 травня, мають чіткий кодекс поведінки, яким вони керуються при ухваленні кожного рішення. Вони прямолінійні, вони наділені талантом робити прості, але глибокі коментарі до ситуацій.

Маючи мало часу для світської бесіди, Телець, народжений 17 травня, каже те, що думає, і має на увазі те, що каже. Ці люди стають надихаючим прикладом для інших, але не виявляють великого терпіння до тих, хто намагається ухилятися від своїх обов’язків. Якщо Тельці цього дня народження помітять, що хтось розслабився або не витягує свою роботу, вони, швидше за все, скажуть про це прямо.

Такий чіткий підхід, на жаль, може принести представникам Тельця цього дня народження стільки ж ворогів, скільки і прихильників. Тому для цих людей корисно навчитися бути більш тактовними.

Їх проникливий і оригінальний підхід у поєднанні з відмовою відхилятися від обраного курсу, мабуть, є запорукою успіху. Якщо це не так, то це тому, що вони схильні переоцінювати силу того, чого можуть досягти тільки за допомогою рішучості і сили волі. Вони часто воліють діяти самостійно.

Не можна заперечувати, що ці люди мають фіксовані погляди на речі. Це може стримувати їх, оскільки життя не таке чорно-біле, як вони гадають. Однак, якщо Телець, народжений 17 травня, навчиться розвивати більш толерантний підхід, це допоможе йому досягти своїх цілей. Також дипломатичне спілкування дозволить залучити послідовників, пробудить в них співчуття та рішучість покращити життя інших. Завдяки таким зрушенням, Телець, цього дня народження, може відкрити в собі творчий потенціал, який інакше міг би залишитися незадіяним.

17 травня  знак зодіаку Телець: кохання і риси характеру, які допомагають і які заважають цьому Тельцю

Люди, народжені 17 травня, більше цінують особистість, чесність і волю, а не зовнішність. Вони вважають за краще бути на самоті, ніж із кимось, кого вони не можуть поважати. Хоча Телець, народжений в цей день, може намагатися придушити і приховати це, але він має надзвичайно чуттєву натуру і ненаситний романтичний потяг. Гороскоп Тельця вважає, що вивільнення частини цієї енергії у відданих відносинах допоможе пом’якшити та зміцнити їх.

Який Телець, народжений 17 травня, досягне успіху?

 • відданий, благородний, проникливий

Телець, який ризикує залишитися без нічого

 • безтактний, засуджуючий, напружений

Кар’єра Тельця, народженого 17 травня

Представники Тельця, народжені в цей день, мають творчий потенціал і націлені на те, щоб досягти успіху у світі мистецтва та музики. В якості альтернативи можуть сподобатися освіта, наука, дослідження та право, а також робота на себе.

Щойно знак зодіаку Телець, народжений в цей день, усвідомить важливість спільної роботи з іншими, його можна залучити в продажі, просувати по службі. Таким людям добре вдається робота в таких областях: зв’язки з громадськістю, фінанси, переговори, соціальна робота та банківська справа.

Гороскоп Тельця, народженого 17 травня: здоров’я, дієта

Стосовно здоров’я і самопочуття, астрологи дали рекомендацію цим людям

Дайте собі перепочинок

Люди, народжені цього дня, надзвичайно рішучі, і часом це може змусити їх перестаратися. Як наслідок, це може спровокувати головний біль або розлад травлення. В ідеалі цим Тельцям варто оточити себе близькими друзями та коханими, які можуть спонукати їх розслабитися та відпочити. Що стосується дієти та способу життя, знак зодіаку Телець, народжений 17 травня, повинен триматися подалі від наркотиків та алкоголю, тому що його організм надзвичайно чутливий до токсинів будь-якого роду.

Помірні або легкі вправи, особливо швидка ходьба, рекомендовано, щоб допомогти тримати свою вагу під контролем та зміцнити свою імунну систему.

Носіння, медитація або оточення себе помаранчевим кольором спонукає Тельця, народженого в цей день, бути теплими та відкритими у компанії інших.

Цікаві факти про Тельця, народженого 17 травня – його доля, знаки та символи

Життєвий шлях людей, народжених цього дня, полягає у пізнанні сили синергії.

Доля

Надихати інших своїми творчими та організаторськими талантами

Як тільки представники Тельця, які народилися 17 травня, зможуть відкритися іншим, їх доля стає надихати їх своїми творчими та організаторськими талантами.

Знаки та символи

 • Сонячний знак: Телець
 • Планета-управитель: Венера, коханка
 • Символ: Бик
 • Управитель дати народження: Сатурн, учитель
 • Карта Таро: Зірка (надія)
 • Сприятливі числа: 4, 8
 • Щасливі дні: п’ятниця та субота, особливо, якщо ці дні випадають на 4 та 8 числа місяця.
 • Щасливі кольори: бузковий, зелений, коричневий.
 • Камінь народження: смарагд

Гороскоп Тельця по даті народження

20 квітня

21 квітня

22 квітня

2 травня

3 травня

6 травня

7 травня

8 травня

9 травня

10 травня

11 травня

12 травня

13 травня

14 травня

15 травня

16 травня

18 травня

19 травня

20 травня

21 травня

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст