ГоловнаЕзотерика і магіяПідказки Всесвіту: сон, що повторюється і про що свідчать постійні запізнення

Підказки Всесвіту: сон, що повторюється і про що свідчать постійні запізнення

Певні події, сни, що періодично повторюються у нашому житті, змушують задуматися – до чого це? Езотерики вважають, що регулярно повторення свідчить, що Всесвіт намагається нам дати свої підказки. Сон, що досить часто повторюється вказує на певні життєві ситуації, на які потрібно звернути увагу. Постійні запізнення, які Вам не притаманні, можуть бути застереженням від неправильних вчинків.

Підказки Всесвіту: сон, що повторюється

Деякі люди не пам’ятають свої сни і навіть не впевнені, чи бачать їх взагалі. Але психологи впевнені – бчать. Якщо ці сни людина не запам’ятала, то через те, що вони не надто важливі і слугують для відпрацювання поточних дрібних проблем. Знакові сни ми запам’ятовуємо. Тільки не завжди беремо до уваги. Якщо через якийсь час сон повторюється, це знак-нагадування, від якого не варто відмахуватися. Часто сон, що повторюється, вказує на невирішену проблему. Це можуть бути підказки Всесвіту, що у Вашому житті щось відбувається не так. Іноді це бувають віщі сни-попередження.

Щоб зрозуміти зміст послання, його потрібно програти в голові вдень ​​(для запам’ятовування досить, прокинувшись, записати ключове слово). Потрібно постаратися зрозуміти сенс і додумати оптимальний фінал дійства, що наснилося.  Якщо не виходить самостійно розібратися, чому знову прийшов сон, що повторюється, можна звернутися до фахівців. Це можуть бути як езотерики, які серйозно займаються трактуванням снів, так і юнгіанської школи. Для них сни – основний інструмент роботи.

Підказки Всесвіту: про що свідчать постійні запізнення

Для пунктуальної людини запізнення – просто неприпустима річ. Вони дуже переживають, якщо запізнилися на зустріч, а якщо двічі – вважають це особистим провалом. А якщо смуга запізнень затягнеться, то може здатися, що Ви занадто повільні і взагалі – в прямому сенсі відстали від життя. Насправді, це дійсно знак Всесвіту і вказує він зовсім інше. Може це підказки Всесвіту і вищі сили Вам показують, що Ви обрали невірний шлях? Або що життя змінилося, і в нових умовах зроблені Вами колись розрахунки вже не працюють. Тому варто задуматися над справжніми причинами постійних запізнень, якщо вони не характерні для Вас.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст