ГоловнаЕзотерика і магіяВсесвіт застерігає від токсичних людей за допомогою певних підказок

Всесвіт застерігає від токсичних людей за допомогою певних підказок

Езотерики кажуть, що все відбувається з якоїсь причини, але коли з нами відбувається щось не те, Всесвіт застерігає від токсичних людей за допомогою певних підказок. І важливо зрозуміти ці підказки, щоб позбутися спілкування, яке приносить негатив. Якщо ж ігнорувати підказки вищих сил, доведеться заплатити велику ціну.

Всесвіт застерігає від токсичних людей за допомогою певних підказок

Інколи в нашому оточенні з’являються люди, спілкування з якими приносить нам різні негаразди. Наприклад, це може бути зіпсований настрій або погіршення самопочуття. Інколи токсичні зв’язки можуть призвести й до більш поганих наслідків. Саме тому краще уникати спілкування з такими людьми і вищи сили дають натяки на це

Щось заважає здійсненню планів

Інколи бувають ситуації, що ми можемо щось планувати, і постійно на заваді стають якісь обставини чи ситуації. Наприклад, ви запланували побачення і спізнилися на нього. В результаті людина, з якою домовлялися про зустріч, відмовилася від спілкування. І це Всесвіт застеріг від можливого негативу.

Сім’я і близькі

Мабуть багато з вас стикалися з ситуацією, коли родичі чи близькі вам люди жалілися, що після спілкування з певною людиною, вони почувалися погано чи, навіть, жахливо. Це повинно стати для вас застереженням, що ця людина може бути енергетичним вампіром і відносини з нею – токсичні. Проте ви повинні обдумати ситуацію і тільки після цього зробити висновок.

Ваша інтуїція попереджає вас

В глибині душі ви знаєте, що щось йде не так. Ви не знаєте, чому або що викликало це, але ваша інтуїція підказує вам, що треба розібратися з цим негараздом.

Свідок поганих ситуацій

Якщо ви стаєте свідком поганих ситуацій, це також привід задуматися, що поряд знаходяться токсичні люди. Наприклад, якщо на прогулянці ви стали свідком аварії, через короткий час ви побачили дуже непривабливу сварку людей тощо – і все це у відносно короткий проміжок часу, тоді потрібно проаналізувати стосунки зі своїми знайомими.

Підказки Всесвіту уві сні можуть вказувати на токсичних людей

Вам сняться яскраві сни про людину, не обов’язково хороші. Наприклад, уві сні щось жахливе відбувається між вами. Або ж дорога для вас людина, прийшовши у ваш сон, попереджає вас триматися від когось якомога далі.

Всесвіт застерігає від токсичних людей через внутрішні відчуття людини

Ці застереження стосуються більше внутрішньої, духовної складової людини. І вони не менш важливі, ніж зовнішні прояви, про які розказано вище

Відчуття виснаження

Коли ви знаходитесь поруч із цією людиною, ви відчуваєте себе абсолютно виснаженим. Особливої ​​причини немає, але це знесилює вас. Це вказує на те, що поряд або енергетичний вампір або у вас з людиною склалися токсичні стосунки.

Вам здається, що вас розривають на частини

Як би ви не намагалися встановити з’єднання працювати, воно не буде працювати так, як повинно. У багатьох випадках весь світ ніби віддаляється від вас, але ви не знаєте чому. І певні люди ніби уникають спілкування. Це Всесвітня намагається розлучити вас з якої-небудь причини.

Відчуття втрати своєї особистості

Коли спілкуючись з людиною, ви  починаєте робити щось, що зовсім не притаманне вам. І ці вчинки не найкращі, ви ніби стаєте гіршою версією самого себе. Якщо така ситуація триватиме довго, ви можете просто втратити себе, свою особистість, цілісність вашої душі. Тому такі токсичні стосунки треба терміново переривати.

Прикладе, які підказки дає Всесвіт, щоб уникнути токсичних людей

Езотерики наполегливо радять прислухатися до себе, якщо ви відчуваєте дискомфорт у спілкуванні з певними особами

Відчуття тимчасового

Людині притаманно бажати стабільності в житті. Коли у вас є глибоке тимчасовості, зв’язок не буде тривалим. Ви відчуваєте, що докладаєте менше зусиль, ніж інші, задумайтеся.

Нав’язливість

Коли ви не хочете спілкуватися з певною людиною, а воно видумує різні приводи – важливі чи ні, задумайтеся. Можливо, людині просто цікаво бути поруч з вами. Але, у разі, якщо після такого спілкування вам зле, то це може бути токсична для вас людина.

Незрозумілі співпадіння

Бувають співпадіння, які надають вам відчуття, що щось не так. Наприклад, ви можете постійно чути в голові певну пісню, яка завжди звучить, коли ви знаходитесь поруч із цією людиною.

Які бувають підказки Всесвіту і як їх зрозуміти

Сигнали Всесвіту по знаку Зодіаку

Підказки долі у деяких подіях, як їх можна тлумачити

Сигнали Всесвіту і підказки долі: що означають несподівані побутові проблеми

Ознаки необхідності змін, які подає душа і Всесвіт

Токсичні стосунки і токсичні люди, що потрібно знати

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст